Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Potrzebna pomoc i porada

  1. #1
    Sezonowiec Avatar Kalesanty
    Dołączył
    14-07-11
    Postów
    1
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Potrzebna pomoc i porada

    Witam.

    Z góry proszę o wybaczenie, jeśli zakładam ten temat w nieodpowiednim dziale. To mój pierwszy post na forum, a ten dział wydał mi się najodpowiedniejszym miejscem na opisanie mojego problemu.

    Do rzeczy. Otóż mam kilka kilogramów nadwagi, chciałbym coś z tym zrobić. Wiem, że najlepszym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów jest bieganie tudzież jazda na rowerze. Problem w tym, iż w moim wypadku obie te rzeczy nie wchodzą w grę, gdyż nie mam stopy, a proteza, której używam nie nadaje się do tego typu aktywności. Powiedzcie, czy są jakieś ćwiczenia, które mógłbym wykonywać w domu, a które również pozwoliłyby mi zgubić sadło. Mam do dyspozycji ławkę, sztangę, hantle i dużo chęci

    Ps. Żeby nie zaśmiecać, może ktoś byłby tak dobry i podrzucił jakąś dietę odchudzającą.

    Pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar pure
    Dołączył
    27-05-09
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    387
    SOG
    103
    Otrzymał : 80 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Najlepszym sposobem na schudnięcie jest dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. Ale chyba proteza nadaje sie do chodzenia (?) Spacer tez jest forma aerobów, szczególnie dla osób poczatkujących, które nie wyrobiły jeszcze kondycji. Diety ci nie ułożę, bo nie jestem dietetykiem. Jest pare tematów podpiętych, możesz od tego zaczać. Zawarte są w nich podstawy poprawnego odżywiania. Przede wszystkim regularność posiłków, później ilość spozywanego pokarmu naraz a nastepnie treść tego co jemy, w tej kolejności. Ogólnie chodzi o to, żeby pobudzić metabolizm i to właśnie uzyskasz dzięki 4-5 małym posiłkom dziennie, jedzonym co 2,5 / 3 godziny. Najlepiej gdybys najpierw przygotował sie merytorycznie do tematu diety, czyli lektura, zapoznanie się z opinią lekarza lub dietetyka co do mozliwości spożywania np. produktów białkowych w ilościach przekraczających dzienną normę. Itd. ... :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik pure otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Kalesanty (15-07-11), kamilekzawi (15-07-11)

  4. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Jesli chodzi o aeroby mozesz tez powiesic sobie worek i boksowac, robisz sobie 4 rundy po 2 minuty a miedzy nimi odpoczynek 1min. Po 4 rundach dluzsza przerwa i znow zaczynasz. Po 40 minutach jestes o wiele bardziej zmachany niz gdybys biegl 15km.
    Pozniej mozna robic cwiczenia łaczone takie jak 1 minute boksowanie + 20 pompek lub 3-4 podciagniecia na drazku.

    Plywanie tez wchodzi tu w gre ale to juz nieco komplikuje temat (niezbedny jest dostep do basenu).
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaleciok Zobacz post
    możesz spróbować clenbuterolu daje rade a co do diety to pełno tego w necie powodzenia
    ogarnij sie bo dlugo nie zatanczysz na tym forum.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #5
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Pure mądrze napisał. Marsz jest dobrą formą aero, ale poczytaj jeszcze o cross-fit. Może Ci się spodoba aero w takiej formie
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •