Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Cykl w ciągu lata?

  1. #11
    Początkujący Osiągnięcia:
    500 punktów doświadczenia3 miesiące zarejestrowany
    Avatar nowy371
    Dołączył
    20-02-11
    Postów
    112
    SOG
    34
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    głupota mam tez problemy jutro wizyte u lekarza i nawet gdyby mi powiedział że to przejsćiowe to i tak nietkne nic co zwiazane z dopingiem celowo umyslnie jak zwał tak zwał niby osiem tygodni a gdy to bedą ostatnie osiem tygodni co wtedy wystarczy mały zawał zawał to jest w tym wszystkim plus jak przeżyjesz to da sie żyć jak ci żyłka peknie i wylewu dostaniesz sparaliżuje cię bedziesz fasolką a zycie ci wyjebie narymby wiem co mówię cała moja rodzina wykruszyła się przez zawały i wylewy i wiesz co wolał bym spłonąć żywcem niż być fasolką a piguła ci dupe podciarała pomyśl no chyba że robisz kupe hałasu a cisnienie nie skacze???
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar fryc08
    Dołączył
    18-12-08
    Skąd
    Żyraków
    Postów
    152
    SOG
    25
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    z tego co narazie sie dowiaduje to niektórzy nawet biorą Tialorid( ja stosuje ten lek) podczas cyklów w celu obnizenia cisnienia. Chodzi tu o zawodowców. I wychodzi na to że bezpieczne jest branie tego leku z koksem. Jeszcze zażywam concor a do tego juz takich informacji nie mam. Ale na pewno musze o tym pogadac ze specjalistą. Wszystko zależy od tego czy wzrosnie cisnienie i o jak dużo. Bo w tej chwili miewam ok 135 a bywało przeciez 180 a nawet raz ponad 200. Albo poczekam z tym do nowego roku bo przed nowym rokiem bede miał robione gruntowne badania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Początkujący Osiągnięcia:
    500 punktów doświadczenia3 miesiące zarejestrowany
    Avatar nowy371
    Dołączył
    20-02-11
    Postów
    112
    SOG
    34
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    i po co ci to nie lepiej osiągać cele na dobrej diecie może i dłużej sie robi ale masz w 100% czysta mase i zadnego ryzyka pójdziesz do lekarza i co powiesz mu panie doktorze cierpie na nadciśnienie w głowie mi koksy a cisnienie czasem skacze na ponad 200 to cię wyjebie z gabinetu ręki do tego nie przyłoży amen................ to nie złamana ręka nie wyleczysz jej chwilową przerwa..to się leczy jeśli tak można powiedzieć lepiej pasuje słowo zbija ciśnienie lub też bieże się srodki medyczne by to ciśnienie było w określonej normie nie skakało z 160 na 130 i na 190 ile masz lat przy wieku 40-45 lat człowiek z ciśnieniem 145-150 jest tykająca bombą pomyśl masz teraz wysokie ciśnienie stabilizujesz je lekami co się stanie gdy zaczniesz bić koks bardzo możliwe ze nic na cyklu ale pamiętaj co się zwlecze to nie uciecze może za 3 może za 5lat skoczy ci znów powyżej 200 a wtedy juz po cyklu nie będzie tak samo tylko gorzej bo przy lekach i nadcisnieniu zapewne twoje ciało serce wątroba nerki i inne pierdoły na ssa dostaja 2-3ź bardziej w dupe ale to jest twoje zdrowie

    bij 20propa dobro gatunkowego bez mety
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar grzesiek k
    Dołączył
    25-12-06
    Skąd
    PL
    Postów
    1,080
    SOG
    0
    Otrzymał : 42 SOGi w 33 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał nowy371 Zobacz post
    i po co ci to nie lepiej osiągać cele na dobrej diecie może i dłużej sie robi ale masz w 100% czysta mase i zadnego ryzyka pójdziesz do lekarza i co powiesz mu panie doktorze cierpie na nadciśnienie w głowie mi koksy a cisnienie czasem skacze na ponad 200 to cię wyjebie z gabinetu ręki do tego nie przyłoży amen................
    wykazałes sie juz,koles chyba sam wie co robi i to jest jego decyzja,nie potrzeba tutaj takich gownianych morałów,moze dział zdrowie bedzie dla ciebie dobry,
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik grzesiek k otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pusia (15-06-11)

  6. #15
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar bullet
    Dołączył
    28-06-08
    Skąd
    nite club
    Postów
    1,086
    SOG
    103
    Otrzymał : 156 SOGi w 96 postach

    Domyślnie

    ja tez bym olal opcje letnia
    owszem mozna zrobic mase w lecie ale duzo trudniej
    slabszy apetyt
    podczas upalow mniejsza motywacja do cwiczen
    przy braku klimy na silowni cwiczenia ida jak krew z nosa ( a po nosie plynie pot i zalewa oczy- slony jest i piecze) :)

    noi to co napisal fallen upaly to czas gdy sercowcy siedza w domu a karetki non stop na sygnale lataja.
    ja bym nie ryzykowal tym bardziej ze w zimie znacznie latwoej ci bedzie
    redukcja przedcyklowa in progres.
    w połowie lutego rozpocznie się zabawa na nowo :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #16
    Początkujący Osiągnięcia:
    500 punktów doświadczenia3 miesiące zarejestrowany
    Avatar nowy371
    Dołączył
    20-02-11
    Postów
    112
    SOG
    34
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    napisałem przecież "ale to jest twoje zdanie"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #17
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pusia
    Dołączył
    31-07-09
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    983
    SOG
    559
    Otrzymał : 196 SOGi w 124 postach

    Domyślnie

    nowy plssss nie zagladaj do dopingu bo nie masz o tym pojecia.
    Najpierw zakladasz topic 'propionat' gdzie wypytujesz sie o jakies 'szczaly' a potem piszesz 'bij 20 propa'
    Ciekawe ile to 20 propa? bo 20 strzalow propa dla np volda to 20x250 dla mnie 150 a innych 100 wiec pls zawrzyj dziub :)
    Ja nie jestem gruby, ja po prostu walcze z anoreksja :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #18
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    nowy371 zamiast za doping i doradzanie to zabierz się za poprawne wysławianie się i pisownię w ojczystym języku, bo jak widzę takich "jednozdaniowców" na 30 linijek jak ty to naprawdę przeraża mnie to jak można się zaniedbać w tych sprawach. Ciekawe czy jak mówisz to stosujesz jakąś intonację czy też wszystko jednym ciągiem? :-D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •