Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Najlepszy start

  1. #11
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    po pierwsze ustal cel,po drugie jedz dobrze zdrowo dużo warzyw,dużo wody,odzywki odstaw a skup się na jedzeniu to podstawa podstaw.
    nadcisnienie można zbic nie tylko farmakologicznie ale także dietą i aktywnością sportową,jeśli zaczniesz regularnie ćwiczyc,zdrowo się odżywiac pwoli ustabilizujesz tętno.
    jesli to twój pocztek i zalezy Ci głównie na poprawie wyglądu sylwetki to nie ma co szaleć umiarkowane treningi i ogóny zarys zdrowego żywienia wystarczy żeby osiągnać cel.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Micek185 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    peos (07-04-11)

  3. #12
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Jak chcesz wyrzezbic sylwetke to zacznij od czegos prostego jak bieganie i w ogole sport. Raczej jestem pewien ze nie uprawiasz sportu regularnie.
    Jak chcesz schudnac to zacznij biegac - duzy dystans ale nie za szybko co by sie nie zmachac po pierwszych 200metrach.
    Mozesz tez kupic sobie worek i powiesic gdzies jak masz mozliwosc i cwiczyc na worku.

    Ja obecnie biegam ok 3-4km wolnym tempem, a nastepnie wracam ostatnie 2km sprintem w seriach (5-7 sekund sprint a nastepnie 15sekund odpoczynku i powtarzam). Szybko zrobisz sobie ladne nogi a do tego schudniesz i poprawisz kondycje.

    Na worku bije seriami po 2,5minuty nonstop.

    Dokladnie zapytaj lekarza jaki wysilek jest najbardziej zalecany bo to istotne. Sam dosc dlugo mialem nadcisnienie poniewaz mam tak jakby 3 nerki (jedna jest podzielona na 2) i ogolnie dla mnie wskazane sa cwiczenia poprawiajace wydolnosc organizmu takie jak bieganie, plywanie. Raczej powinienem unikac samych cwiczen beztlenowych
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •