Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Basen + Hantle + Brzuszki Etc.

  1. #1
    Sezonowiec Avatar gunner294
    Dołączył
    14-03-11
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Basen + Hantle + Brzuszki Etc.

    No więc tak, chodzę raz w tygodniu na basen (45 min - przepływam w okolicach 1.25-1.5 km), grywam też 1-2h w tenisa stołowego (oczywiście dość intensywnie). Jutro dojdą mi 2 hantle po 10 kg. Mam jeszcze ławkę skośną do brzuszków ;) I teraz nie mam zbytnio pojęcia jak sobie dobrać jakiś plan treningowy do tego wszystkiego (mam 180 cm i 60 kg). Czas który mógłbym przeznaczyć na codzienny trening to : 5-10 min rano i tyle samo wieczorem + 15 min popołudniu. No i w 2 dni w tygodniu mógłbym sobie pozwolić na ciągły 45 min trening. Zależy mi trochę na masie, a także ogólnie na rozwoju mięśni (no i tutaj głównie ręce i klatka)

    Pomoże ktoś ustalić jakiś plan treningowy ? Byłbym bardzo wdzięczny.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychStworzenie albumu zdjęćTagger First Class
    Avatar PanT
    Dołączył
    11-11-07
    Skąd
    Podkarpacie
    Wiek
    31
    Postów
    201
    SOG
    220
    Otrzymał : 28 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    Ale z czego tu ustalac plan treningowy jak nie chodzisz na siłownie i nie masz nawet czasu na cwiczenia ? Przy tej wadze i wzroście oraz intensywności trybu życia ciężko jest przybrac na masie i rozwijac "kletkę i ręce". Wiem wakacje się zbliżają ale albo wóz albo przewóz.
    Jesteś wart tyle - ile wiesz o swojej sile !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •