Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Temat: Scitec attack - relacja

  1. #21
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    Dzięki. Żaden koniec relacji.

    Ja bóle głowy rzadko miewam, do stycznia br nigdy nie miałem, ale wtedy zapalenie zatok mnie złapało i niestety...

    No ja właśnie rozkmniałem, czy cisnienomierz jest dobry, bo mierzylem to raz 160/90, raz 130/64 itd. ale u lekaarza miałem 160/91. U mnie sprawa jest o tyle przerypana, że w rodzinie dużo osob z nadcisnieniem (ojciec, babcie, prababcia miała) no i się obawiam, że i na mnie to cholerstwo spadło.

    Prztrenowanie to nie raczej, bo dwa tygodnie przed tym cyklem mialem typowo regeneracyjne, leciutkie ciezary, zeby miesnie i stawy odpoczely... Ale może jednak nie przerywać cyklu i jechać dalej? Powiem szczerze, że się przestraszyłem bardzo z tym ciśnieniem, bo zawsze jak mierzylem, to byla norma, 124/64 eetc a tu wypieprzylo 160. Nie chce Bodka zawieść również i chyba zdecyduje się jeszcze pojechać dalej z koksem. No cóż, decyzja zapadnie jeszcze dzisiaj.
    Jeszcze raz dzięki.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    Jednak nei przerywam cyklu, lece dalej. Chyba, ze cos naprawde niedobreg obedzie sie dzialo to wtedy... no excuses, get big or die tryin' etc... (pewnie w koncu i tak to mnie wykończy ostatecznie :D)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik DTX otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pumbas (17-07-11)

  4. #23
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    Wczoraj były barki i triceps, francuz siedząc dorzuciłem 5kg, wycisk na barki hantlami 2kg, przedluzylem faze negatywną o jakąś sekunde i bardziej kopło.
    EKG nie wypadło najlepiej, prawdopodobnie jeszcze dzisiaj usg jamy brzusznej. Nogi zrobie ale nie będę szalał z ciężarem, z 3-4 serie przysiadów, wykroki, na dwójki mc na prostych, może jeszcze jakieś syzyfki na czwórki. Niedawno orozjebałem prase do nóg w atlasie (kilkunastoletnim :D) i jestem troche ograniczony. ale zbieram sie do zakupu ławki, do której bedzie mozna zamontować prase do nóg. Robote jakąs trzeba skręcić i te trzy stówki zarobić...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #24
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    lzejszy trening na klate

    Wycisk płasko (nie ryykowalem skosu dolnego) 3 sety 50-70-75kg
    Wycisk hantlami skos + 2 sety 22-25kg
    Rozpiętki 2 sety 12kg

    Bajceps
    Uginanie o kolano dwa sety
    Uginanie sztangą prostą 1 set

    Pracuje nad oddychaniem, musze sobie wyrobić nawyk, dlatego nawet na sucho przed kompem, albo przedsnem sobie wyciskam, uginam etc. w powietrzu i oddycham jak należy. Gdy mam dobry dzień, to z oddechem nie ma problemu, gorzej jak jest zamuł, ale tego i tak sie przez lata raczej uczy... Trza o tym pamiętać też, żeby gruba talia się nie zrobiła od przysiadów, mc, wl... Borys nawet niedawno w MD o tym pisał. Kupiłem od Tricka BCAA Activlaba, na sierpień sobie zostawiam. Sypnął też kilkoma próbkami za co serdecznie dziękuję!

    Jutro trening odwołany, bo na 11 mam usg jamy brzusznej, a musze być na czczo, więc nie ma sensu robić, jak nie będzie dobrej szamy od rana.

    Do końca sierpnia jadę obecnym splitem i juz zastanawiam się co później. Muszę trochę łapy poprawić - szczególnie biceps i zasanawiałem się nad armagedonem, ale boje się trochę tej intensywności, bo nawet z bcaa moze być ciężko. Myślicie, że warto? Od przyszłego tygodnia bede juz lepiej opisywał to wszystko, teraz zabiegany trochę jestem.

    Swoją drogą to takie przyszlosciowe jeszcze pytanie, czy z ew. nadcisnieniem można przyjmować suple typu boostery przedtreningowe, beta alanine etc? Ludzie normalnie pochlaniaja duze ilosci kawy, tylko, ze biora tabletki, ktore yte cisnienie reguluja. Choc u mnie nie wiadomo, czy to jeszcze nadcisnienie, moze cos innego sie pieprzyc - jedna wielka niewiadoma poki badan nie zrobie. I tak sie kardiologa zapytam, ale jeszcze wszystkich badan nie zrobilem (dopiero gdzies w przyszlym tyg bede) i chcialbym wiedziec juz wczesniej. :)

    Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #25
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    03-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Wiesz to zależy, każdy inaczej reaguje na suple przedtreningowe. Suple z geranium raczej odpadają bo zwęża ona naczynia krwionośne, także ciśnienie teoretycznie powinno pójść do góry. Z tego co wiem to z argininą jest różnie, kofa też teoretycznie podnosi. Najlepiej jak sprawdzisz na sobie
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik luo otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    DTX (20-07-11)

  8. #26
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    Suple to nie koksy.. ale jak masz te problemy z ciśnieniem to po prostu bądź ostrożny i reaguj na swoje samopoczucie. Zaczynaj od połowy porcji, bo nie wiesz jak możesz zareagować na któryś składnik produktu. Ja przynajmniej mam takie nastawienie i nie mam żadnych problemów ze spróbowaniem próbki napalmu czy wrzuceniem lekkiego spalacza (200mg kofy w porcji).. wszystko z głową i będzie ok.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik Pumbas otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    DTX (21-07-11)

  10. #27
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    Dzięki.
    Przemyslalem sprawę i jednak nie robie armagedonu, postanowilem zamiast lapek bardziej skupić się na plecach i nogach i hooy.

    Push and pull ktos probowal oprocz mlodego? Mam mieszane uczucia co do robienia FBW na mase, no, ale w końcu chunga na tym mase zbudował... Co myslicie o tym?
    Swoją drogą - to np. Radek Słodkiewicz mówi, że zeby miesnie urosly musza sie zaadaptowac do pewnego treningu, dlatego trza cisnac wedlug jednej rozpiski. Z kolei Robo Burneika mowi, ze napierdala co sesje inną rozpiske, zmienia kolejnosc cwiczen etc. To kwestia indywidualna, czy i tu i tu jest racja?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #28
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    A jeszcze bylem dzisiaj na usg jamy brzusznej - bebechy w porządku, wszystko jak należy. jutro jeszcze okulista i badanie dna oka, co bedzie raczej przelomowym badaniem :)
    No i jutro jeszcze jedno mega wydarzenie - katujemy plecki :))
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #29
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    Jednak nadcisnienie, bylem na badaniu dna oka...
    Skręciłem filmiki z dzisiejszego workoutu, ale wrzucę jutro, bo musze skonwertować do gorszej jakości bo są obecnie w full hd.

    Pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  13. #30
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    Coś się kuźwa nie może przekonwertować, powalczylem troche wczoraj i dzisiaj i w koncu wykminilem, ale juz jest za pozno, zeby cos zrobic. Wiec dopiero jutro. Na nastepnym treningu bede nagrywal w nizszej rozdzielczosci to juz takiego problemu nie bedzie...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •