Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64

Temat: FBW do oceny

  1. #61
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    nie. weź po przerwie zrób 2 serie pompek na dywanie. na drugi dzień pojawi się ból ale czy to oznacza. ze trening był wystarczający ?
    Poza tym FBW to program, w ktorym rzadko występuje bol miesni.z racji częstego treningu danej partii. wiadomo, ze początki są bolesne. dopiero split pokazuje co to jest trening i działa w taki sposób, że ból oddziaływuje na psychikę i pozytywne wrażenie potreningowe. brak bólu może tworzyć negatywne myśli i wrazenie niespełnienia na siłowni.
    jak wiadomo psychika i nastawienie mają spore znaczenie.
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #62
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar GaGa01
    Dołączył
    28-03-11
    Postów
    64
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    oczywiście, ze psychika z motywacją mają olbrzymie znaczenie:) ale nie zapominajmy, że to my za to odpowiadamy.
    co do stwierdzenia, że po FBW rzadko następuje ból mięśni.... kompletnie się z tym nie zgadzam, najwyraźniej nie próbowałeś naprawdę ciężkich FBW:)
    ani FBW ani Split nie są "bogami" treningów, to trzeba zapamiętać, nieodpowiednio rozpisany Split również będzie do dupy, tak jak nieodpowiednio rozpisane FBW:)
    trochę nie rozumiem, z racji częstego treningu danej partii? to uzasadnia rzadki ból mięśni? no to właśnie odwrotnie... idąc na następny trening jeszcze z bólem,
    wykonujesz kolejne ćwiczenia na daną partię, załóżmy 3x nogi w tyg są, ABA, czwórki dwójki czwórki i tak na zmianę i myślisz, że bólu nie będzie?
    albo jeszcze lepiej ma grzbiet, którego nie dzielimy tylko na każdym treningu jest maglowany cały, zmienia się jedynie intensywność i objętość:)
    na jednym treningu skupiamy cięższe ćwiczenia na klatce, na drugim znowuż na plecach, ale dalej trenujemy Full uper i lower body;)
    co lepsze robiąc progres i wchodząc na swoje 80-90% maxa dopiero zaczyna się hardkor:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #63
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    niegdyś robiłem coś jak FBW ale po 2 ćwiczenia i 4 serie na daną partię. nie miałem bólu. dopiero jak przeszedłem na splita, więcej czasu na regenerację, trening jednak raz na tydzień danej partii.... i bóle jak cholera.
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #64
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Hollowman
    Dołączył
    27-08-09
    Postów
    54
    SOG
    8
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Zrobilem dzisiaj trening. Poki co jakos mocno obolaly nie jestem, zonbaczymy jak pojdzie.
    W porownaniu z pomiarami z marca mam +1cm uda i lydki. +3cm brzuch :( ehhhh
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •