Strona 5 z 122 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1213

Temat: Relacja Ufpa

  1. #41
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ufp Zobacz post
    Arnold brał w wieku 15lat sterydy oczywiście nie zamierzam pójść jego śladami.
    Skąd wiesz? Znasz go osobiście? Wyczytałeś to w internecie? Wierzysz w to? Twierdzisz że to co ktoś napisał jest prawdą? Wzroujesz się na Arnoldzie?

    Sorry, ale ta relacja jest:

    1. nudna
    2. wyspamowana pytaniami
    3.irytująca
    4.zaśmieca forum
    5. 0 wpisów o treningu absolutnie nic, żadnych notatek, wniosków, same pytania. Zamiast tej relacji powinien być osobny teamat: pytania od UFP'a.

    Wiem że masz dopiero 14 lat i czegoś możesz nie rozumieć, ale mogłyś czasem chociaż opisać trening lub coś innego niż kolejny z post z cyklu: czy kupić to czy to? Suple powinieneś zostawić jak będziesz starszy lub jak będzie Cię brała stagnacja - takie moje zdanie. Jakbyś opisywał treningi to przynajmniej mógłbyś wnioski wyciągać na bierzącą a relacja byłaby po prostu ciekawsza. Tyle ode mnie powodzenia życze !

    PS: i bez spinki, oczywiście :)
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #42
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    W twoim wieku naprawdę suple nie są potrzebne,a odpowiednia podaż składników. Niedługo wejdziesz w wiek dojrzewania podskoczy Ci testosteron i jeśli zadbasz w tym czasie o prawidłowe żywienie, wypoczynek i dobry trening efekty będą lepsze niż myślisz. Naprawdę nie ma się co śpieszyć. Decyzja należy do Ciebie.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #43
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał KowalX Zobacz post
    Jest osobą publiczną, wiele można się dowiedzieć jeśli się poszuka.
    Jasne że tak. Tylko zależy z jakiego źródła. Można się spotkać z wieloma nieścisłościami co do Arnolda. Niektóre źródłą podają że np: zaczął ćwiczyć w wieku 14 lat (np: KiF) inne że w 16, jeszcze inne że w 15. Więc z jakiego źródła korzystać?

    Sądze że jeżeli ktoś chciały się czegoś dowiedzieć i mieć 100 procent pewności że jest to prawdą to powinien wchodzić na oficjalne strony kulturystów (np: blogi) i tam szukać informacji, lub oglądać filmiki z ich udziałem - najpewniejsze źródła.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #44
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Ufp
    Dołączył
    05-07-10
    Skąd
    Kętrzyn
    Wiek
    27
    Postów
    908
    SOG
    107
    Otrzymał : 148 SOGi w 72 postach

    Domyślnie

    Co do Arnolda napisał w swojej autobiografii że zaczął brać sterydy w wieku 15lat w wieku 19lat wygrał Mr.Universe widziałeś jak on w tedy wyglądał! myślisz że to sama genetyka czy sterydy odpowiedz sobie sam.. co do treningów opisałem je na początku ten tydzień zrobiłem sobie wolne znaczy 3 treningi opuściłem z 4 z powodu choroby. Od pon postaram się coś więcej napisać na temat treningów.
    Siłownia jest Bogiem,ćwiczenia nałogiem,dieta podstawą,wyciskanie zabawą.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #45
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    Wal deke solo to będziesz mieć kurwa sterydy, w dupie się poprzewracało, 14 lat i myślisz o saa. Powineineś na 2 lata zostawić siłownie, a zacząć konkretnie ćwiczyć jakieś sw. za dwa lata wrócisz na siłkę i zobaczysz co się będzie działo. Teraz nic Ci nie rośnie bo ledwo co Ci zaczął pot śmierdzieć lol musisz poczekać aż Ci się test rozbuja naturalny, wtedy będą przyrosty. jak walniesz towar, to tylko sobie rozregulujesz gospodarkę hormonalną na całe życie. w tym wieku to pewnie za pół roku zaczniesz jeździć na skateboardzie, a za rok grać w zespole, więc no offence, ale się wstrzymaj, nawet z tymi suplami, bo Ci to NIC nie da.

    ps. zacytuj fragment gdzie arnold pisze że zaczął brac jak miał 15 lat, bo ja o tym tylko w bigger faster stronger coś kojarze.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #46
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    bez spin .A co do relacji to weź upf to jakoś ogarnij , bo fakt same pytania i nic ciekawego.

    A prawda jest taka że Pro zaczynają właśnie w tym wieku jechać na soku .
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #47
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Ufp
    Dołączył
    05-07-10
    Skąd
    Kętrzyn
    Wiek
    27
    Postów
    908
    SOG
    107
    Otrzymał : 148 SOGi w 72 postach

    Domyślnie

    Pumbas czy ja pisałem coś że myślę o sterydach? Dzisiaj albo jutro zacznę powoli układać dietę na cały miesiąc bo codziennie jem prawie to samo tylko mięso zmieniam. Co do sterydów wiem że dorastam i lepsze efekty zaczną się w wieku 16lat i że powiedzmy taki teść zakłóciłby wytwarzanie naturalnego testosteronu... Co do relacji zacznę opisywać treningi,regeneracje,dietę itp ostatnio nie miałem czasu bo mam dużo nauki.
    Siłownia jest Bogiem,ćwiczenia nałogiem,dieta podstawą,wyciskanie zabawą.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #48
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Ufp
    Dołączył
    05-07-10
    Skąd
    Kętrzyn
    Wiek
    27
    Postów
    908
    SOG
    107
    Otrzymał : 148 SOGi w 72 postach

    Domyślnie

    a taki powiedzmy Aleksej Lesukov ten bydlak myślisz że na sucho jedzie on już kwadratowy jest.... Lee Priest zaczął ćwiczyć w wieku 13lat a przy 15 i 16 roku życia jaka zmiana zaszła u niego wszyscy profesjonaliści nie bawią się w odżywki itp....Taki powiedzmy nawet Lorenzo Becker widzieliście przecież jego mięśnie to sama woda klatkę ledwo napina.
    Siłownia jest Bogiem,ćwiczenia nałogiem,dieta podstawą,wyciskanie zabawą.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #49
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Słuchaj Ufp, branie saa w tak młodym wieku to jest sprawa indywidualna. Na każdy org soki działają trochę inaczej, to że Lesukov ładował mając 1x lat, nie znaczy, że Ty osiągniesz podobne rezultaty co on, bez większych/mniejszych zaburzeń w gospodarce hormonalnej. Zresztą jeżeli mówimy o zawodostwie to nie oszukujmy się do tego sportu trzeba mieć gen, takie są realia
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #50
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Upf co wbijasz ?
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •