Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: kilka pytan na temat cwiczen

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    100 punktów doświadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar Chweda
    Dołączył
    21-05-11
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie kilka pytan na temat cwiczen

    Witam jestem nowy na tym forum. Mam kilka pytan, od mniej wiecej 2 miesiecy cwicze 1 miesiac cwiczylem w domu (sztanga ,hantle itp) a 2 miesiac zaczelem chodzic na silownie.Mam okolo 186 cm wzrostu , i okolo 90 kg wagi. Chcialbym sie troche wyrzezbic , ale zeby zrobic rzezbe trzeba najpierw cwiczyc na mase miesniowa i teraz tak moje pytanie jak cwiczyc zeby nabrac mase miesniowa wiekszy ciezar mniej powtorzen? po ile mniej wiecej seri i powtorzen robic? , ile razy w tygodniu cwiczyc biceps ,triceps,klate,barki ,plecy ,brzuch czy wystarczy kazda partie miesni raz w tygodniu czy mozna cwiczyc wiecej razy ? ile robic przerwy miedzy seriami ? Z gory wielkie dzieki za odpowiedzi pozdroo
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Praktycznie wszystko to o co pytasz uzaleznione jest od twoich mozliwosci fizycznych. Jak chcesz nabrac mase to warto spojrzec na froum do działu dieta - jest tam kilka diet na mase, oraz do dzialu trening gdzie masz rozpisane wszystko o co pytasz.
    Jak dobrze robisz trening to raz w tygodniu kazda partia miesni wystarcza w zupelnosci, i zalezy to tez od twojej regeneracji. Wszystkie te informacje na temat regeneracji miesni oraz sposobu cwiczenia sa tu na forum, przejrzyj kilkanascie podobnych tematow i wszystko bedziesz wiedzial.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •