Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: L-glutamina Myogenixa

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar zk
    Dołączył
    04-04-09
    Skąd
    to tu to tam
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie L-glutamina Myogenixa

    Witam
    Poszkję informacji na temat odżywki podanej w temacie
    co sądzicie o tym specyfiku chodzi mi o jakosc prouktu
    wszelkie opinie wynikające z własnego doświadczenia sa mi mile widziane
    polecona zostałami przez instruktora kulturystyki
    dodam jeszcze ze jest to mój pierwszy suplement jaki stosuje w życiu
    ćwicze intensywnie ciągle od roku pod okiem instruktora wcześniej miałem przerywane epizody
    odżywke bede stosowal zgodnie z zaleceniem instruktora jako dodatek do diety rowniez sporzadzonej przez niego
    stosowanie to rano na czczo 5 g po treningu od razu 5 g i od razu przed snem-to jest dzien treningowy a w nietreningowy rano i wieczorem
    dzieki i masujcie ostro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar flutebox
    Dołączył
    03-04-10
    Skąd
    Ziemia
    Postów
    958
    SOG
    415
    Otrzymał : 236 SOGi w 118 postach

    Domyślnie

    jak instruktor kulturystyki poleca Ci glutaminę to niestety z przykrością muszę stwierdzić, że jest "gówno" a nie instruktor.
    Żebyś miał jakikolwiek efekt musiałbyś zażywać od 90-200 gram gluty dziennie :) czyli jeśli zakupisz sobie pudło 500 g gdzie jest 100 porcji po 5 gram gluty i chciałbyś przynajmniej coś zauważyć to starczyłoby Ci tego shitu na maksymalnie dwa, trzy dni...
    zamiast glutaminy wybrałbym BCAA...
    chociaż nie wiem jaki masz cel...
    Ale glutamina ? polecona przez instruktora ? chyba zatrzymał się on w "epoce kamienia łupanego"
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?30037-KONKURS-flutebox-21-10-2010/page25&highlight=
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger First Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Triceps.pl
    Dołączył
    16-06-10
    Postów
    54
    SOG
    0
    Otrzymał : 8 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    Zgadzam się... Ewentualnie jeśli już glutamina, to mogłaby być w formie NAGu lub jeśli nie to matrixu... Ale też byłbym nastawiony bardziej w kierunku BCAA, bo wyjdzie taniej niż za NAG.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar zk
    Dołączył
    04-04-09
    Skąd
    to tu to tam
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie re

    Powiem Ci tak
    wpisz se w google mariusz kupczak a poznasz troche mojego instruktora i powiem Ci ze jednak bardziej mu wierze niz Ci (dodam tylko ze Gość urodzony z lekkim porazeniem mozgowym, wladna lewa gorna czesc ciala i cierpi na atrofie miesniowa,wielokrotny mistrz w kulturystyce na wozkach) aczkolwiek kazda opinia jest dla mnie ciekawa
    dodam tylko ze cel to masa
    ponadto nie wchodzimy od razu ze wszystkimi mozliwymi zajebistymi suplami jakie tylko swiat stworzyl bo to nie jest dobre tylko stopniowo, podstawa jest solidna powtarzam solidna dieta i na takiej bazuje a teraz wprowadzilismy tylko glutamine jako antykatabolik bo mialem po treningu zajebiste zakwasy 3 4 dniowe a jak zapodalem to to na drugi dzien nic nie bylo wiec chodzi mi o rozpatrzenie tego tematu w skali skutecznosci tego sprzetu jako antykatabolik i nic wiecej
    nie interesuja mnie jakies wyjebane bialka krety czy pompki tylko regeneracja bo to jest teraz potrzebne mojemu organizmowi kiedys sam da znac co dodac jeszcze
    co do bcaa to tez przyjdzie na nie pora ale po kolei najpierw gluta potem dodanie bcaa przypominam ze mam staz 1 rok wiec nie sadze zebym musial zapodawac cale wiadro tego na razz reszta dawkowanie on mi ustalil bo mnie widzi na zywo no nie,
    chodzilo mi o firme jakosc w odniesieniu tylko!!! do dzialania antykatabolicznego

    pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar flutebox
    Dołączył
    03-04-10
    Skąd
    Ziemia
    Postów
    958
    SOG
    415
    Otrzymał : 236 SOGi w 118 postach

    Domyślnie

    Toteż do tego dążę i piszę, że glutamina nic Ci nie da, a jeśli uważasz, że już po zażyciu jednej lub kilku porcji nie miałeś zakwasów to nic innego jak efekt placebo. Nie muszę wpisywać w google kim jest ten człowiek, może być to nawet sam Robert Buernika, było wiele artykułów i badań nad glutaminą i nie polemizowałbym z ich wynikami.
    Powtórzę jeszcze raz, zmień doradcę na innego, bynajmniej w sprawie suplementów diety.
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?30037-KONKURS-flutebox-21-10-2010/page25&highlight=
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar zk
    Dołączył
    04-04-09
    Skąd
    to tu to tam
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    serio jakos gdzie bym nie wpisal o glutaminie to wyskakuja same jej zalety dlatego ciekawy jestem gdzie sa te artykuly mowiace o niej jako obojetnym dla organizmu suplu w tych standardowych porcjach jakie sa powszechnie brane nie wiem rozne sa punkty widzenia tych samych rzeczy ..nie wiem ...bede ja dalej bral potem dorzuce bcaa kreatyne bialko oczywiscie w odpowiednich porach porcjach i czasie
    wszystko oparte na solidnej diecie i mocnym treningu i mysle ze bedzie dobrze nawet wiem bo po tym roku calkiem fajnie przybylo pozdr
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    glutaminę w jakim celu ? antykatabolicznym ? regeneracja ? prozdrowotnym ?

    wystarczy, że glutaminę dostarczysz z diety, nie musisz kupować suplementu, a jak chcesz już suplement to lepiej w wersji NAG
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar ht
    Dołączył
    24-12-08
    Postów
    2,736
    SOG
    76
    Otrzymał : 351 SOGi w 322 postach

    Domyślnie

    ja biore glute myogenixa.cena jak i jakosc jak najbardziej ok:) mariusz kupczak mysle ze ma potezna wiedze na temat bb.
    porady dietetyczne, suplementacyjne i treningowe. pw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •