Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Poczatkujący w odżywkach - połączenie suplementów

  1. #1
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie Poczatkujący w odżywkach - połączenie suplementów

    Witam.

    Na początek proszę moderatora o przerzucenie tego tematu do innego działu jeżeli uzna to za słuszne bo to moj pierwszy post i nie wiem czy tu powinien sie znajdować.
    A wiec tak, po dłuzszej przerwie w cwiczeniach postanowilem ponownie wrocic na siłownie i poprawic swoja kondycje. Mam 30lat i ok 8-10 lat przerwy w cwiczeniach co zaowocowało lekka nadwagą i znacznym pogorszeniem mojej kondycji (siedzący tryb pracy 8-12h na dobe i nieregularne/ niezdrowe odzywianie sie)
    Postanowiłem cos z tym zrobic wiec od 3 tygodni regularnie cwicze. Jako ze cwiczylem pierwotnie kilka lat, mam jako takie pojecie jak cwiczyc co by sobie krzywdy nie zrobic w domowych warunkach (mam dostep do własnej siłowni z wystarczajacym sprzetem jak na poczatek).

    Cwiczenia podzielilem sobie na 2dni cwiczen + 1 dzien odpoczynku. Od 2,5 tygodnia schudlem ok 6kg i czuje znaczny przyrost siły i zwiekszenie wytrzymałości (organizm oswaja sie z wysiłkiem na siłowni bardzo ładnie i od 5-6dni czuje moc ;) )
    Do tego ciwcze jeszcze na worku ale kondycje mam za słabą jeszcze by porzadnie to robic.

    A teraz do sedna. Znajomy z którym chodziłem dawniej na siłownie polecił mi spalacz Tretec Thermo fat Burner. Poczytałem troszke na necie o tym supplemencie i wydał mi sie odpowiedni na poczatek by spróbowac. Zaznaczam ze nigdy wczesniej nie mialem do czynienia z suplementami, cwiczylem kilka lat całkowicie bez zadnych dodatkow.
    Biore ten spalacz 6 dzien i musze przyznac ze chyba zaczynam czuc roznice, jednak jeszcze za wczesnie bym mogl byc pewien czegokolwiek. Zastanawia mnie tylko jedno - bardzo duzy spadek wagi w ciagu 3 tygodni i jednoczesnie brak apetytu. Mozliwe ze to po tym spalaczu, a moze to i psychika robi swoje. Bardzo mocno ograniczylem cukry (zero slodyczy, zero cukru bialego).
    Dzisiaj znajomy widzac ze zaczynam regularnie cwiczyc odstapil mi suplementy ktore zakupil a sam nie bedzie w stanie ich zuzyc:

    Trec RED RED FASTER
    Trec ISOFASTER
    Trec MAGNUM 8000

    i do tego

    Trec THERMO FAT BURNER

    Jak juz pisalem na wstepie nie znam sie na suplementach a samo poczytanie etykiet + informacje o nich na internecie to za malo.
    Zalezy mi na tym by schudnac a jednoczesnie podniesc wydolnosc organizmu. Nie zamierzam budowac duzej masy miesniowej, raczej zalezy mi na w miare ladnej sylwetce i dobrej wytrzymalosci.
    A wiec prosze o drobna porade co o sadzicie o tych suplementach i jak maja sie one do tego spalacza ktorego juz uzywam

    wiek :30 lat
    staż : cwiczylem wczesniej kilka lat, obecnie cwicze od ok 3tygodni
    waga: na poczatku 85kg
    obecnie 79kg
    Ostatnio edytowane przez kitamo ; 16-04-11 o 21:55
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Cwiczenia podzielilem sobie na 2dni cwiczen + 1 dzien odpoczynku. Od 2,5 tygodnia schudlem ok 6kg i czuje znaczny przyrost siły i zwiekszenie wytrzymałości (organizm oswaja sie z wysiłkiem na siłowni bardzo ładnie i od 5-6dni czuje moc ;) )
    Do tego ciwcze jeszcze na worku ale kondycje mam za słabą jeszcze by porzadnie to robic.
    Za szybki spadek wagi, skontroluj wagę bo to nie zdrowe.

    Poczytaj o odżywianiu i odchudzaniu
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?2...ba-dzia%B3a%E6!!

    Oblicz sobie swoje zapotrzebowanie kaloryczne i odejmij od tego 15% z kalorii, potem ustal sobie dietę i wrzuć tutaj albo do działu dieta do oceny. Uwzględnij wysiłek fizyczny. Polecam na początek trening FBW trzy razy w tygodniu + aeroby.

    Jak wszystko poukładasz to wówczas można myśleć o suplementacji.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz.

    Obecnie spadek wagi zwalnia, ale wydaje mi sie ze to przez zmiane trybu zywienia i ograniczone cukry, stad taki nagly spadek wagi. Obecnie spadek jest znacznie mniejszy a wage sprawdzam codziennie o tych samych porach dnia.
    Jesli chodzi o czwiczenia to w pierwszym tygodniu zaczynalem od 20-30 minut cwiczen z niewielkim obciazeniem.
    Obecnie dodaje nowe cwiczenia do poprzednio ustalonych i zwiekszylem czas cwiczen do 45-50minut, ale bez szału - wszystko spokojnym tempem.

    Czy ten spalacz mam odstawic czy raczej skonczyc go skoro juz biore ? Zauwazylem ze obecnie schodze z silowni mokry jak diabli a jednoczesnie mam wystarczajaco duzo sily jeszcze w zapasie (brak zadyszki ktora mialem w pierwszym tygodniu) mozliwe ze ten spalacz wplywa tak na mnie ?
    Biore bardzo mala dawke 2x dziennie (z rana kapsulka przed jedzeniem i popoludniu), staram sie nie podjadac wieczorem przynajmniej 4h przed snem.
    Ogolnie czuje sie 100% lepiej niz 3 tygodnie temu, troche dziala tu pewnie psychika ale sama forma tez wraca.

    Najpierw zrobie tak jak piszesz - pocwicze a suplementy zostawie na pozniej, jednak czy przerywac branie tego spalacza skoro efekty sa bardzo dobre i czuje sie o 100% lepiej niz 3 tygodnie temu ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Obecnie spadek wagi zwalnia, ale wydaje mi sie ze to przez zmiane trybu zywienia i ograniczone cukry, stad taki nagly spadek wagi. Obecnie spadek jest znacznie mniejszy a wage sprawdzam codziennie o tych samych porach dnia.
    to dobrze, w dużej mierze to mogła być woda, węglowodany (cukry) zatrzymują wodę w organizmie, gwałtowne ich zmniejszenie/odstawienie może powodować gwałtowne spadki wagi, przez co mówi się że na dietach nisko węglowodanowych jest szybszy efekt, jednak w stosunku skali długotrwałego stosowania diety nisko węglowodanowej i normalnie zrównoważonej efekt jest taki sam.

    Jesli chodzi o czwiczenia to w pierwszym tygodniu zaczynalem od 20-30 minut cwiczen z niewielkim obciazeniem.
    Obecnie dodaje nowe cwiczenia do poprzednio ustalonych i zwiekszylem czas cwiczen do 45-50minut, ale bez szału - wszystko spokojnym tempem.
    To dobrze, ważne żebyś nie przedobrzył, warto prowadzić zeszyt treningowy, żeby analizować co jakiś czas nas trening, jak chcesz możesz założyć u nas relacje na forum, na pewno uzyskasz pomoc, nawet jak nie ode mnie to od reszty chłopaków.

    Czy ten spalacz mam odstawic czy raczej skonczyc go skoro juz biore ? Zauwazylem ze obecnie schodze z silowni mokry jak diabli a jednoczesnie mam wystarczajaco duzo sily jeszcze w zapasie (brak zadyszki ktora mialem w pierwszym tygodniu) mozliwe ze ten spalacz wplywa tak na mnie ?
    Możliwe, jest bogaty w kofeinę + kilka substancji działających synergistycznie, dodać osobę która nie miała kontaktu z takimi substancjami więc ma prawo dobrze działać.
    Wg mojej filozofii (nie tylko mojej) spalacz najlepiej wrzucić na końcówkę odchudzania kiedy idzie nam już na prawdę ciężko i chcemy jeszcze coś tego tłuszczu zbić więc wtedy spalacz jest dobrym rozwiązaniem. A tak najlepiej wszystko regulować dietą 9kalorie) i wysiłkiem fizycznym. Jest wiele substancji które na pewno masz w domu i sa równie dobre w spalaniu tłuszczu. Gdy się je odpowiednio zastosuje będą efekty, bez męczenia organizmu spalaczem.

    Ogolnie czuje sie 100% lepiej niz 3 tygodnie temu, troche dziala tu pewnie psychika ale sama forma tez wraca.
    I tak trzymac, nie chce być złym prorokiem, ale może dojsc do dnia w którym zaczniesz pękać. Ważna rolę ma tutaj dieta i wysiłek, oraz regeneracja.

    Najpierw zrobie tak jak piszesz - pocwicze a suplementy zostawie na pozniej, jednak czy przerywac branie tego spalacza skoro efekty sa bardzo dobre i czuje sie o 100% lepiej niz 3 tygodnie temu ?
    Moje zdanie już Ci przedstawiłeś, a zrobisz jak uważasz

    powodzenia
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik slim shady otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    kitamo (18-04-11)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •