Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Temat: marihuana a zdrowie

  1. #11
    Doświadczony Osiągnięcia:
    OverdriveWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar rafio83
    Dołączył
    26-01-10
    Skąd
    Zdolnyśląsk
    Wiek
    40
    Postów
    1,353
    SOG
    118
    Otrzymał : 91 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maj00r Zobacz post
    chciałbym się dowiedzieć jak to jest po tej marihuanie
    MajOOr kolego jedno jest pewne, jak nie zapalisz to się nie dowiesz... Powiedz koledze niech Cię poczęstuje lolkiem.

  2. #12
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar seras666
    Dołączył
    07-05-09
    Skąd
    P-na
    Wiek
    32
    Postów
    529
    SOG
    183
    Otrzymał : 33 SOGi w 26 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maj00r Zobacz post
    A jak sie po tym jest?

    Wznawiam te pytanie A słuchaj ja mam pytanie od siebie kumpla o to nie pytałem bo jakoś nie było okazji chciałbym się dowiedzieć jak to jest po tej marihuanie czy tak jak po alkoholu że nie ogarniasz na nogach czy po marihuanie są jakie halucynacje zwidy jakas faza jak byś mógł to mi to opisz będe wdzięczny :).
    jak kolega wyzej pisal zalezy z kim palisz, jak, i jaki masz staz, bo za pierwszym malo kto cos czuje, plus jest tego ze po paru godzinach mozna sie szybko ogarnac i byc monter, ale przewaznie to po 2-3h schodzi i jest zamula (smutna prawda) choc to tez zalezy od tego co ci dil dal, nie raz po silce palilem, jedyny minus no troche oslabia i przy gastro wdupiasz wszystko co masz pod reka. no ale to jest sliski temat na kazdego dziala inaczej. osobiscie mam paru kumpli ktorzy od paru lat pala dzien w dzien no i heh, jest czasem smiesznie, ale nie bede ci tu opowiadal sprobojesz zobaczysz.
    Ostatnio edytowane przez seras666 ; 04-02-11 o 08:18

  3. #13
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Nie próbuj :P
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

  4. #14
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    no to jak piszecie, że po dwóch godzinach jest "zamuła" to trzeba jeszcze raz zapalić :) oczywiście to ironia.
    a tam każdy pisze "to nie szkodzi", "jak się robi z głową", "jak się umie", a tak naprawdę 99% tych co tak piszą są zwykłymi narkomanami i są od tego uzależnieni i jak palą 1raz w tyg to im się wydaje, że to nie nałóg. Tylko, że co jest wyznacznikiem nałogu? podejrzewam, że to jak się coś zaczyna robić z pewną regularnością, najpierw raz w miesiącu, raz na 2tyg, raz na tydzień, a później przy każdej nadarzającej się okazji, bo "zmuła tak siedzieć i tylko gadać". Sporo takich osób poznałem, jedna z nich dziś już jest totalnym degeneratem :) też mówił, że to nie uzależnia i w ogóle, a później sam mi się przyznał, że nie potrafił bez tego i jarał cały tydzień, w sumie chciał z tym skończyć, ale jednak nałóg zwyciężył :)
    dla mnie to jest robienie z siebie bydła, zajarasz i śmiejesz się z tego, że lecisz na dywanie i ten dywan atakują smoki, albo że się bawisz w lesie w grę komputerową i sprzedajesz 'itemy' dla kolegi (to historię które słyszałem). Teraz pewnie "zawodowi jaracze" powiedzą, że 'ee to jacyś słabi palacze jak takie fazy mają, nie umieją palić nie to co ja !" bla bla bla...
    "Najpierw trawa potem żyła to jest kwestia paru twoich lat.. " ;)
    tyle w temacie.
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."

  5. Użytkownik Patriot otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    luo (05-02-11)

  6. #15
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Maj00r
    Dołączył
    01-05-10
    Postów
    185
    SOG
    4
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    no tak racja ale spróbować raz można

  7. #16
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar seras666
    Dołączył
    07-05-09
    Skąd
    P-na
    Wiek
    32
    Postów
    529
    SOG
    183
    Otrzymał : 33 SOGi w 26 postach

    Domyślnie

    no sama prawda, zaprzeczac nie bede bo sam jestem cpunem ale przynajmniej sie nie oszukuje, i tak masz racje mam juz znajomych co regularnie pala, i przechodza na mocniejsze rzeczy, (mi to narazie nie grozi). "Najpierw trawa potem żyła to jest kwestia paru twoich lat.. " w to akurat nie uwierze rozumiem futer i inne gowna no ale to juz trzeba byc kompletnym ignorantem. jedni pija, drudza pala papierochy ja pale ten szit wole "zapalic" niz sie napic, i w dupie to mam co inni o tym sadza, zreszta to jest temat rzeka :) a jesli piszesz o tych co gadaja ze nie szkodzi itp. pfff wszystko w nadmiarze szkodzi widze to po ludziach ktorzy mnie otaczaja, i po sobie.

  8. #17
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar seras666
    Dołączył
    07-05-09
    Skąd
    P-na
    Wiek
    32
    Postów
    529
    SOG
    183
    Otrzymał : 33 SOGi w 26 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patriot Zobacz post
    zajarasz i śmiejesz się z tego, że lecisz na dywanie i ten dywan atakują smoki, albo że się bawisz w lesie w grę komputerową i sprzedajesz 'itemy' dla kolegi (to historię które słyszałem). Teraz pewnie "zawodowi jaracze" powiedzą,
    dobre to tam macie bo jeszcze nigdy takiego czegos nie mialem no ale kazdy jest inny.

  9. #18
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    duzo moich znajomych pali, palilo i jedno jest pewne.
    ryje to baniak jak cholera. miewaja zacinki, sposob ich wypowiadania pozostawia wiele do zyczenia...
    duza ilosc przez dlugi okres zle wplywa na nasza glowe.
    zero legalizacji...

  10. #19
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Ninja165
    Dołączył
    26-07-09
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    31
    Postów
    498
    SOG
    107
    Otrzymał : 33 SOGi w 29 postach

    Domyślnie

    Zapaliłem raz na ostatnim sylwestrze i kompletnie nic , więcej tego gówna nie tkne.

  11. #20
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar ///M
    Dołączył
    22-01-10
    Skąd
    Kętrzyn
    Wiek
    30
    Postów
    615
    SOG
    47
    Otrzymał : 69 SOGi w 54 postach

    Domyślnie

    Pierwszym razem tez zero fazy miałem a później po iluś razach zaczęło się coś wkręcać pozytywnego. I gadka ze jak się sięgnie po to będzie się chciało czegoś mocniejszego,to tak samo jak sięgnie się po kreatynę a będzie ciągnęło na strzały temat bez końca.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •