Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Dieta + Suple

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar nofyk
    Dołączył
    25-02-11
    Skąd
    Bytom
    Postów
    13
    SOG
    6
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Dieta + Suple

    Witam. Tak diete , szukalem duzo na forum lecz kazda dieta jest pomieszana , nikt nie ma ogarnietej diety , albo za skromna jak dla 5 latka albo znow 5 kurczakow na obiad.

    Chodze do szkoly , uczęszczam regularnie na siłowni zależy od planu , 2-3 Dni w tyg , badz 3-4 dni , albo Caly tydzien zalezy jak mam plan ułożony .
    Chciałbym diety masowej+białkowa. (czy wgl tak mozna?)
    Wzrost: 190
    Waga: 80Kg (wiem chudzielec , ale 2 lata temu mialem 185 i 60 kg wiec duzo zmienilo sie)
    Staż Siłowni: ok. 2.5roku (W tym miałem ok. 4 miesiecy przerwy razem wzietej. wiec bd 2 lata.)
    Wiek: 17
    Obliczając moje zapotrzebowanie KCAL to: 4.5tyś (Wiec jak mozna to prosił bym o bardzo bardzo duzo wiecej w diecie licząć suple.)

    W diete chcialbym wlożyć sup:
    -Whey Protein (nie wiem jeszcze ktory , bo sa rozne widzialem i pytałem nie wiem ktory najlepszy jezeli mozecie to podpowiadać)
    -Universal Storm (Czy wie ktos na ile to starczy ? i jak dawkować zeby były wfekty, i czy naprawde jak pisza i mowia jest to dobra mieszanka kreatyn?)
    -Gain Bolic 6000 / Mutant Mass (Jezeli bd potrzebne do zwiekszenia jeszcze wiecej masy)

    Proszę o pomoc , jezeli cos nie zrozumiale napisane powiedzieć , napisze jeszcze raz.
    Bez robienia sobie jaj , prosze o przydatne informacje.
    Ostatnio edytowane przez nofyk ; 25-02-11 o 12:57
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •