Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Temat: Dieta do sprawdzenia

  1. #31
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar revo
    Dołączył
    25-05-11
    Postów
    14
    SOG
    11
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    1. Więc w każdym posiłku powinienem również zachowywać odpowiednie proporcje składników odżywczych?
    2. Z czego czerpać białko z rana?
    3. Posiłki zbyt ubogie? Gubię się :( Dieta ułożona na 3400kcal, o 400 więcej niż powinna, a posiłki w dalszym ciągu ubogie?
    4. Punktu o węglach szczerze mówiąc nie rozumiem...przed treningiem węgle powinny być złożone, czy proste? I jakie w takim razie posiadam w swoim posiłku przed treningiem? :)
    5. Tłuszczów w posiłku potreningowym przecież nie ma - tuńczyk rozdrobniony w wodzie zawiera śladowe ilości tłuszczu (do 1g na 100g).
    6. Kolacja również wydawała mi się kiepskim połączeniem. Co proponujesz w zamian?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #32
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar dexterinio
    Dołączył
    20-09-07
    Wiek
    34
    Postów
    487
    SOG
    59
    Otrzymał : 117 SOGi w 56 postach

    Domyślnie

    1. w zaleznosci od pory dnia tak
    2. rozne sa opinie jedni mowia mieso inni jajka
    3.pelno w nich niepotrzebnych kalorii
    4.ryz bialy ma wysokie ig lepiej o niskim cos
    5.zoltka jaj to yluszcz
    6.bez wegli a napewno bez wegli pochadzacych z chleba ktory jak gabka chloanie tluszcz z makreli
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik dexterinio otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    revo (27-05-11)

  4. #33
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar revo
    Dołączył
    25-05-11
    Postów
    14
    SOG
    11
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Czy "jakimś" rozwiązaniem będzie zmniejszenie spożywania wysokokalorycznych rzeczy (przykładowo chleba żytniego o połowę w porcji), a powstałe braki zastąpienie przykładowo chudymi wędlinami?

    Co do ryżu...czy zastąpienie ryżu białego ryżem brązowym (bądź co bądź to niższe ig ;) ) zda egzamin? Zauważylem że w 90% diet przed treningiem spożywa się właśnie ryż, niekoniecznie brązowy, dlatego tym się zasugerowałem :)

    Wyrzucenie żółtek a zastąpienie braków dodatkowym białkiem z jajek będzie dobrym rozwiązaniem?

    Kolacja również wydawała mi się nieco kiepskim połączeniem. Teoretycznie gdybym makrele zamienił na tuńczyka rozdrobnionego w wodzie, to węgle z chleba nie miałyby czego chłonąć ;)

    Czy w związku z problemami z małą ilością białka odżywka białkowa się sprawdzi?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #34
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar dexterinio
    Dołączył
    20-09-07
    Wiek
    34
    Postów
    487
    SOG
    59
    Otrzymał : 117 SOGi w 56 postach

    Domyślnie

    1.Chude wedliny to białko chleb to wegle wiec nie
    2.Brazowy ryz jak najbardziej
    3.Zółtka to tluszcze i tez sa potrzebne ale w innych porach dnia
    4.Poco ci ten chleb wieczorem
    5.Odzywka to uzupelnienie jedynie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik dexterinio otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    revo (27-05-11)

  7. #35
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar revo
    Dołączył
    25-05-11
    Postów
    14
    SOG
    11
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    1. A więc co proponujesz by posiłki nie były tak ubogie? Jak odpowiednio zredukować kalorie i zastąpić je czymś "wartościowym"? ;)
    2. Zmienione :) Ryż brązowy zamiast białego. Czy powstałe zestawienie (ryż brązowy, filet z piersi kurczaka, sałatka z oliwą z oliwek) będzie już odpowiednim posiłkiem?
    3. Może zatem żółtka dołączyć w jakiś sposób do posiłku przed treningiem, bądź do obiadu o 13:00? Czy może bezpośrednio po treningu zjeść coś innego, a z jajkami odczekać z godzinkę - półtorej?
    4. Tak jakoś wcisnąłem żeby mieć na co ser położyć :)))
    5. Chyba trochę źle pojąłem istotę odżywki białkowej, myślałem że ma za zadanie uzupełnić braki w białku spowodowane m.in. niekompletną dietą ;)


    Swoją drogą, niesamowicie mi pomagasz, mam nadzieję że z Twoją pomocą uda mi się w końcu ułożyć idealną dla mnie dietę :)
    Ostatnio edytowane przez revo ; 27-05-11 o 10:13
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •