Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Trening dla całego ciała.

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Emirate
    Dołączył
    17-04-09
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Trening dla całego ciała.

    Witam :)

    Postanowiłem wziąć się za siebie i przybrać trochę mięśni, i tutaj będę prosił Was o pomoc, ponieważ czytając różne wątki, są odmienne zdania na temat ćwiczeń, które można wykonywać, a których należy unikać, lub robić mało.

    Mój wiek to niespełna 17 lat 180cm i 68kg, tak jak można się domyślić jestem dość chudy.
    Zależy mi na przybraniu trochę mięśni, na całym ciele, a najbardziej ramiona, biceps, triceps, brzuch i nogi. Nie korzystam z siłowni, posiadam jedynie hantelki po 10 kg. Ćwiczę ostatnio dość regularnie, pompki brzuszki itd. codziennie, z hantelkami robię ćwiczenia średnio 3, 4 razy w tygodniu. Niestety nie mogę dobrać odpowiednich ćwiczeń na zwiększenie siły nóg, ponieważ mam problem z kolanami, nawet najprostsze przysiady sprawiają mi ból w kolanach, są jakieś inne ćwiczenia na tą partię mięśni?

    Po tych ćwiczeniach z hantelkami itd, ze wg na moją wagę widzę już dość znaczne efekty, nie chce jednak popełniać nie potrzebnych błędów, tak więc prosiłbym o pomoc w dobraniu ćwiczeń, na czym się skupić czego nie robić, wszystkie wskazówki są mile widziane.

    Pozdrawiam :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Dolce Martino
    Dołączył
    05-12-07
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    99
    SOG
    0
    Otrzymał : 8 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    potrzeban ci ławeczka i wiecej obciazenia
    zeby zrobic sile trzeba dokladac do sztangielek czy sztangi
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •