Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: Ogarnie mnie ktos ?

  1. #11
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Powtarzam dodaj nogi !
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Avatar Kaszmir
    Dołączył
    19-03-11
    Skąd
    Łódź
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Spoko. Gdzieś je wmieszam. Zapomniałem napisać ze jeszcze 3 razy w tygodniu będe robił brzuch więc w czwartek nie będzie sam bicek.
    To myślicie żeby ćwiczyć 5 razy w tygodniu ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Nie masz nawet pół roku stażu , a już chcesz ćwiczyć 5 razy w tyg. OK ale , ZAcznij od niskiej intensywnośći i obserwuj organizm czy nie jesteś przemęczony , jak regeneracja itd.

    Plan bym zrobił tak np.

    pon KLATA
    wto PLECY
    śro BARKI
    czw NOGI
    pią BIC+TRIC

    albo wersja 4 dniowa :

    PON - klata + bic
    WTO - nogi
    CZW - barki(przód i bok) +tric
    PIĄ - plecy + tył barków

    A JEŚLI MASZ DALEJ WĄTPLIWOŚCI CO DO TRENINGU NÓG
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar biedryk
    Dołączył
    16-11-10
    Postów
    25
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    mtm wszystko ładnie Ci napisał i zgadzam się z nim, że chyba trochę za wcześnie na 5x w tyg. imo lepiej jak będziesz ćwiczył 4x w tyg.
    Ale oczywiście wszystko zależy od organizmu, odżywiania itd, wybór należy do Ciebie:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Sezonowiec Avatar Kaszmir
    Dołączył
    19-03-11
    Skąd
    Łódź
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtm Zobacz post
    Nie masz nawet pół roku stażu , a już chcesz ćwiczyć 5 razy w tyg. OK ale , ZAcznij od niskiej intensywnośći i obserwuj organizm czy nie jesteś przemęczony , jak regeneracja itd.

    Plan bym zrobił tak np.

    pon KLATA
    wto PLECY
    śro BARKI
    czw NOGI
    pią BIC+TRIC

    albo wersja 4 dniowa :

    PON - klata + bic
    WTO - nogi
    CZW - barki(przód i bok) +tric
    PIĄ - plecy + tył barków

    A JEŚLI MASZ DALEJ WĄTPLIWOŚCI CO DO TRENINGU NÓG
    Bardziej odpowiada mi plan 5-dniowy. Jeżeli możesz dodaj mi jeszcze do niego przedramie i brzuszek :) Dziś próbowałem 1 raz robić przysiady ze sztangą i bardzo bolą mnie kolana;/ Mogę jeszcze robić jakieś inne ćwiczenia na nogi kożystając ze sztangi ?
    Z góry dzięki.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Najlepiej jak by ktoś pokazał ci jak je wykonywać , bo filmiki to można sobie oglądać .
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Bywalec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar m@bi
    Dołączył
    22-02-07
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    35
    Postów
    738
    SOG
    42
    Otrzymał : 43 SOGi w 40 postach

    Domyślnie

    Są ćwiczenia jeszcze ze sztangą np wykroki zakroki ( pełne, półpełne) Ale przysiady są najlepszą forma. Wzmacniałes nogi przed? Zacznij robic same przysiady bez ciężaru i zobacz czy dalej występuje ból. Piszesz że nabrałes 4cm w łapie i idzie coraz gorzej - tak niestety przyjacielu już bedzie, nie mówie ze u Ciebie juz ten proces sie zaczał ale na początku rośnie jak szalone potem zaczynaja sie schody. Ktos pisał wyżej zebys robił tzw "oczko" lol Za nic w świecie nie słuchaj ;q. W twoim treningu jest sporo błędów, skoro robisz mase i w sumie zaczynasz zabawe z siłownia to musisz wywalić ćw izolowane. np modlitewnik. Nie rób piramidą 12 10 8 itp...... Jesli interesuje Ciebie masa to ustal ciężar przy którym 9 powt będzie ostatnim prawidłowo wykonanym i tak ćwicz póki co. ( ciężar w miare treningu i zmęczenia bedzie na pewno inny - musisz poznać swój org) Sorry za bałagan w treści odp ale taki juz mam STYL :D:D
    Tylko naturalne produkty !!!
    koks = gówno
    gówno = twoje ciało
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Sezonowiec Avatar Kaszmir
    Dołączył
    19-03-11
    Skąd
    Łódź
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Do końca tego tygodnia będe jeszcze ćwiczył starym planem a w przyszył zaczynam nowy plan :) Tak więc jeśli ktoś ma chwilę proszę o ułożenie mi dobrego treningu(jakie ćwiczenia jaki dzień ilość powtiurzeń). Nadal zastanawiam się czy ćwiczyć 3 czy 5 razy tygodniowo.
    Jeżeli 4,5 mięsiąca to zamało może zostać przy planie 3 dniowym tylko podrasować trochę ćwiczenia?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Jak zastanawiasz się czy 3. czy 5x w tygodniu, to cwicz 4x. W zupełności Ci wystarczy.

    Np. tak jak ja teraz ćwiczę (to tylko przykład)

    Pon:
    klatka (12serii) np.3x wyciskanie sztangi skos góra, 3xpotem wyciskanie hantli na płaskiej, nastepnie 3x rozpietki
    + triceps (9 serii) np. 3xwyciskanie francuskie stojac, 3x wyciskanie hantla zza glowy, 3x prostowanie rak na wyciagu.

    Wtorek:
    Nogi (uda + łydki) i we wtorek się przykładasz do tych nóg, dobre przyłożenie to znaczy że po treningu nie będziesz mógł wchodzić po schodach, a w przerwach będzie Ci się kręciło w głowie :).
    Przykladowym planem mozesz dac: 4x przysiady, 4x wykroki, 4x prostowanie ze sztanga/ na maszynie.
    p.s jak cwiczysz nogi, to produkujesz najwieksza ilosc hormonów, więc trzeba je ćwiczyć jak chcesz urosnąć w bicepsach :).

    Sroda: wolne

    Czwartek: barki + brzuch (luźniejszy trening)
    Brzuch mozesz tez cwiczyc co drugi dzien, na wytrzymalosc 3-4 serie po 15-20powt, chyba ze chcesz miec grubą talię, to na mase :).

    Barki: 3x wyciskanie sztangi stojac (tylko rozgrzej barki i się nie zabij), 3x uginanie na boki hantlami, 3x face pull


    Piatek: plecy + biceps
    3x podciaganie
    3x mc
    3x t-bar jak masz jeszcze sile
    3x coś :P

    a bica to juz sobie sam rozpisz, bo mi sie nie chce :).

    Dobra, pewnie mnie skrytykują że za bardzo pomagam i nie odsylam do podwieszonych gdzie znajdziesz przykladowe plany treningowe. Ale aktualnie nudzilo mi się i nie mialem co robić, chyba że się uczyć, ale nie chce mi się :X.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •