Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: prosze o pomoc :((

  1. #1
    Sezonowiec Avatar zaq1
    Dołączył
    25-02-11
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie prosze o pomoc :((

    Witam ! jestem tu nowy mam 16 lat mam wzrostu 185 i waze 55 kg... chce troche przytyc i sie wyzezbic ale nie mam pojecia jak to zrobic jestem w tym zielony na sliownie narazie nie chodze bo niechce sie wstydu narobic prosze o jakies porady na przytycie i jakies tr w domu czy cos z gory dziekuje i bardzo przepraszam ale jestem w tych sprawach zielony :(
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar HardKoks
    Dołączył
    25-02-11
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Witam...chcesz zrobic mase dieta to podstawa ...najpierw masa pozniej rzezba ...chyba nie chcesz zezbic kosci.. uloz sobie diete jako poczatkujacy mozesz mieć z tym problem ale od czego jest google;d ..tren w domu pompki brzuszki mozesz zakupic hantle ..ale radzil bym zapisac sie na silke;d powodzenia
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Geryon
    Dołączył
    12-03-06
    Skąd
    Wołomin
    Wiek
    36
    Postów
    399
    SOG
    5
    Otrzymał : 35 SOGi w 31 postach

    Domyślnie

    Tak jak wyżej, dieta to podstawa potem ćwiczenia , zapisz sięna siłownię każdy zaczynał od zera jednemu przychodzi to lepiej innym gorzej nie ma sieco wstydzić. Ja sam miałe mtakie obawy jak Ty ale po pierwszym treningu na siłowni czułem sie super i chciałem chodzić codziennie :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    Przy tej wadze złapac nadwyżke kaloryczną to nei problem, zacznij jeść jak mężczyzna a nie dziewuszka, zapisz sie na siłownie, dużo czytaj i nabieraj wiedzy na temat diety i suplementacji
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Zbanowany Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar lazy
    Dołączył
    02-07-10
    Postów
    26
    SOG
    5
    Otrzymał : 7 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Tak jak koledzy wyżej radzą dobrze , twoj wzrost i waga nie powinna ci przeszkadzać w wybraniu sie na siłownie , na miasto czy do szkoły tez nie wychodzisz ..?
    To jest dokładnie to samo , silownia + diety szybko nabierzesz masy .. Nie możesz mieć tak niskiej samooceny bo nic nie osiagniesz.. miałem ten sam problem co ty 2 lata
    tylko ze jestem dużo wyższy bo ja mialem juz ok 190 i ważyłem 60 kg . Dzieki silowni + diety + suple wzrost sie zatrzymał i mam 194 przez 2 lata. Więc smiało na siłownie i instruktor napisze plan jak macie ogarnietego to i diede moze zrobi na poczatek..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar szycha77
    Dołączył
    17-07-09
    Skąd
    stolica
    Postów
    874
    SOG
    54
    Otrzymał : 85 SOGi w 78 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał lazy Zobacz post
    Tak jak koledzy wyżej radzą dobrze , twoj wzrost i waga nie powinna ci przeszkadzać w wybraniu sie na siłownie , na miasto czy do szkoły tez nie wychodzisz ..?
    To jest dokładnie to samo , silownia + diety szybko nabierzesz masy .. Nie możesz mieć tak niskiej samooceny bo nic nie osiagniesz.. miałem ten sam problem co ty 2 lata
    tylko ze jestem dużo wyższy bo ja mialem juz ok 190 i ważyłem 60 kg . Dzieki silowni + diety + suple wzrost sie zatrzymał i mam 194 przez 2 lata. Więc smiało na siłownie i instruktor napisze plan jak macie ogarnietego to i diede moze zrobi na poczatek..
    Tutaj koledze radzisz żeby miał dietę a w dziale DIETA piszesz, że rano jesz śniadanie a w szkole gainer, bo na żarcie nie ma czasu. Brawo.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Zbanowany Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar lazy
    Dołączył
    02-07-10
    Postów
    26
    SOG
    5
    Otrzymał : 7 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    szycha nie rozumie do czego ty piejesz ?
    Radze koledze zeby wybrał sie na siłownie a diete ułozy sobie po pewnym czasie badz od instruktora sie dowie co i jak . a ty mi pisze tutaj o moim temacie ze układam sobie diete tak ?
    Bardzo genialnie , albo zle to rozumuje albo ty tylko szukasz wątku do napisania twoich postów ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar szycha77
    Dołączył
    17-07-09
    Skąd
    stolica
    Postów
    874
    SOG
    54
    Otrzymał : 85 SOGi w 78 postach

    Domyślnie

    Dobrze, że radzisz siłkę+dietę z tym, że jak zamieściłeś swoją dietę to cieniutko wujek. Masz tam link z przykładowymi posiłkami. Warto luknąć. Pozdro.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    kogo obchodzi co on robi? jesli dobrze radzi to bez spin,koniec off topu wródzcie do tematu.PEACE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    niekiedy nadwyżka kaloryczna nic nie daje a jak już pójdzie to cię mozesz spaś jak świnka a tego nie chcesz chyba.
    jesteś zielony, masz dział dla zielonych, masz dział trening i dieta i na nich się skupiaj,. tam się wszystkiego dowiesz. my za ciebie się nie będziemy wczytywać ani za ciiebie podnosić metalu. jeśli tak uważasz to idź i nie wracaj a jeśli wiesz o czym ja mówię, to śmigaj na siłownię,. nie ma się czego wstydzić teraz ludzie na siłce sobie pomagają i żaden 120kgowy koks nie będzie śmiał się z 50kgowego chuderlaka. prędzej się będzie śmiał z takiego co ma 90kg, nosi się jak pan a wyciska w porywach setkę.
    jeżeli jednak nie możesz się przemóc, tzn że siłownia nie jest dla ciebie i daj se spoko również z masą bo zalać się fatem nie jest zdrowo i dobrze. wiem bo sam przez to przechodziłem (nie wyciągajcie proszę panowie śledczy moich fotek czasem, na których miałem smalcu więcej)
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •