Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: FBW 3x week

  1. #21
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patriot Zobacz post
    w fbw powinny być tylko ćw złożone, a nie jakieś podciąganie sztangi do brody
    na biceps lepiej w fbw dać podciąganie na drążku podchwytem
    tric to pompki
    w fbw w ogóle praktycznie się wyrzuca hantle, używa się samych sztang
    Patriot bez urazy ale skladales wniosek a takie kardynalne błędy popełniasz.
    unoszenie do brody to nie jest cwiczenie złozone?! jest nim jak najbardziej.i da naprawde dobre rezultaty bo angazuje całą obręcz barkową oraz górne partie pleców.
    podciąganie na drażku podchwytem napewno nie da lepszych rezultatów od sztangi łamanej czy to prostej,chyba ze nie zależy ci na rozmiarze ramion.
    no i ostatnia sprawa dlaczego ma nie używac hantli? skoro teoretycznie angazuja więcej włokien niż sztanga?( więcej mięśni pracuje ze względu na stabilizacje konczyn jak i ciała) po drugie lepiej można kontrolowac proporcje w stronach konczyn. argumentu o cieżarach nie przyjmuje nawet do widomosci bo przykladem nawet swoim moge napisac ze klatke konczyłem na 100-110 w seriach a na hanlte w skosie zakladałem po 45-48kg sztuka więc jest to naprawde spory ciężar.

    Młody

    dostpsuj się do tego jak chunga radzi,jedynie pierwsze cwiczenie musi byc bardzo dobrze dogrzane rozgrzewką nastepne cwiczenia sa juz o wiele bezpieczniejsze,to co Changa napisał jest ok,od siebie moge dodac zebys nie sugerował sie na kazdym treningu ciezarami bo masz rożne dni czasem potrzeba wiecej czasu na rozgrzewe czasem mniej wiec na ciężary wchodz racze intuicyjnie.

    co do klatki skosem w dół napisałem ci tu długii post ostatnio ale straciałem zasięg na wifi i sie skasowalo,ale w skrócie.
    nie musisz go w ogóle wykonywac poniewaz ten rejn klatki bardzo mocno jest angazowany w kazdym rodzaju wyciskan,obejrzyj swoja klatke sam zobaczysz ze nie brakuje jej tam masy wiec robienie dodatkowego cwiczenia jest strata czasu i energii,lepiejh zrób solidne pompki z obciązeniem lub wl dodatnie lub płasko.i hantle oczywiscie jak najbardziej.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    Ale chciałem troche poszerzyc klate i dobic masy na dół bo nie jest tak rewelacyjnie wcale.
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    pompki z ciężarem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •