Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Trening na rzezbe

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Maciek15
    Dołączył
    08-02-10
    Postów
    24
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Trening na rzezbe

    Witam. Przygotowuje sie do pierwszej w zyciu konkretnej rzezby i w temacie treningow typowych na zmniejszego bf jestem raczej zielony. Mam 183cm wzrostu i wage okolo 87-8kg. Czytalem duzo o wiekszej ilosci powtorzenb, potem ze to mit i powtorzenia powinny byc w zakrsie 8-12. Bede mial do dyspozycji silownie 4 razy w tygoidniu z full sprzetem. Do tego aeroby i dieta ktora opisze w innym dziale. Prosze o jakis konkretny plan ile cwiczyc, jak, jakie cwiczenia,ile serii i powtorzen. Mozecie tez podac jakies linki. Z gory dzieki.

    PS: Aeroby czuli bieganie wykonuje 4 razy w tygodniu w godiznach wieczornych. Czy powinienem je wykonywac w okreslonych porach? Czy biegac musze wylacznie w dni treningowe cz niekoniecznie?
    Najbardziej zalemy mi na spaleniu fatu z brzucha i z dupy bo w biodrach mam az 103cm i odstajacy kuper:D

    Pozostale wymiary:
    ladki 41cm
    uda 63cm
    pas 85-6cm
    klatka 110cm
    barki 130cm
    biceps 39cm
    Ostatnio edytowane przez Maciek15 ; 20-02-11 o 11:24
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    wrzuc jakieś swoje zdjęcia, bo z wymiarów wnioskuje ze żadna redukcja ci nie jest potrzebna tylko dalsze budowanie masy.
    wrzuć też swój dotychczasowy plan jakim trenowałeś.
    aero najlepiej jest kręcić po treningu siłowym lub rano na czczo(o ile bierzesz np BCAA) jesli zrobisz też aero w dni nie treningowe to też się nic nie stanie;)
    ale i tak głównym działem jaki powinieneś obserwowac to dział dieta,założyłęs tam temat wiec czytaj uważnie rady chłopaków:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Maciek15
    Dołączył
    08-02-10
    Postów
    24
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Niby wymiary nie sa jakies super-uber ale masa rosnie=kuper rosnie. To moje glowne zmartwienie. Brzuch jakos sie trzyma, ale na lato chcialbym troche popracowac nad rzezba zeby wygladac juz jakos sensownie. Nigdy nie interesowala mnie duza zmasowana sylwetka, wole estetycznie i nie za grubo. Dlatego zdecydowalem sie juz na redukcje. Zdjecia wrzuce jak zrobie:D

    Moge robic aeroby okolo godziny 16 to bedzie troche po posilku potreningowym? Mam zamiar brac kreatyne w czasie redukcji bo slyszalem ze jest dobrym antykatabolikiem.

    Jechalem zawsze splitami czy to 3dniowym standardowym klatka+biceps plecy+triceps barki+nogi, czy 4 dniowym rozkladajac lapy np na superserie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •