Strona 57 z 62 PierwszyPierwszy ... 7475556575859 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 614

Temat: RELACJA że w pyte strzelił !

  1. #561
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Znaczy ja robię przysiad, bo sobie brzuch naciągałem często.

    Teraz 0 problemów.

    Może być to 145 itd.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Gangsta Latino otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pioter1994 (24-04-14)

  3. #562
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    THX for help.

    A jeżeli chodzi o plany, to jutro rower, po jutrze klatka hantlami, typowo budujący trening + łapy. Mam fajny pomysł jak wykorzystać te sznury niebieskie do treningu bicepsów, jak wyjdzie to postaram się nagrać.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #563
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Ten tydzień rozkład partii robie wg. uznania, tak by wszystko wyszło x1 week.. Rozłoże to tak by w piątek skończyć i od soboty do następnej soboty nie robię żadnych treningów bo matury są i na tym się skupiam. Teraz trenuje, ale powtarzam wszystko. Potem jeszcze 15 mam mature ustną z angielskiego, ale to light.

    Na tydzień wywalam wszystkie suple, kreatyne na 2 tygodnie. Potem zrobie sobie tydzień takich lekkich treningów i ruszam ostro, chociaż zostaną jeszcze testy zawodowe.

    Co do tego tygodnia, to narazie zrobiłem w pon. klatke, dzisiaj plecy.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #564
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    zacznij roziacgać miesień biodrowo lędzwiowy, głowa pamietaj jest przedłuzeniem tułowia, wyciągasz nogami z dołu i dopiero przeprost, cieżar kierujesz na pięty tak jak byś ciągnął ciężar równocześnie w tył i do góry.

    mały tip jełsi chodiz i proste plecy- jak trzymasz stangę wyobraź sobie że to patyk który chcesz połamać na pół, zobacz co się w tym momencie dzieje z twoimi najszerszymi grzbietu, nie ma opcji że zrobisz kociaka.
    Siłe mas zPiotrek ale zadbaj o technikębo przy 200kg to jużnie przelewki drobny bląd i do końca życia będziesz narzekał.

    Co do siłowego treningu jaki główny cel masz jesli chodzi o plecy?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik Micek185 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pioter1994 (30-04-14)

  7. #565
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Rozciągać mięśieć czyli chodzi o wypychanie bioder?
    Z patykiem ciężko wyobrazić sobie :)
    Ja ogólnie łapie strasznie wąsko i jak robie z przysiadu to w pierwszej fazie ręce mam ugięte muszę szerzej łapać tak wywnioskowałem.
    Jeżeli chodzi o cel to chce zobaczyć jak taki trening wpłynie na prostowniki i tak mam je dosyć grube, ale zobaczymy. Nigdy nie próbowalem mniejszego zakresu powt. bo brakło złomu a ostatnio jak robie na mniejszy zakres to zakwasy i w lędźwiach i w porstownikach.
    Teraz i tak nici z tego bo od piątku robie pauze z treningami na matury na tydzień, później zrobie 1 tydz. treningów wg. upodobania (tak by wyszło wszystko x1 week), a potem po maturach aż do testów zawodowych na pełnej parze, czyli do końca czerwca.


    Dzisiaj zrobiłem łapy po jednej gigant serii x3 na tric i bic, + ćwiczenie na przedramie jedno. Trening w 25 min. z rozgrzewką i rozciąganiem. Od zeszłego tygodnia mam problem z nadgarstkiem coś jest nie tak, ale przerwa będzie to się zregeneruje pewnie.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #566
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Wczoraj zrobiłem barki+brzuch. Ostro. To był ostatni trening, teraz tydzień off do następnego piątku, tak samo suple też off. Zaraz po ustnej maturze z polaka pewnie trening od razu pójdzie bo nie wytrzymie.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #567
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomych
    Avatar pekulski104
    Dołączył
    21-09-09
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    26
    Postów
    2,390
    SOG
    74
    Otrzymał : 34 SOGi w 31 postach

    Domyślnie

    Więc jak masz stopke to jak jesz w tym czasie? tam samo jak ćwiczysz czy obniżasz trochę kcal ??
    Pompuj bica pompuj klatę wpierdziel stejka nie sałatę. Klata plecki barki uda kretyna i się uda! Hantle odżywki siła i dziwki! jestem łysy więc nie nosze grzywki sterydy to moje jedyne używki!
    Ahhh.. ten dźwięk obciażenia naszą rzeczywistość zmienia...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #568
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Jem trochę mniej, ale i tak te 5-6 posiłków dziennie. Ucinam po prostu węgle i nie jem aż tak dużo jak w czaise treningów. 5-6 w miare zbalansowanych posiłków.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #569
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    WRESZCIE DZISIAJ TRENING JEZUS MARIA ENERGIA MNIE DOSŁOWNIE ROZPIERA, ZA DUŻO OFFU.

    4 maturki za mną, jeszcze tylko angielski ustny 15 maja, z próbnego miałem 98% więc to będzie spacerek. Matme i angielski pisemny zaliczony na bank, Polak mysle też a ustny z polaka dzisiaj na 90%.

    Te 1,5 tygodnia chce zrobić trening takie jak ostatnio czyl ina co mam ochote byle x1 week wszystko. Dzisiaj nie wiem jeszcze co zorbie hehe :)
    Na suple wskakuje dzisiaj, tylko pre workout i białko. Później planuje wskoczyć na jakiś stack na 6 weeks przed testami zawodowymi, zawsze brałem mono lub jabłko, ale teraz spróbuje czegoś innego + NO Xplode i białko. Najpawdopodobniej nie będę się bawił w żadne masy tylko jakiś recomp.

    Tutaj mam pytanie: JAKI STACK BYŚCIE POLECILI? Głównie rozważam: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] vs [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Obydwa mają bardzo dobre opinie, więc proszę o pomoc.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #570
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Controlled All The Way.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  13. Użytkownik fallenursus otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pioter1994 (09-05-14)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •