Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: By ThomasOnes

  1. #11
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Mattt
    Dołączył
    21-06-06
    Postów
    179
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dexter1900
    Sorry ale mnie to wkurza jakies same suchary i anoreksja na forum i to coraz wiecej od 15lat w gore a nawet od 13 :mad: pokazuja sie po 2-3 miesiacach cwiczen albo wogole pochodzili na silownie 2tygodnie i juz wklejaja fotki zeby pokazac jacy sa duzi no kurde ZONK

    Brak mi slow tez mam 15lat ale nie pokazuje sie!! Moze za rok ewentualnie za jeszcze 6miesiescy a nie po 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    _________________
    ten dział jest po to aby ludzie oceniali innych i wystawiając foty powinni się liczyć z tym że nie zawsze otrzymają przychylne komentarze, dziwi mnie to że jeszcze nikt Ci nie pojechał po bandzie i nie dał ostrzeżenia ża głupotę aż brak mi słów


    a co do pana z fotek to: ładna sylwetka, lecz nie imponuje jak na 4 lata treningu, szkoda też że wszystkie foty są identyczne ( chodzi mi o ukazywane partie) i w jedno nie wierze ale zakładam że czysto po ludzku popełniłes błąd przy wpisywaniu, bo nie wierze że masz 160cm w barkach
    Karnet na silownie 150zl
    Dobry Staff 1500zl
    Spojrzenie mamy po cyklu bezcenne!!

  2. #12
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar adrys
    Dołączył
    12-10-06
    Postów
    211
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dexter1900
    Kur**** mnie bierze juz powoli...
    Pierwsze Primo: Na tych zdjeciach nic nie widac...
    Drugie primo: Niewiem po co wklejesz te fotki tutaj... Jesli myslisz ze jestes przekozaczyna przepakowany itd. itp. to sie mylisz pokaz sie lepiej za rok...
    Po trzecie Primo: To wszystko bez sensu...

    Sorry ale mnie to wkurza jakies same suchary i anoreksja na forum i to coraz wiecej od 15lat w gore a nawet od 13 :mad: pokazuja sie po 2-3 miesiacach cwiczen albo wogole pochodzili na silownie 2tygodnie i juz wklejaja fotki zeby pokazac jacy sa duzi no kurde ZONK

    Brak mi slow tez mam 15lat ale nie pokazuje sie!! Moze za rok ewentualnie za jeszcze 6miesiescy a nie po 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jestem jak najbardziej za, patrząc na naszą fotogalerie a fotogalerie niektórych innych forum to różnice widać, u nas praktycznie sami ćwiczący niespełna kilka miesięcy a nawet zdażają sie i tacy co wogóle nie trenują a wkeljają fotki;/
    Mój komentarz lub post pomógł? Więc prosze o Soga:)

  3. #13
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar kociolcyk
    Dołączył
    25-12-06
    Postów
    461
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    brak słów-to lepiej nei pisac ze masz 21 lat a ja 15 i mam lepsze rezultaty itd
    hu. chce człowieka strzelić ja sie tacy ukazuja na forum
    SOG -wyraza wiecej niz 1000 słów
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <- kliknij na niebieski link (reklame) klikaj codzień PROSZE
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <- polecam forum

  4. #14
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar bocion
    Dołączył
    04-11-06
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    497
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mattt
    ten dział jest po to aby ludzie oceniali innych i wystawiając foty powinni się liczyć z tym że nie zawsze otrzymają przychylne komentarze, dziwi mnie to że jeszcze nikt Ci nie pojechał po bandzie i nie dał ostrzeżenia ża głupotę aż brak mi słów
    Wez nie pier.dziel Mattt, bo po pierwsze galleryfoto jest po to(fajny rym) aby ludzie wklejali tu swoje foty jesli chca sie czyms pochwalic, jesli chca zeby inni docenili ich prace. A ten pan co zamiescil tutaj zdjecia sam napisal ze sie opie.rdzielal, wiec co mamy oceniac?? 32 w bicu po 4 latach??

    Glos ludu: NIE CHCEMY OGLADAC CHUDZIELCOW!!! :cool:
    Shut the Fuck Up and Train

  5. #15
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar PittBull1989
    Dołączył
    12-03-07
    Skąd
    Dz-wo
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    siemasz :P musisz się bardziej postarać przy treningach i bardziej popracować nad klatką :D nie widziałem wszystkich zdjęć ale już po trzech pierwszych widze nie regularne ćwiczenie bądź nie przykładanie się do nich

  6. #16
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar bocion
    Dołączył
    04-11-06
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    497
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    PittBull1989, a czytales to co on napisal??
    Cytat Napisał ThomasOnes
    tylko że z dużymi przerwami takie jak każde wakacje i od lenistwa też niestety
    Shut the Fuck Up and Train

  7. #17
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar wara
    Dołączył
    16-02-07
    Skąd
    Lubuskie
    Wiek
    35
    Postów
    365
    SOG
    3
    Otrzymał : 58 SOGi w 29 postach

    Domyślnie

    160 cm barki ? chyba ci sie cos pomylilo a tak nawiasem mowiac nie wiem ogole poco te zdjecia teraz... zatrzymaj je i pokaz sie za rok...
    ...:::zSk:::...

  8. #18
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Robalo
    Dołączył
    03-01-07
    Postów
    343
    SOG
    3
    Otrzymał : 17 SOGi w 15 postach

    Domyślnie

    Wogle te zdjecia takie jakies wszystkie w tej samej pozycji bys pokazal plecy może nogi. Wszystkie prawie takie same bez sensu mogłeś wstawić jedno :P Co do efektów to wiadomo że skoro sie opierdalałeś to czego tu sie spodziewać widze ze straciłes 4 lata siłki :P
    *Jagiellonia Białystok Sekcja Muay Thai*

  9. #19
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar linosbos
    Dołączył
    02-03-07
    Postów
    25
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    słabo jak na ten wiek ja mam 13 lat i 28 w bicu 87 w klatce 75 w tali ale życze powodzeni i wytrwałośći

  10. #20
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ThomasOnes
    Dołączył
    11-03-07
    Postów
    80
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    przez 4 lata to słabe osiągi ale ja przez ten czas nic nie zażywałem, jechałem na sucho. Z tego co wiem,czytałem na innych profilach że marudzą że masy nie ma. A pozatym każdy(chyba) mówi komuś że ma problem z masą, każdy że tak nieładnie powiem wtrąca sie by nabyć masy. Ok nie powiem że mi by sie przydała, owszem ale nie mam zamiaru wyglądać jak byk. Pozatym każdy chce innaczej jakoś wyglądać jedni tacy drógi owacy. ok ok Nie będe tutaj sie przemądżał, poprostu tak uważam.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •