Strona 7 z 62 PierwszyPierwszy ... 567891757 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 614

Temat: RELACJA że w pyte strzelił !

  1. #61
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar GaGa01
    Dołączył
    28-03-11
    Postów
    64
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    prawdę mówiąc słabo te nogi skatowałeś, kilka uwag
    przysiady nie aktywują tylko czwórek, ale również i dwójki, mam nadzieje, że robisz dupą do ziemi:)
    hack przysiady rób z podziałem na fazy i czas, schodź powoli jakieś 5sekund a wstawaj 1sekunde, dopiero poczujesz:)
    nie wiem co to za komiczne ćwiczenie unoszenie podudzia sztangielkami, nie wiem kto to wymyślił, zwłaszcza, że hantle
    14kg na dwójki to komedia, zapewne na bicepsy większy ciężar targasz także zamiast tego weź walnij porządne wykroki chodzone:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #62
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    gówno widac na tym zdjeciu co dałes : P
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #63
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał GaGa01 Zobacz post
    prawdę mówiąc słabo te nogi skatowałeś, kilka uwag
    przysiady nie aktywują tylko czwórek, ale również i dwójki, mam nadzieje, że robisz dupą do ziemi:)
    Tak, dupą do ziemi.

    Cytat Napisał GaGa01 Zobacz post
    hack przysiady rób z podziałem na fazy i czas, schodź powoli jakieś 5sekund a wstawaj 1sekunde, dopiero poczujesz:)
    Zacząłem robić do ławki bo jak robie pełne to koci grzbiet łąpię, daltego mi nie wychodzi. Jak chce odłożyć sztangę to idzie mi ona po udach jakoś... może dlatego że mam krążki za małe i nakładam kilka (wtedy nie sięgają do ziemi). Tak wogóle to nogi czuje GiT postaram się jakąś fotkę ud wrzucić.

    Cytat Napisał GaGa01 Zobacz post
    nie wiem co to za komiczne ćwiczenie unoszenie podudzia sztangielkami, nie wiem kto to wymyślił, zwłaszcza, że hantle14kg na dwójki to komedia, zapewne na bicepsy większy ciężar targasz także zamiast tego weź walnij porządne wykroki chodzone:
    Wykroki chodzone robiłem i jakoś nie przypadlo mi do gustu ćwiczenie z racji że nie mam zbyt długiej siłowni, a mija się z celem robić 4 kroków i zawracać...

    A unoszenie podudzi ze sztangielkami kiedyś wstawiał Luo czy Mtm filmik i jakoś mi to przypadlo do gustu.

    Dzisiaj zakwasy w nogach są, coż teraz mój cel jest trochę inny. MUSZĘ nauczyć się porządnie wiosłować a potem zaczynam 5x5 Bill'ego Star'a. Myśle że od 9 maja, na 2 dni przed urodzinami. Decyzja przemyślana tylko nie wiem na jak długo ciężaru w MC mi starczy, ale się zobaczy.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #64
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar GaGa01
    Dołączył
    28-03-11
    Postów
    64
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    no to rób wykroki jednonóż w miejscu:) najpierw 12pow jedna noga potem 12pow druga noga i to będzie jedna seria:) próbowałeś tak?
    spróbuj z hantlami i ze sztangą.
    to unoszenie podudzi nie ma sensu z racji, że ten ciężar jest komiczny, ja dla tak wielkiego mięśnia do którego treningu jeszcze powinien dojść
    mięsień pośladkowy (co ma miejsce w wykrokach) może starczyć 14kg? mówię taki ciężar to bicepsy możesz robić a nie uda:)
    robienie takim ciężarem 20powt+ mija się z celem, ani ich nie wzmocnisz siłowo ani na masie nie zyskają, nie będzie odpowiednio silnego bodźca:)
    nie tylko porządnie wiosłować ale i przysiad robić porządnie skoro robisz koci grzbiet (nie wiem jakim cudem), robisz siady ze sztangą z tyłu na barkach?
    nie ma możliwości zrobić kociego grzbietu tym sposobem, ew możesz pochylać się do przodu przy większym obciążeniu ale kociego grzbietu nie zrobisz:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #65
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał GaGa01 Zobacz post
    no to rób wykroki jednonóż w miejscu:) najpierw 12pow jedna noga potem 12pow druga noga i to będzie jedna seria:) próbowałeś tak?
    Nie próbowałem, ale ok moge spróbować, tylko że największe hantle mam 18 kg ... to wtedy ze sztana spróbuje. A tak się zastanwaiam czy moge robić np: przysiady ze sztangą na barkach a potem fronty, ciekawe jak by to wyszło, bo frontów nie próbowałem.

    Cytat Napisał GaGa01 Zobacz post
    nie tylko porządnie wiosłować ale i przysiad robić porządnie skoro robisz koci grzbiet (nie wiem jakim cudem), robisz siady ze sztangą z tyłu na barkach?
    Tak robię na barkach. Tylko problem z hack przysiadami polega na tym że sztangę prowadze bardzo blisko ud a potem mam problem z odłożeniem jej (nie sięgam do ziemi i wtedy koci grzbiet idzie). Przy zwykłych nie mam.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #66
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar GaGa01
    Dołączył
    28-03-11
    Postów
    64
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    czyli koci grzbiet tylko i wyłącznie przy odkładaniu lecz przy powtórzeniach jest ok? to raczej nie problem,
    ale jest na to sposób, wypnij jak najmocniej klatę w przód, biodra staraj się jakby wypychać też do przodu i zejdź nogami jak najniżej, dzięki temu
    wszystkiemu grzbiety się wyprostuje i będzie możliwość odłożyć ciężar, tak samo wykonuj hack siady w powtórzeniach:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik GaGa01 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pioter1994 (27-04-11)

  8. #67
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Noo to teraz już kumam, w tym robiłem błąd że klatki do przodu nie wypychałem...
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #68
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar GaGa01
    Dołączył
    28-03-11
    Postów
    64
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    no widzisz i się wyjaśniło:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #69
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    28.04.2011r., BARDI +TRICEPS, CZWARTEK:

    Barki:
    1. Wyciskanie sztangielek siedząc: 3s 18 kg x8,
    2. Unoszenie sztangielek na boki z rotacją: 6kg x20, 6kg x20, 8kg x15,
    3. Unoszenie sztangi do klatki: 30kg x10, 33kg x8, 35kg x8,
    4. Unoszenie sztangielek leżąc na ławce skośnej (na brzuchu): 6kg x18, 8kg x15, 10kg x12 + DROP SETY: 6kg x20.

    Triceps:
    1. Pompki na poręczach: 3 x max,
    2. Wycisk wąsko: 42kg x12, 52kg x8, 52kg x8,
    3. Wyciąg nachwyt: 35kg x12, 35kg x12, 35kg x12.

    Jakoś brak chęci był, ale trening zrobiony.

    Następny tydzień mam cały wolny, i będe musiał jakoś inaczej partie rozłożyc bo chce maksy posprawdzać na 5 reps. Plan 5x5 chyba zaczne z zaniżonymi lekko wartościami np: o 5kg chociaż podane jest że od razu full wynik dawać.

    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #70
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    a bedziesz robił fbw czy split?
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •