Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Temat: Cycki :)

  1. #21
    Zbanowany Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Dołączył
    11-09-09
    Skąd
    Lębork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzymał : 86 SOGi w 63 postach

    Domyślnie

    a co to ma do rzeczy? to chyba każdy wie? będąc strongmanem wielu mogło zazdrościć mu poziomu BF, więc w czym problem?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1Matt Zobacz post
    sugerujesz, że anabolizm znika gdy następuje katabolizm? większej bzdury nie słyszałem... tak jakby nagle testosteron zniknął wraz z insuliną
    Najpierw zadajesz pytanie ,które sam wymyślasz, po czym odpowiadasz, że to nieprawda ;)

    Nie wiem czy Ty sam wiesz co piszesz i czy rozumiesz co czytasz z tego co napisałem. W organizmie człowieka procesy anaboliczne i kataboliczne zachodzą ciągle, w młodym wieku przeważają anaboliczne, w późniejszym równoważy się to aż to zmiany na przewagę katabolizmu. Jednak odnosiłem się do słów, które przytoczyłeś odnośnie "spalania tkanki tłuszczowej" gdzie napisałeś ,że anaboliczność odgrywa jakąś rolę podczas spalania tkanki tłuszczowej. To piszę Ci po raz enty, iż podczas "spalania" nie zachodzi anabolizm gdyż jest to proces uwalniania energii.A to co napisałeś jej kompletną bzdurą odnośnie spalania. To nie ja tutaj wymyślam nowe teorię,bo to podstawy fizjologi i biochemii. I nie bój się moja wiedza to nie strony pani Majki, od dawana uczestniczę w wyjazdach różnego typu, czytam fachowe pisma i nie tylko.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 17-02-11 o 22:06
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał KowalX Zobacz post
    Najpierw zadajesz pytanie ,które sam wymyślasz, po czym odpowiadasz, że to nieprawda ;)
    99% dyskusji sie od tego zaczyna choćby ta:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Zbanowany Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Dołączył
    11-09-09
    Skąd
    Lębork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzymał : 86 SOGi w 63 postach

    Domyślnie

    micek Ty za to ślepo czytasz bzdury z internetu i powtarzasz je wokół nie mając bladego pojęcia o czym piszesz;]
    a jak przyjdzie już do konkretnej głębszej rozmowy to znikasz bo brak Ci argumentacji;]
    chociażby nie wiesz dlaczego mówiłem suwnica zamiast wyprosty nóg, bo to ten sam ruch.... różnica jest jedynie w kącie nachylenia płaszczyzny;]
    ale i w tym i w tym jest to samo, pracują tylko kolana co jest wg idiotyzmem... dalej się rozpisywać nie będę bo Ty i tak wiesz lepiej;]
    także pozdrawiam i życzę "dalszych" przyrostów
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •