Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Ogólne pytania

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar dirtyhaus
    Dołączył
    06-10-10
    Postów
    102
    SOG
    21
    Otrzymał : 6 SOGi w 3 postach

    Domyślnie Ogólne pytania

    Witam, mam parę pytań. Proszę wszystkich kumatych o odpowiedz.
    1) Moim celem jest bardziej siła niż masa. Dietę mam rozpisaną na masę czyli 500kalori więcej niż dzienne zapotrzebowanie. Ale jak bardzie interesuje mnie siła to jak zwiększę spożywane kalorie np. o 1tysiąc to coś się stanie oprócz tego, że tłuszcz mi się odłoży?
    2) Za parę tygodni zamierzam zacząć 1 cykl, będę stosował kreatynę z tauryną. Jakoś się dziwnie złożyło, ale mam 2 opakowania, jedna kreatyna jest w proszku a 2 w tabletkach. Którą pierwszą mam zastosować?
    3) A teraz głupie pytanie :) Jak robię treningi na siłę to czy masa mięśniowa też mi rośnie tylko, że wolniej?

    Z góry dziękuje za odpowiedzi :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    1) Moim celem jest bardziej siła niż masa. Dietę mam rozpisaną na masę czyli 500kalori więcej niż dzienne zapotrzebowanie. Ale jak bardzie interesuje mnie siła to jak zwiększę spożywane kalorie np. o 1tysiąc to coś się stanie oprócz tego, że tłuszcz mi się odłoży?
    to co się spali na aktywnościach to się spali, co pójdzie na budowę mięśni, resztę wydalisz i zmagazynujesz w postaci tkanki zapasowej

    2) Za parę tygodni zamierzam zacząć 1 cykl, będę stosował kreatynę z tauryną. Jakoś się dziwnie złożyło, ale mam 2 opakowania, jedna kreatyna jest w proszku a 2 w tabletkach. Którą pierwszą mam zastosować?
    bez różnicy, najlepiej ta z krótszym terminem ważności

    3) A teraz głupie pytanie :) Jak robię treningi na siłę to czy masa mięśniowa też mi rośnie tylko, że wolniej?
    tak mięśnie też rosną
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •