Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Temat: Kobieta, trening na rzeźbę, potrzebna pomoc.

  1. #21
    Moderator #Dieta Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Giro
    Dołączył
    28-09-08
    Postów
    1,262
    SOG
    275
    Otrzymał : 285 SOGi w 179 postach

    Domyślnie

    Niekoniecznie ;)
    3...2...1... Start ! ! !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    100 punktów doświadczenia
    Avatar DianaDee
    Dołączył
    17-03-11
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    No to już sama nie wiem co robić....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Micek co z tym treningiem dla panny Diany?
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Rozgrzewka :
    Rowerek stacjonarny lub eliptyk –ok5minut,następnie rozciąganie całego ciała i tu już chyba wiesz co i jak najważniejsze zaś jest to aby cwiczenia zaczynać od rozgrzewki i żeby każdy partia która będzie trenowana została dobrze rozgrzana.
    Mówiłas że masz już za sobą trening „jakis kombinowany” więc zapewne już lapiesz o co chodzi w cwiczeniach siłowych jednak ja bym nalegał aby osoba która się zna na tym(instruktor z silowni,kolega)pomógł Ci do końca opanowac technikę ćwiczeń.To jest podstawa nawet jeśli zamierasz ćwiczyć na maszynach. Specjalnie wczesniej powiedziałem żebyś ominęła wprowadzanie typu ACT bo twój początkowy plan nie będzie przeładowany a będziesz nadal kręcila aeroby(wczesniej wspominałaś że jestes w fazie utrzymania wagi jaką uzyskałaś,niestety ale będziesz musiała zrezygnnowac z cud diety dukana bo po prostu nie dasz rady ciągnać treningu siłowego z taką ilością jedzenia i zaledwie garstki węglowodanów,aeroby dodane do treningu siłowego pomoga ci powrotem wrócić na normalne żywienie bedzeisz znów jadła więcej ale zrównoważy się to treningiem.

    Co do treningu siłowego proponuje cos w rodzaju splitu(dzielenie ciała na części i trenowanie ich na odrębnych sesjach treningowych)
    Twoim celem jest dorzeźbienie sylwetki ale żeby to zrobić trzeba mieć w czym.jesli będziesz trzymała się diety nie podjadała to będziesz budowała ładną sylwetkę bez tłuszczu.
    Proponuję więc taki układ:
    Poniedziałek klatka,barki,łydki
    Środa plecy,dwugłowe uda
    Piątek czworogłowe uda,bicepsy,tricepsy

    Klatka:
    Wyciskanie hantli leżąc 4s 14-10powt
    Rozpętki z hantlami leżac 4serieok12powt w każdej serii
    Barki:
    Wyciskanie hantli siedząc obrót nadgarstków o 90’ 3s ok12powt
    Facepull 3s tkakże ok12-14powt link-à http://www.youtube.com/watch?v=cZ5qv35izRQ
    Łydki 3serie łączone wspięc na palce stojąc+wspięcia siedząc robisz do palenia łydek ale złóż troche ciężaru.

    Środa:

    Plecy:
    Ściąganie drążka górnego do klatki i karku 4serie(robisz naprzemiennie raz do karku raz do klatki w sumie ok14powt czyli pook7 do klatki i do karku
    Wyprosty na ławce rzymskiej 4serie po ok14-10powt
    Dwugłowe uda:
    Martwy ciąg na prostych nogach 4s ok15powt na serie tu bardziej niż o ciężar chodzi o dokładne rozciągnięcie dwugłowych,choć jest to bezapelacyjnie cwiczenie siłowe.
    Uginanie leżąc(prasa) 4s ze zmiennymi ustawieniami stóp i palców(tu zdja się na swój instynkt i będziesz wiedziała jakie ustawianie nóg daje ci maksymalne napiecie ud)

    Piątek:
    Czworogłowe uda:
    Przysiad z sztanga na karku 4s tu możesz zrobić więcej powt niż 14 możesz oscylowac nawet w granicy 18powt i schodzic w dół w miare zwiększania cieżaru i maksymalnie schodz do 10powt
    Wyprosty nóg siedząc –prasa 4s i taki sam zakres ruchu powt jak w przysiadzie
    Bicepsy:
    Uginanie przedramion z hntlami stojąc 4s po 14-10powt
    Tricepsy
    Pompki na poręczach o ile dasz radę to chyba najlepsza opcja jeśli zas nie dasz rady zrobic tego cwiczenia to francuskie wyciskanie sztangi do czoła leżac 4s 12-8powt



    Celowo nie podałem Ci ćwiczeń na brzuch bo sama zobaczysz że jednak będzie ci to zbyteczne,przy treningu silowym podczas złożonych ćwiczeń gorset mięśniowy jest tak angażowany że robienie brzuszków jest naprawde nie potrzebne,z mojej strony powiem Ci tylko że w miare zrzucania kolejnych kg tłuszczu kratka czy płaski brzuch pojawi się sam a będzie to zasługa diety,nadmierne cwiczenie mięśni brzucha może prowadzić do poszerzenia talii a ze zdjęć które umieściłas wynika że dobrze się to prezentuje i w tej części ciała bym nic nie kombinował bo nie ma co poprawiać czegoś co jest dobre.Teraz odnoscnie aerobów po każdej sesji siłowej wskocz na rowerek i kręc 30min aerobów raz że zmienisz dietę i pomożesz rozkręcić metabolizm dwa wspomniałaś że chcesz zrzucic troche „zimowych zapasów” stopniowo będzie można aeroby eliminowac i zastępować je cwiczeniami typowo rekreacyjnymi jak rower bieganie,pływanie,gry bo wiadomo zbliża się lato i lepiej je wykorzystac aktywnie.ale tutaj już będę musiał się zdac na Ciebie i twoje obserwacje,gdybyś mogła wstawiac co jakiś czas zdjęcia poglądowe to można na biezoąco korygowac plan i dietę jeśli coś będzie szło nie tak jak powinno.
    Plan myslę że wystarczy ci na jakies 3-4tyg później w miare postępów będzie można dorzucić troche ćwiczeń na poszczególne partie,pamiętaj że jeśli chodzi o sylwetke to trzeba zając się nią kompleksowo wtedy daje to najlepsze rezultaty.nastepna sprawa to stary mit który powiela większość osób-trening siłowy ukierunkowany na modelowanie sylwetki nie różni się praktycznie niczym u kobiet i mężczyzn,plan który ja Ci ułożyłem ma za zadanie wprowadzić cię na odpowiednią drogę i pominąć faze treningów domowych lub tym podobnych,ale później będzie ciężej bo i ciężary będą coraz wieksze i ćwiczen będzie więcej.aha jeszcze raz powtarzam musisz zmienić diętę,możesz pisac w tym dziale odnośnie treningu i pierwszych dniach na siłowni.myślę że to chyba na tyle jeśli masz jakies pytania to śmiało pisz i pytaj.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    i definitywnie wiecej FOTEK
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik fallenursus otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    mtm (19-03-11)

  7. #26
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    100 punktów doświadczenia
    Avatar DianaDee
    Dołączył
    17-03-11
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Micek dziękuję Ci bardzo, tego mi brakowało. Konkretnie, jasno, nic tylko się brać do roboty. Będę na bieżąco zdawać relacje i co jakiś czas dodawać zdjęcia.

    Natomiast Micek powiedz mi czy nie warto gdzieś tam do tego wszystkiego wcisnąć wykroki ? Żeby te legginsy dobrze leżały ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #27
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Micek185 Zobacz post


    Martwy ciąg na prostych nogach 4s ok15powt na serie tu bardziej niż o ciężar chodzi o dokładne rozciągnięcie dwugłowych,choć jest to bezapelacyjnie cwiczenie siłowe.
    Uginanie leżąc(prasa) 4s ze zmiennymi ustawieniami stóp i palców(tu zdja się na swój instynkt i będziesz wiedziała jakie ustawianie nóg daje ci maksymalne napiecie ud)

    .
    Cytat Napisał DianaDee Zobacz post

    Natomiast Micek powiedz mi czy nie warto gdzieś tam do tego wszystkiego wcisnąć wykroki ? Żeby te legginsy dobrze leżały ;)
    tu juz masz 2. coprawda nie wiem poco dwa :) wybierz sobie jedno--najlepoiej te ze sztanga.
    +siady i lydki w zueplnosci starczy na nogi i pupe.

    dzial ''nasze ralacje'' kilka dzialow nizej, tam zakladasz temat i lecimy z ta transformacja.
    prosze o wyrazniejsze foty, filmy z treningow itp itd.



    edit: hmmm przeczytalem wkoncu ten temat zamiast gapic sie na foty.
    nie mialas zadnego kontaktu z silownia.
    ACT byl by lepszy moim zdaniem. popieram Kowala i Maciusia juz nie poraz pierwszy:(
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 19-03-11 o 02:04
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #28
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał DianaDee Zobacz post
    Natomiast Micek powiedz mi czy nie warto gdzieś tam do tego wszystkiego wcisnąć wykroki ? Żeby te legginsy dobrze leżały ;)
    jak widzisz z planu i z sugestii kolegów(na temat planu act) całośc nie jest mocno przeładowana zawiera raczej łatwe cwiczenia i w większym zakresie ruchu,pozwoli Ci się to lepiej zaadoptować do treningów.ćwiczenia które Ja Ci poleciłem w planie kładą głownie naciska na te partie o których pisałaś kilka postów wyżej,i tak jak napisałem w planie w miare tego jak będziesz czuła się po kilku sesjach treningowych,musisz obserwować swoj organizm i zmieniac trening jeśli uznasz że jstes na tyle przygotowana aby dodac trochę ćwiczeń to oczywiście to zrobisz.

    I oczywiście popieram założenie relacji miałem Ci to zaproponowac wczesniej ale net mi odmówił posłuszeństwa,miło by było zobaczyć jak nie tylko mężczyźni walczą ze swoją sylwetka ale także kobieta:)
    więc jeśli tylko masz ochotę : http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?22-Nasze-relacje
    zapraszam:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #29
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar seras666
    Dołączył
    07-05-09
    Skąd
    P-na
    Wiek
    32
    Postów
    529
    SOG
    183
    Otrzymał : 33 SOGi w 26 postach

    Domyślnie

    byłoby ciekawie sledzić taką relacje, pomysl nad tym
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #30
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Nie wiem co ty chcesz zmieniać Wyglądasz super. xD
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •