Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Temat: mleko

  1. #11
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    dlaczego? napewno nie można spożywac mleka w kontekscie dobrego źródła białka które wliczymy do bilansu ale jako dodatek do shaków czy szklaneczka kakao po treningu na bolące mięśnie napewno nie zaszkodzi,ale jak kto woli ja pije mleko jak małe dziecko szkoda tylko że nie prosto z cycka:(
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał dexterinio Zobacz post
    mleko po treningu z tego co wiem niewskazane. Czytalem o ty artykuł jakiś czas temu i chyba był to art Poliquina (ale pewnien nie jestem) i szczagółow czrmu jest niewskazane dokładnie nie pamietam sprobuje znalezc to.
    Są nawet badania gdzie picie mleka o wyższej zawartości tłuszczu jest korzystniejsze od odtłuszczonego po treningu w promocji wzrostu mięśni. Przed treningiem krótko łańcuchowe tłuszcze też są ok.. Tak jak pisał Micek, dobrze też nawadnia. Przy okazji zawiera aminy i cukier, które też przydają się przed jak i po treningu. Wiadomo ,że mleko przemysłowe jest gorszej jakości,ale nie o tym mowa :)
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 27-06-11 o 17:00
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Zbanowany Amator Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTrzech znajomychTagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar chunga
    Dołączył
    03-12-08
    Postów
    262
    SOG
    71
    Otrzymał : 79 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    można sie znowu z tym wszystkim pogubic ;( ,ja od lat czytam ,że mleko jest bee dla pakerow ,
    ok jest też..... ale tylko dla dzieciakow.
    Pamietam kiedys czytałem art. Słodkiewicza i bardzo żle wypowiadał sie o mleczku ,szegółów niesty nie pamietam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał chunga Zobacz post
    można sie znowu z tym wszystkim pogubic ;( ,ja od lat czytam ,że mleko jest bee dla pakerow ,
    ok jest też..... ale tylko dla dzieciakow.
    Pamietam kiedys czytałem art. Słodkiewicza i bardzo żle wypowiadał sie o mleczku ,szegółów niesty nie pamietam
    Nie jedne brednie już słyszałem na temat mleka. Też czytałem od lat,ale niczym to nie było nigdy poparte. Jeśli nie mam się problemu z laktozą to nie wiem w czym problem.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cunga dobry z Ciebie chłop jest to Ci powiem...Wszystko to co czytałes to prawda tylko tu Cie wszyscy w chuja robią :D

    a na poważnie-trzeba tez wziać pod uwagę dana osobę jesli dobrze toleruje laktoze to ja nie widze żadnych przeszkód zeby je spożywać,jesli ktoś nie trawi nabiału no to wiadomo.
    mam napewno gdzies gazete z artykułem o mleku,jak odkopię ją gdzies ze sterty innech to wkleje tu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Micek185 Zobacz post
    ja pije mleko jak małe dziecko szkoda tylko że nie prosto z cycka:(
    Raczej nie polecam, smak jakis dziwny nie wiem jak moglem sie tym jako dzieciak zajadac :D :D
    Jedyny plus to tak ize jest mega bogate we wszystko chyba co mozliwe :D no i ma ZAJEBISTE opakowanie.
    Ciekawe jak by takie mleko z jakims gainerem smakowalo :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik kitamo otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    chunga (28-06-11)

  8. #17
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    Z mlekiem jest krótka piłka - po prost zbędny cukier. Owszem, że na masie ilość tego zbędnego cukru będzie bez większego znaczenia, tym bardziej że cukrem nie jest gówniana glukoza z batonika, ale laktoza - która poprawia przyswajalność wapnia (które również jest w mleku, co za zbieg okoliczności!) Natomiast podczas wszelkich wycinek, albo po prostu niskiej podaży ww - mleko i cały nabiał trzeba wyrzucić - a to z racji takiej, że maślanka, jogurt i szklanka mleka mogą w sumie wynosić nagle połowę bilansu dziennego ww, a do tego w cukrze który da szybki zastrzyk energii a później wahadło poleci w drugą stronę i będzie się po prostu głodnym.

    podsumowując: jak ktoś się nie bawi tylko leci ostro z koksem, to nie ma się co bawić w zbędne mleczka, tylko doładować więcej konkretnych węgli złożonych. każda osoba która ćwiczy dla siebie na luzie, nie ma po co się ograniczać tylko śmiało pić, pod warunkiem, że akurat nie redukuje.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #18
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar dexterinio
    Dołączył
    20-09-07
    Wiek
    34
    Postów
    487
    SOG
    59
    Otrzymał : 117 SOGi w 56 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał KowalX Zobacz post
    Przy okazji zawiera aminy i cukier, które też przydają się przed jak i po treningu.
    Aminy z mleka i wszystkich produktów mlecznych uwalniane sa bardzo wolno a po treningu potrzebne sa szybko uwalniane aminokwasy, a takowych w mleku nie znajdziesz
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #19
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar dirtyhaus
    Dołączył
    06-10-10
    Postów
    102
    SOG
    21
    Otrzymał : 6 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Aj tam, aj tam. A Arnold lub Robert to nie pili mleka jak ćwiczyli? Myślicie, że na wsi sprzedawano odżywki białkowe? ;p Mleko, mięso i jaja to było ich jedyne źródło białka.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #20
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    a ja mleka nie pije, bo mleka w sklepach już nie ma :) i takie jest moje zdanie i mówcie sobie co chcecie. jak komuś smakuje niech pije, raczej od niego nie umrze ;p

    jak byłem mały i babcia dawała mi mleko to po dosłownie paru minutach robił się tzw. "kożuch" jestem ciekaw po jakim czasie w tym dzisiejszym mleku by się zrobił :) u mnie brat pije mleko jak otworzył kiedyś mleko Łaciate to po dwóch tygodniach nadal dobre, a kiedyś ? mleko dziś otwarte to dwa dni później już niedobre i do wylania
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •