Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Brak wiedzy proszę o radę!

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Element
    Dołączył
    05-05-08
    Postów
    25
    SOG
    5
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no to jeszcze popracuje nad dwoma zestawami i zrobić np 3 zestawy na poniedziałek, środę, piątek i na każdy trening dwa rodzaje ćwiczeń na każdą partię mięśni. Mam worek rowerek stacjonarny i wiosła i tak myślałem że może tak w dni wolne robić rowerek tak z 60 min i wiosła a worek to tak jak pisałeś?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    zestawy wykonujesz naprzemiennie, czyli nie chodzi tu o dany dzien tygodnia tylko jak wyznaczysz sobie trening np w poniedzialek, srode, piatek to jedziesz raz zestaw nr 1 raz zestaw nr 2 i tak na zmiane. nie ma co przypisywac danych cwiczen do danego dnia tygodnia, kwestia w tym bys nie musial robic tak duzej ilosci cwiczen jednorazowo w ciagu dnia a mimo wszystko bys wszystkie je wykonywal. Czyli co trening to nastepny zestaw.Mozesz zrobic sobie oczywiscie 3 zestawy tez i wtedy wypadnie Ci to akurat tak ze beda w te same dni tygodnia, jednak mysle ze na poczatek 2 wystarcza a za 2 miesiace mozesz zmienic te zestawy na 2 inne i znow powtarzac. Przy duzej ilosci takich zestawow cwiczen robi sie bałagan wiec 2 sa optymalne.
    Rowerek jest super jak najbardziej polecam i wiosłowanie tez bo to dobre cwiczenia kardio.
    No worek to tak jak pisalem, mozesz włączyc go razem z rowerkiem do treningu bo nie jest tak nudny jak pedalowanie ;) a bardzo skuteczny, sam obecnie tak cwicze bo mam lekka kontuzje biodra i nie moge od kilku dni biegac a worek zastepuje mi bieganie :)
    Ostatnio edytowane przez kitamo ; 22-05-11 o 08:38
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Element
    Dołączył
    05-05-08
    Postów
    25
    SOG
    5
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Zestaw 1
    Brzuch
    Klatka wyciskanie sztangi leżąc 4/8 wyciskanie sztangi w skosie górnym 4/8
    Naramienne unoszenie ramion w bok ze sztangielkami 4/8 unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 4/8
    Plecy Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki w siadzie 4/8 Przyciąganie drążka wyciągu górnego do karku w siadzie 4/8
    Bicepsy zginanie przedramion ze sztangą 4/8 młotki 4/8
    Tricepsy ściąganie rączki wyciągu nachwytem 4/8 ściąganie drążka wyciągu podchwytem 4/8
    Przedramiona prostowanie nadgarstków nachwytem 4/8 zginanie nadgarstków podchwytem 4/8


    Zestaw 2
    Brzuch
    Klatka wyciskanie sztangi wąskim uchwytem 4/8 rozpiętki 4/8
    Naramienne unoszenie w przód sztangielka 4/8 podciąganie sztangi do brody 4/8
    Plecy przyciąganie drążka wyciągu wąskim uchwytem 4/8 przyciąganie sztangielka w opadzie 4/8
    Bicepsy unoszenie sztangielek z obrotem nadgarstka 4/8 unoszenie sztangi nachwytem 4/8
    Triceps prostowanie przedramion ze sztangielkami 4/8 ściąganie drążka wyciągu tyłem do przodu 4/8
    Przedramiona zginanie nadgarstków podchwytem 4/8 zginanie nadgarstków nachwytem 4/8


    Tak by to wyglądało. Do tego ze 3 litry wody dziennie i dietę 2 g białka na/kg węglowodanów 4g/kg i tłuszczu 0,5g/kg i powinno być dobrze na początek.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Nie no dobrze ze podchodzisz konkretnie do tematu i samodzielnie plan ukladasz, jak na pierwszy rzut oka to bardzo fajnie i musisz teraz pojechac tym planem z miesiąc by zobaczyc jaki jest efekt, a pozniej do poprawki to co nie bedzie Ci pasowac itp :)
    Jak bedziesz czul ze nie masz mocy na dany trening itp to zrob sobie wiecej przerwy (np z 3 dni od ciezarow), ja przy FBW co jakis czas tak robilem bo powoli kumulowalo sie przemeczenie i tak.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •