Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Pomoc w dobraniu odpowiednich ćwiczeń

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Avatar szefunio
    Dołączył
    28-07-11
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Pomoc w dobraniu odpowiednich ćwiczeń

    Witam Serdecznie!

    Piszę do Was z prośbą o pomoc w dobraniu mi odpowiedniego harmonogramu ćwiczeń na cały tydzień…

    Mój wiek to 16lat, 168cm wzrostu i 75kg wagi i głównie zależy mi na zrzuceniu zbędnych kilogramów i zacząć rzeźbić.. Ćwiczę już niecałe 3 miesięcy codziennie ,i udało mi się 2 kg przez ten czas zrzucić lecz ciągle mam zbędną tkankę tłuszczową na brzuchu, którą chciałbym zamienić na samą tkankę mięśniową.

    Na początku nie miałem sprzętu i ćwiczyłem tylko na hantelkach do tego dochodziły brzuszki, pompki i około pół godzinki biegania z rana.
    Ostatnio postanowiłem przeznaczyć trochę pieniędzy na zakup sprzętu do ćwiczeń (kupiłem gryf prosty z obciążeniem oraz ławkę prostą pod sztangę z przyrządem do ćwiczenia rozpiętek i do ćwiczeń nóg). Do tego dokupiłem jeszcze takie suplementy: TREC HMB i L-KARNITYNA oraz VITALMAX CARBO COMPLEX.

    Serdecznie byłbym wdzięczny gdyby ktoś poświęcił mojej skromnej osobie chwilkę czasu i napisał jak powinien wyglądać cały tydzień moich ćwiczeń (ile robić przerwy na regenerację bo nie mam o tym zielonego pojęcia) i czy stosuję odpowiednie suplementy, albo jakie byłby lepsze?

    Z góry dziękuję za pomoc !! :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Avatar Emesto
    Dołączył
    28-07-11
    Skąd
    Włocławek
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Co do supli, to myślę, że HMB mogą być ale tą L-karnityne bym odrzucił i kupił Scorcha lub/i Thermo Speeda , nie masz dobrego sprzętu a ze Scorchem łatwiej będzie, niestety trudno go teraz dostać ale poszukaj po sklepach z suplami na 100% znajdziesz jakiś w miare tani, oczywiście witaminki jakieś też powinny być.

    Sprobój może z tym planem FBW na wszystkie partie mięśni i jakbyś dołączył do tego bieganie to po miesiącu zobaczysz duże efekty ;)

    FBW:

    Plecy - podciąganie 3s
    Nogi - przysiady 3s + maszyna 2s
    Łydki - no tu nie wiem ile masz obciazenia bo na wspięcia może być za mało, ale mozna sprobowac ;)
    Klata - wyciskanie na prostej 3s, + pompki 2s + rozpietki 2s
    Barki - wyciskanie zza glowy siedzac 3s, unoszenie wzdłuż tulowia 3s
    Biceps - uginanie ramion ze sztanga 3s
    Brzuch - lokcie do kolana 3s, nozyce z 10min, brzuszki jandy 3s

    Pon: FBW
    Wtorek: Aeroby
    Sr: FBW
    Czw: aeroby
    Pt: FBW
    Sob: wolne
    Nie: wolne

    Tylko nie pij w weekendy ;)

    PS: Moze z tym Scorchem na początek przesadziłem, może coś bardziej słabszego jak np. Thermo Speed samo, ale ja go połączyłem i byłem zadowolony ;)

    Pozdro i powodzenia
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar dirtyhaus
    Dołączył
    06-10-10
    Postów
    102
    SOG
    21
    Otrzymał : 6 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Po co mu wpychasz jakieś spalacze?! Bez tego idzie zrzucić tłuszcz! Wystarczy dobra dieta i aeroby a nie prochy. Nie kupuj żadnych odżywek, po pierwsze są Ci nie potrzebne, po drugie szkoda kasy lepiej kup za to cycki, a po trzecie możesz mieć słomiany zapał i za miesiąc możesz kolekcjonować pudełka z odżywkami na półce. Ułóż sobie dietę i trening. Nie kupuj żadnych spalaczy czy hmb.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Avatar Emesto
    Dołączył
    28-07-11
    Skąd
    Włocławek
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Fakt sama dobra dieta by tu pomogła ale w pierwszym poscie napisał, że kupił już suple i pytał o lepsze, lub o te co ma. Chyba koleś ma swój mózg i wie co robi, ja mu tylko coś poleciłem - nie każe mu tego kupować na siłe jak nie chce, ale jak ma pieniądze to może sobie pomóc jeżeli chce zobaczyć szybszy efekt.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    BUENO ! Ja zamiast supli kupił bym trochę obciążenia i drążek rozporowy :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •