Strona 5 z 28 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 271

Temat: Dziennik dziadka ! :))

  1. #41
    Zbanowany Amator Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTrzech znajomychTagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar chunga
    Dołączył
    03-12-08
    Postów
    262
    SOG
    71
    Otrzymał : 79 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    tak sztangielką -cos takiego.....http://www.youtube.com/watch?v=Ma8bKJ0wcak
    tylko jednorącz do ucha ,ale można tez sztangielke kierowac do szyji ,tak jakby do drugiego ucha -trudno to wytłumaczyc

    zawsze można bardziej skupic sie na takim ruchu ,żeby łokiec nie bolał ,tak jak np. przy wyciskaniu francuskim sztanga leżąc

  2. Użytkownik chunga otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pioter1994 (30-03-11)

  3. #42
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    napewno przez te 30 lat chwytaly Cie (a wlasciwie Pana :) stagnacje,jak sobie wtedy radziles,co robiles z treningiem

  4. #43
    Zbanowany Amator Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTrzech znajomychTagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar chunga
    Dołączył
    03-12-08
    Postów
    262
    SOG
    71
    Otrzymał : 79 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał .rocky Zobacz post
    napewno przez te 30 lat chwytaly Cie (a wlasciwie Pana :) stagnacje,jak sobie wtedy radziles,co robiles z treningiem
    to nie tak zupełnie ,że trenowałem przez 30 lat ,było z tym różnie,byly inne zajęcia i jakbym nonstop jechał i zawsze rósł ha ha to Yates byłby przy mnie cienkim bolkiem ,a jest odwrotnie jak na razie:)
    wiem jedno ,zajeżdzanie sie na treningach na maksa ma krótkie nóżki i dziala tylko na początku prędzej czy póżniej sa spadki ,te metody weiderowskie-wymyślanki ,czy treningi typu Yates do upadku mieśniwego sa dobre na krotka i potem są spadki czy to przez kontuzje czy przez przetrenowanie,- najważniejsza jest systematyka i cyklicznosc.Zaczynasz lekko ,wchodzisz na coraz wieksze obroty i potem 1-2 tygodnie luzu,a nie jak goscie wpadaja na silownie i non stop jada na pełnych obrotach ,bo mysla ,że tak szybciej urośnie,może i szybciej ,ale tak szybko jak urosło tak samo szybko spadnie.Oczywiscie wiem ,że nie wszyscy sa takiego zdania jak ja.

    z panem nie przesadzaj -to jest forum tylko :)

  5. #44
    Zbanowany Amator Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTrzech znajomychTagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar chunga
    Dołączył
    03-12-08
    Postów
    262
    SOG
    71
    Otrzymał : 79 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    kujjjwa! zadajcie takie pytania jakbym byl jakims mr. Olympia -az mi głupio heh eh!
    To chyba przez tą fotke ha ha ,ale w rzeczywistosci to większy cienias jestem i światło dobrze padało -to wszystko

  6. Użytkownik chunga otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Rokita (30-03-11)

  7. #45
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger Second Class
    Avatar Rokita
    Dołączył
    16-04-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    29
    Postów
    70
    SOG
    33
    Otrzymał : 10 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Sog za skromność, mało jest ludzi na tym forum z takim doświadczeniem jak Twoje :) Na siłownie na która ja uczęszczam jest dwóch w wieku +50 na +/- 100 osób zapisanych.
    A zadają takie pytana bo przez te 30 lat pan nie jedno przerobił i nie jedno wie o kulturystyce :)

  8. #46
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    w rzeczywistosci to większy cienias jestem i światło dobrze padało -to wszystko
    tak sobie tłumacz:P
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)

  9. #47
    Zbanowany Amator Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTrzech znajomychTagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar chunga
    Dołączył
    03-12-08
    Postów
    262
    SOG
    71
    Otrzymał : 79 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    rozgrzewa 10min

    Najszersze;
    2 cwiczenia wybrane -razem 7 serii 10-12p.... wyciag do karku i do klatki

    Barki;
    2 cwiczenia-razem 7 serii 10-12p ....wznosy bokiem lezac na lace przodem i wznosy na szmicie do brody

    Triceps;
    2 cwiczenia razem 7s 1012p.....wyciag przodem z lina i wyprosty ramion lezac przodem na ławce skosnej

    Biceps;
    -tak samo ....2 cwiczenia

    Uda;
    -tak samo....przysiady ze sztnga na klatce i uginanie lezac

    Brzuch;
    skłony na maszynie 4x12-15p

    klatki nie było ,trening na lżejszych cwiczeniach

  10. #48
    Zbanowany Amator Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTrzech znajomychTagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar chunga
    Dołączył
    03-12-08
    Postów
    262
    SOG
    71
    Otrzymał : 79 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    nogi powinny byc na początku ,ale jakos mam lepiej kolana rozgrzane na koncu treningu ,ale ciezko idzie na koncu.

    Mam znajoma w sklepie z kurzczakami i poprosiłem ja o odkładanie dla mnie co piatek mostkow z piersi kurczaak, tych chrząstek łaczących. Było to ze 2 tygodnie temu i nie wiem czy to możliwe ,że tak szybko zadziałało ,ale kolana lepiej pracują. Wcinam tego po kilka dziennie do 2-3 posiłkow. Chrząstki dostaje grastis ,a jakis Animal trzeba liczyc ponad 100-kę na 20 dni.
    Polecam ten sposób :)
    Ostatnio edytowane przez chunga ; 31-03-11 o 15:12 Powód: poprawka

  11. #49
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczenia
    Avatar Konik-Drążek
    Dołączył
    31-03-11
    Skąd
    Szprotawa.
    Postów
    20
    SOG
    3
    Otrzymał : 16 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    No witam chunga - Czytając twoje posty to nawet zaciekawił mnie wątek z drążkiem, a mam na myśli że przy twojej świetnej budowie ciała, nawet na drążku Ci idzie, a mam na myśli ,,wymyk'' i to 3 razy - to jest już niesamowite, bo w dodatku jesteś też świetnie wysportowany i to się ceni.
    Chyle czoło.

  12. #50
    Zbanowany Amator Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTrzech znajomychTagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar chunga
    Dołączył
    03-12-08
    Postów
    262
    SOG
    71
    Otrzymał : 79 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konik-Drążek Zobacz post
    No witam chunga - Czytając twoje posty to nawet zaciekawił mnie wątek z drążkiem, a mam na myśli że przy twojej świetnej budowie ciała, nawet na drążku Ci idzie, a mam na myśli ,,wymyk'' i to 3 razy - to jest już niesamowite, bo w dodatku jesteś też świetnie wysportowany i to się ceni.
    Chyle czoło.
    ha ha robisz sobie jajka z tym 3x wymyk ,było by 5-6 to tak dla relaxu
    ale od dzis mianuje Cie nauczycielem moim w cwiczeniach na drązku :) bo widziałem twoje harce w tej dyscyplinie i nawet śmiem stwierdzic ,że na tym forum nie ma lepszego.
    No chyba ,że się mylę
    Ostatnio edytowane przez chunga ; 01-04-11 o 13:20 Powód: pop

  13. Użytkownik chunga otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    DTX (01-04-11)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •