Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: brac czy nie brac? bo motywacja siada...

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar amado
    Dołączył
    07-05-11
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie brac czy nie brac? bo motywacja siada...

    Witam wszystkich.
    Pomóżcie bo siada mi troche motywacja.Mam 30 lat waze 78 kg Od miesiaca chodze na siłke 3 razy w tyg.
    jem przynajmniej 6 posiłków dziennie o regularnych porach (dieta z owego forum;).Do tego biore System Protein 80 i nic:(
    waze raptem 80 kg i dalej nie chce isc.Widac mi kazdy miesień,każde scięgno ale masa mi nie chce isc.
    Co zjem to za godzine melduje sie w klopie i tyle.Z resztą sam czuje że masa raczej mi nie idzie.Uprawialem wczesniej przez 10 lat sport regularnie i znam juz troche swój organizm i wiem że raczej mi masa nie pojdzie.
    doradzcie mi brac jakies sterydy??? Nie mam o tym zielonego pojecia jakie i ile i wogóle.i jaki to jest koszt takiego cyklu. dodam że chcialbym tak z 25-30 kg przytyc.
    Wiem ze nie odrazu zbudowano Chinski mur,ale jak pisałem wyżej,znam swój organizm i wiem jak to jest.
    Z góry dziekuje za odpowiedź

    Chyba daleka droga przede mną...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    OverdriveWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar rafio83
    Dołączył
    26-01-10
    Skąd
    Zdolnyśląsk
    Wiek
    40
    Postów
    1,353
    SOG
    118
    Otrzymał : 91 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Ile już ćwiczysz na siłowni? Jak przez miesiąc waga Ci poszla 2kg to jest dobrze... Sądząc po twoim poście jest to czysty mięsień wiec zajebiście.
    Ćwicz i dorzucaj stopniowo kcal do diety, tu nie ma jakiejś wielkiej filozofii masa musi iść do przodu jeżeli dostarczysz więcej kcal niż potrzebujesz(Chyba ze chorujesz na coś?)
    Nie wiem ile ćwiczysz stąd ciężko jest odpowiedzieć na Twoje pytania....Sterydy... z tym stażem jeszcze nie spróbuj może jakiegoś gainera, mono lub cos podobnego...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    A moze zmien nieco trening. Może zrob sobie z 4-5 dni odpoczynku bo moze przetrenowujesz sie. to ze 3 raz yw tygodniu robisz trening to nie oznacza ze nadązasz z regeneracja a to od niej zalezy budowanie tkanki miesniowej. moze robisz 3 potęzne treningi w tygodniu i mimo to nie regenerujesz sie juz teraz tak jak na poczatku.
    Jak cwiczysz od 4 tygodni to na cuda nie licz ze nagle zlapiesz 10kg, 4 tygodnie to takie przygotowanie organizmu do cwiczen na silowni.
    Mozesz sprobowac zmienic nieco cwiczenia, moze przyjdzie Ci wieksza motywacja itp
    Tez mam 30 lat i wrocilem na silownie po blisko 10 latach przerwy, szału jesli idzie o mase to nie ma ale siła wzrasta niesamowicie. Teraz zrobilem sobie 4 dni przerwy i dzisiaj na siłowni była taka pompa ze szkoda mowic ;) przemeczony bylem, bo i praca i inne obowiazki i treningu nie czulem.
    Nie bierz na razie zadnych sterydow ani innych bajerow bo to nie ma sensu. Duzo spać, dobrze zjesc i porzadnie odpoczywac miedzy treningami to podstawa.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar amado
    Dołączył
    07-05-11
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Wiem ze cudów nie ma bo to mój pierwszy miesiąc na siłce,ale 2 kg w przeciągu miesiąca to troche mało.Tym bardziej jak chce nabrać 25 kg. Nie trudno policzyć ile mi to czasu zajmie.Siły na trening mam.Po treningu tez czuje sie znakomicie.Jem dużo,baaa wchłaniam wszystko co uda mi sie złapać:)
    Wiem że sterydy to troche taka droga na skróty,ale licze na to że pobudze choć troche swój organizm do tycia.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Fakt, bo kulturysci to nagle w wieku 20lat wpadaja na pomysl by pojsc na silownie, a w wieku 25lat smigaja na pokazy.
    Chopie 2kg w miesiac to duzo, z czasem bedzie jeszcze wolniej. Chyba nie myslisz ze w 2 miesiace zrobisz 25kg, to nierealne:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Baloniarz
    Dołączył
    08-05-11
    Wiek
    43
    Postów
    1,349
    SOG
    213
    Otrzymał : 300 SOGi w 168 postach

    Domyślnie

    Uwielbiam te problemy nastolatków na polskich FORUMACH :P
    A kiedy już sięgniemy dna, musimy uważać, żeby to dno nie odpadło.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTrzech znajomychWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Chcę_być_wielki
    Dołączył
    15-08-10
    Postów
    284
    SOG
    54
    Otrzymał : 27 SOGi w 25 postach

    Domyślnie

    W tym sporcie bez dobrej motywacji to się nie da. Raz idzie raz sa długie przestoje , taki sport
    Jem jak koń, haruje jak wół, by wyglądać jak byk.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar MAXIMUS 2
    Dołączył
    08-12-09
    Skąd
    Poznań
    Wiek
    50
    Postów
    1,295
    SOG
    47
    Otrzymał : 227 SOGi w 153 postach

    Domyślnie

    Amado ogarnij się chłopie 1 ćwiczysz a ty koks chcesz brać no nie ku....a nawet żeś się nie rozgrzał a ty już o koksie pierniczysz napisz za rok że nic nie idzie to może coś się wymyśli a 2 sprawa jak po miesiącu ci piórka opadły to se daruj kolego :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Czyli mowisz "nie ma opierd...nia sie" (?) :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar amado
    Dołączył
    07-05-11
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał MAXIMUS 2 Zobacz post
    Amado ogarnij się chłopie 1 ćwiczysz a ty koks chcesz brać no nie ku....a nawet żeś się nie rozgrzał a ty już o koksie pierniczysz napisz za rok że nic nie idzie to może coś się wymyśli a 2 sprawa jak po miesiącu ci piórka opadły to se daruj kolego :)
    Spokojnie,piórka mi jeszcze nie opadły i napewno nie predko to sie stanie:) ale irytuje mnie że to tak wolno idzie.Mnie przede wszystkim zależy na masie,a niekoniecznie musze byc górą mięsa;) Ale dzieki za motywacje;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •