Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 271

Temat: Dziennik dziadka ! :))

  1. #1
    Zbanowany Amator Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTrzech znajomychTagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar chunga
    Dołączył
    03-12-08
    Postów
    262
    SOG
    71
    Otrzymał : 79 SOGi w 41 postach

    Domyślnie Dziennik dziadka ! :))

    Witam Wszystkich !
    Bardzo dziekuję za zaproszenie przez Fallenursusa ,postanowiłem z niego skorzystac i popisac czasami o swoich treningach. Dlaczego tutaj ? Poniewaz czasami uwagi czyjeś są trafne i warto z nich skorzystac,no a czasami nie-to wiadomo
    Dzienniczek treningowy ,taki w zeszycie jest w zasadzie "martwy" i człowiek bazuje tylko na swoich spostrzezeniach czasami błędnych ,czasami nie.Fakt jest ,że w tego typu dzienniku treningowym zawsze cos sie dzieje,można złapac nowa motywacje do treningu i w zasadzie tutaj jej szukam, i dlatego zakładam ten wątek.
    Bede oczywiscie śledził dzienniki innych. Czasami wrzucając swoje 3 grosze.
    Nawet nie pamietałem ,że 3 lata temu tutaj sie zalogowałem :) i teraz patrząc na date mojego 1 logowania ,dopiero mi sie o tym przypomniało.
    Ciekaw jestem czy są tutaj osoby trenujaca w moim wieku??? Bo coraz częsciej mi sie zdarza ,że jestem najstarszym czy to na siłowni ,czy na forum kul.
    Planu jako takiego nie pisze i bede go pisał z biegu ,poniewaz tak wyglądaja moje treningi .Dopiero na treningu podejmuje decyzje co i jak w zależnosci od różnych czynników ,jak samopoczucie ,miejsce treningu(lubie zmieniac klimat i siłownie dośc często),regenaracji,czy checi do cwiczen tylko na wolnych ciężarach ,lub tylko na maszynach ,z różną ilościa serii i powtórzen itd,itp.Na razie mój trening opiera sie na zasadach FBW ,czasami rozbijam ten trening na 2 dni,przeplatając w dni wolne aerobami i innym sportami ogólnorozwojowymi.
    Moje obecne wymiary;
    Lat 48
    Waga 119 kg
    Klatka 134 cm
    Biceps 50 cm
    Udo 74 cm
    Łydka 44 cm
    Talia 103 cm
    Trenuje w zasadzie od zawsze
    Rekordów raczej nie sprawdzam ,poniewaz zawsze zrobie sobie z tego więcej szkody niż pożytku.(nie planowane kontuzje :))
    ale jakies ciekawsze wyniki z treningów bedę pisał.
    Pozdrawiam chunga!
    Ostatnio edytowane przez chunga ; 24-03-11 o 15:08 Powód: poprawka

  2. Użytkownik chunga otrzymał za ten post 7 SOGi(-ów) od użytkowników:

    D3 (27-03-11), Ninja165 (25-03-11), pieciol100 (22-07-11), Pioter1994 (24-03-11), Pusia (25-03-11), rafio83 (24-03-11), Sosna91 (26-03-11)

  3. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    Bede zaglądał... życzę powodzenia:)
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)

  4. Użytkownik xxmłodyxx otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    chunga (24-03-11)

  5. #3
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Będe śledził, może jakieś wnioski wyciągne i powiększe swoją wiedzę.

    Powodzenia ! :)
    TRAIN INSANE!

  6. Użytkownik Pioter1994 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    chunga (24-03-11)

  7. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    OverdriveWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar rafio83
    Dołączył
    26-01-10
    Skąd
    Zdolnyśląsk
    Wiek
    40
    Postów
    1,353
    SOG
    118
    Otrzymał : 91 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Ja również uważnie będę się przyglądał... Kurde przy Tobie fallen to junior :)

  8. Użytkownik rafio83 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    chunga (24-03-11)

  9. #5
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał chunga Zobacz post
    Lat 48
    Waga 119 kg
    Klatka 134 cm
    Biceps 50 cm
    Udo 74 cm
    Łydka 44 cm
    !




    czas doyebac do pieca i przymasowac! nie ma sie co opyerdalac na stare lata!

    ps. Hermann prostuje gryfy i obija mordy policjantom z drogowki jego nowe hobby to sciaganie haraczy, gwalty na zamowienie i porywy,
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 25-03-11 o 01:49
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1

  10. Użytkownik fallenursus otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Hermann (25-03-11)

  11. #6
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Ninja165
    Dołączył
    26-07-09
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    31
    Postów
    498
    SOG
    107
    Otrzymał : 33 SOGi w 29 postach

    Domyślnie

    Ładny dzik :D:D Będe zaglądał POWODZENIA!

  12. #7
    Moderator #Dieta Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Giro
    Dołączył
    28-09-08
    Postów
    1,262
    SOG
    275
    Otrzymał : 285 SOGi w 179 postach

    Domyślnie

    Prosimy jakieś fotki :) Pozdro i powodzenia
    3...2...1... Start ! ! !

  13. #8
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Chunga rok temu rozmawialiśmy na innym forum na temat badania poziomu testosteronu. Przekonywałem Cie abys zrobił.Ciekaw jestem czy zrobiłes ? Jak tak to z pewnością podjąłeś jakieś kroki bo sądze że wynik nie wypadł zbyt optymistycznie. Jak możesz opisz w kilku słowach, jeżeli masz wyniki to wklej. Czy byłes u endokrynologa? Sądząc po wymiarach nie osiągnąłeś tego na samym żarciu , sam zresztą wspominałes o bombach w młodszych latach. Jak sie czuje Twoja prostata? Jeżeli nic nie zrobiłes w tym kierunku porozmawiaj z Fallenem on Cie pokieruje .Już najwyższy czas. Dziennik będe obserwował, jeżeli bys miał pytania odnośnie moich odczuć związanych z HTZ oraz badań z nią związanych służe pomocą i własnym doświadczeniem.Pozdrawiam.

  14. #9
    Zbanowany Amator Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTrzech znajomychTagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar chunga
    Dołączył
    03-12-08
    Postów
    262
    SOG
    71
    Otrzymał : 79 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hermann Zobacz post
    Chunga rok temu rozmawialiśmy na innym forum na temat badania poziomu testosteronu. Przekonywałem Cie abys zrobił.Ciekaw jestem czy zrobiłes ? Jak tak to z pewnością podjąłeś jakieś kroki bo sądze że wynik nie wypadł zbyt optymistycznie. Jak możesz opisz w kilku słowach, jeżeli masz wyniki to wklej. Czy byłes u endokrynologa? Sądząc po wymiarach nie osiągnąłeś tego na samym żarciu , sam zresztą wspominałes o bombach w młodszych latach. Jak sie czuje Twoja prostata? Jeżeli nic nie zrobiłes w tym kierunku porozmawiaj z Fallenem on Cie pokieruje .Już najwyższy czas. Dziennik będe obserwował, jeżeli bys miał pytania odnośnie moich odczuć związanych z HTZ oraz badań z nią związanych służe pomocą i własnym doświadczeniem.Pozdrawiam.
    Czołem dokładnie Ciebie pamietam i wziąłem sobie do serca posty od Ciebie -to na pewno ,ale wynikow u lekarza nie robiłem.Tak w zasadzie to na pewno by sie przydały ,moze w koncu sie zdecyduje za jakis czas .Na razie jakos wyczuwam spadki testosteronu i cos w tym kierunku czasami robie-oczywiscie ,że było SAA,lecz jednak nie jestem tak do konca zwolennikiem tych rzeczy ,no ale i nie przeciwnikiem -chyba juz to pisałem -najpierw praca ,cięzka systematyczna praca -jak cos nie idzie to wtedy cos można zarzucic -nigdy nie odwrotnie. ,ale tez jestem zadowolony z tych dozwolonych supli na teścia jak ZMA ,ewenualnie tribulus.Od kilku lat biore systematycznie glutamine i BCAA -właściwie zawsze bez zadnych przerw(kret tylko w cyklach) z tego też jest bardzo zadowolony -ale tutaj nie mysle o poziomie tescia tylko po prostu o trzymaniu jako takiej dobrej formy.

  15. #10
    Zbanowany Amator Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTrzech znajomychTagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar chunga
    Dołączył
    03-12-08
    Postów
    262
    SOG
    71
    Otrzymał : 79 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Giro Zobacz post
    Prosimy jakieś fotki :) Pozdro i powodzenia
    ok ,ale jak wyjdą brzydkie to nie wstawię heh!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •