Witam Serdecznie!

Piszę do Was z prośbą o pomoc w dobraniu mi odpowiedniego harmonogramu ćwiczeń na cały tydzień…

Mój wiek to 16lat, 168cm wzrostu i 75kg wagi i głównie zależy mi na zrzuceniu zbędnych kilogramów i zacząć rzeźbić.. Ćwiczę już niecałe 3 miesięcy codziennie ,i udało mi się 2 kg przez ten czas zrzucić lecz ciągle mam zbędną tkankę tłuszczową na brzuchu, którą chciałbym zamienić na samą tkankę mięśniową.

Na początku nie miałem sprzętu i ćwiczyłem tylko na hantelkach do tego dochodziły brzuszki, pompki i około pół godzinki biegania z rana.
Ostatnio postanowiłem przeznaczyć trochę pieniędzy na zakup sprzętu do ćwiczeń (kupiłem gryf prosty z obciążeniem oraz ławkę prostą pod sztangę z przyrządem do ćwiczenia rozpiętek i do ćwiczeń nóg). Do tego dokupiłem jeszcze takie suplementy: TREC HMB i L-KARNITYNA oraz VITALMAX CARBO COMPLEX.

Serdecznie byłbym wdzięczny gdyby ktoś poświęcił mojej skromnej osobie chwilkę czasu i napisał jak powinien wyglądać cały tydzień moich ćwiczeń (ile robić przerwy na regenerację bo nie mam o tym zielonego pojęcia) i czy stosuję odpowiednie suplementy, albo jakie byłby lepsze?

Z góry dziękuję za pomoc !! :)