Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Początki na domowej siłowni!

  1. #1
    Sezonowiec Avatar desire
    Dołączył
    27-04-11
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Początki na domowej siłowni!

    Witam. Na wstępie powiem iż chciałem z masy tłuszczowej :P wyrobic się troche . Tzn mam 92kg/180cm mam 18 lat, jestem chory na cukrzyce typu 1. Ale mi to w niczym nie przeszkadza, Gdy chodzę w koszulkach widać mi bardzo "cycki" , jest to trochę denerwujące i taka tłusta łapa. Chciałem wziąść się za siebie i tak zacząłem chodzić na domową siłownię ( mamy wyciąg nawet ) trójkąt,kierownica, itp. 2 ławeczki , sztangi i hantle. I tak chciałem spytac kogoś doświadczonego , aby podał jakiś plan treningowy dla mnie , bo z tego tłuszczu chciałem zrobić tak aby ten tłuszcz przerobić na mięśnie, żeby to ładnie wyrzeźbić, nie chce być super elo koksem , chce aby to jakoś tylko wyglądało. Podniosę na klatke ok. 40 kg , jestem słaby jak barszcz, od tygodnia cwicze na sucho sobie, myślałem także nad jakimiś odżywkami, hmm co polecacie?. I tak jak pytałem wyżej niech mi ktoś doradzi jak cwiczyć , co ćwiczyć, bo moge chodzić na tą siłownie 4 razy w tygodniu, prosze o jakiś plan, i wybór odżywki ktora mi pomoże, z góry dziekuje i przepraszam za chaotykę w poście ( jeśli takowa wystąpiła )

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał desire Zobacz post
    trójkąt,kierownica,
    ?


    Trening ACT (masz w podwieszonych )
    metroflex

  3. #3
    Sezonowiec Avatar desire
    Dołączył
    27-04-11
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    jesteś pewny dokładnie przeczytałeś moją historie? hmm ale sprawdze , czekam na odp innych

  4. #4
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar dirtyhaus
    Dołączył
    06-10-10
    Postów
    102
    SOG
    21
    Otrzymał : 6 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Ja bym Ci proponował pierw redukcję tkanki tłuszczowej. Musisz ułożyć sobie dietę. Poczytaj podwieszone tematy w dziale diety tam masz wszystko wyjaśnione. Do tego dodaj trening na siłowni + aeroby ( czyli. bieganie, basen itp ) też to masz podklejone. Co do odżywek to możesz kupić białko jeżeli będziesz mieć braki jego w diecie. Możesz kupić jakiś spalacz np. Thermo Fat Burner dobra cena produktu i polecany przez wielu użytkowników ( w tym przeze mnie ;p ) Lecz nie musisz go kupować, przy Twojej wadze powinieneś dość szybko spalać tłuszcz. Później jak stracisz trochę tkanki tłuszczowej możesz robić masę.

  5. #5
    Sezonowiec Avatar desire
    Dołączył
    27-04-11
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    da się jakoś ominąć tę diete może w kilku procentach? chcę chodzić na siłowni i to przerobić w mieśnie ( 4 x w tygodniu ), + jazda rowerem z 30 min w te 4 dni co silka ogolnie? cos sie wymysli noi + jakaś odżywka ( sorry ja jestem zielony )

  6. #6
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    przeczytaj tematy podwieszone . Nabierz wiedzy jako takiej . Wróć nowy i mądry .

    W MIĘŚNIE NIC NIE "PRZEROBISZ" , DIETY NIE DA RADY OMINĄĆ .

    trening -act
    dieta - z ujemnym bilansem kcl
    aeroby 3 razy w tyg. start od 20 minut . i zwiększaj stopniowo
    spalacze sobie daruj .
    Ostatnio edytowane przez mtm ; 27-04-11 o 23:10
    metroflex

  7. #7
    Sezonowiec Avatar desire
    Dołączył
    27-04-11
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    tylko ze ja nic z tego nie kapuje? napisalem wyzej i chcialbym zeby mi ktos na to odpowiedzial ( nie wszyscy sa doskonali )

  8. #8
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    JA za ciebie czytać nie będę .
    metroflex

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •