Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Temat: marihuana a zdrowie

  1. #21
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar puma007
    Dołączył
    24-04-09
    Skąd
    Wągrowiec
    Postów
    497
    SOG
    122
    Otrzymał : 58 SOGi w 47 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patriot Zobacz post
    no to jak piszecie, że po dwóch godzinach jest "zamuła" to trzeba jeszcze raz zapalić :) oczywiście to ironia.
    a tam każdy pisze "to nie szkodzi", "jak się robi z głową", "jak się umie", a tak naprawdę 99% tych co tak piszą są zwykłymi narkomanami i są od tego uzależnieni i jak palą 1raz w tyg to im się wydaje, że to nie nałóg. Tylko, że co jest wyznacznikiem nałogu? podejrzewam, że to jak się coś zaczyna robić z pewną regularnością, najpierw raz w miesiącu, raz na 2tyg, raz na tydzień, a później przy każdej nadarzającej się okazji, bo "zmuła tak siedzieć i tylko gadać". Sporo takich osób poznałem, jedna z nich dziś już jest totalnym degeneratem :) też mówił, że to nie uzależnia i w ogóle, a później sam mi się przyznał, że nie potrafił bez tego i jarał cały tydzień, w sumie chciał z tym skończyć, ale jednak nałóg zwyciężył :)
    dla mnie to jest robienie z siebie bydła, zajarasz i śmiejesz się z tego, że lecisz na dywanie i ten dywan atakują smoki, albo że się bawisz w lesie w grę komputerową i sprzedajesz 'itemy' dla kolegi (to historię które słyszałem). Teraz pewnie "zawodowi jaracze" powiedzą, że 'ee to jacyś słabi palacze jak takie fazy mają, nie umieją palić nie to co ja !" bla bla bla...
    "Najpierw trawa potem żyła to jest kwestia paru twoich lat.. " ;)
    tyle w temacie.
    Nie mierz wszystkich jedna miara,palenie raz na jakis czas towarzasysko nic nie zrobi,wiadomo zze ci co pala co dzienie przez dluzszy czas,to sie zmieniaja w narkomana,i nawet idzie takiego szybko odroznic od normalnego...na zjezdzie wiadomo jest ciezko,wiele osob robi tak jak napisal major w swoim pytaniu,ja jednak nie polecam,najlepiej isc spac:)

    co do dzialania,to jak ktos napisal zalezy od tego jak zadziala na dana osobe,ja akurat za kazdym razem mial łacha z byle czego i to napewno jest lepsze,bo patrzac na paru moich kumpli i ich mula to nie polecam xd

    Chcesz sie major przekonac???zzaproponuj komus kto pali i sie dobrze znacie ze postawisz on kupi,oczywiscie dobry towar bo jak kupuje jakis czas to wyjebki mu nie zrobia,(pewne zrodla)osoba niech bedzei zaufana,ze wrazie jak cie pozamiata zeby mial kto cie pilnowac...bo to nie prawda ze jak ktos pierwszy raz pali to nic,albo malo co czuje,oglnie jest bomba taka ze ogien i to malo fajne jest....

    a jak nie masz odpowiedniego wieku to wcale sie za to nie bierz jak to kowalx napisal:)

  2. #22
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Maj00r
    Dołączył
    01-05-10
    Postów
    185
    SOG
    4
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    no dziś próbowałem z kumplami mieliśmy grama na 3 z butli waliliśmy na jakieś 6-7 dużych było i wam musze powiedzieć że mnie wzięło najlepsze jest to że patrzysz na kolegów i beka hehe wgl dobrze bylo ale tak jak ktosa napisal z umiarem a ja chciałem tylko spróbowac zeby wiedziec :).

  3. #23
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTrzech znajomychWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Chcę_być_wielki
    Dołączył
    15-08-10
    Postów
    284
    SOG
    54
    Otrzymał : 27 SOGi w 25 postach

    Domyślnie

    Co to kurwa ? forum dla ćpunów. :D
    Jem jak koń, haruje jak wół, by wyglądać jak byk.

  4. #24
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar seras666
    Dołączył
    07-05-09
    Skąd
    P-na
    Wiek
    32
    Postów
    529
    SOG
    183
    Otrzymał : 33 SOGi w 26 postach

    Domyślnie

    pewnie nawet nie wiesz ilu masz cpunow w swoim otoczeniu :P

  5. Użytkownik seras666 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    puma007 (07-02-11)

  6. #25
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar puma007
    Dołączył
    24-04-09
    Skąd
    Wągrowiec
    Postów
    497
    SOG
    122
    Otrzymał : 58 SOGi w 47 postach

    Domyślnie

    dobrze seras gadasz

  7. #26
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTrzech znajomychWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Chcę_być_wielki
    Dołączył
    15-08-10
    Postów
    284
    SOG
    54
    Otrzymał : 27 SOGi w 25 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał seras997 Zobacz post
    pewnie nawet nie wiesz ilu masz cpunow w swoim otoczeniu :P
    wiem dlatego to mnie przeraża, znam kilka osób które się w to bawiły dla zabawy dla zabawy, a teraz muszą zapalić, chociaż wezmą w kredo ... na prawdę jak dla mnie to jest gówno z którego ciężko wyjść, chociaż mamy tu styczność z "lekkim narkotykiem "
    Jem jak koń, haruje jak wół, by wyglądać jak byk.

  8. #27
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Już samo to ,że ktoś bierze na krechę świadczy o tym ,że ma jakiś tam problem z tym.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

  9. #28
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar h1msa
    Dołączył
    23-02-09
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    41
    SOG
    11
    Otrzymał : 5 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    zapomnieliście dodać (albo nie zauważyłem) że od "fazy" zależy też jaki towar macie;) No i szkodliwość jest większa jak np. załatwicie od dila jakieś chemiczne gówno niż jak byście mieli pojechać do Holandii i kupić w normalnym sklepie, czyż nie?;)

    Osobiście miałem okres że paliłem często (swojego czasu codziennie ale to były czasy kiedy miałem nadwyżkę funduszy :D). Aktualnie wtedy "jak jest", nie ciągnie mnie do tego:)
    Ostatnio edytowane przez h1msa ; 08-02-11 o 12:28
    jestem jak Fendi Armani i Gucci, za drogi dla grupis za tani dla sztuki co wszystko ma i chce coś kupic.

  10. #29
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar seras666
    Dołączył
    07-05-09
    Skąd
    P-na
    Wiek
    32
    Postów
    529
    SOG
    183
    Otrzymał : 33 SOGi w 26 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał h1msa Zobacz post
    zapomnieliście dodać (albo nie zauważyłem) że od "fazy" zależy też jaki towar macie;) No i szkodliwość jest większa jak np. załatwicie od dila jakieś chemiczne gówno niż jak byście mieli pojechać do Holandii i kupić w normalnym sklepie, czyż nie?;)

    Osobiście miałem okres że paliłem często (swojego czasu codziennie ale to były czasy kiedy miałem nadwyżkę funduszy :D). Aktualnie wtedy "jak jest", nie ciągnie mnie do tego:)
    ta ale tez zalezy od tego w jakim towarzystwie palisz, w jakim miesjcu, rozne czynniki na to wplywaja, tez kiedys dziennie palilem ale skonczylem z takimi "maratonami". a jesli o chemie chodzi no coz, im bardziej kopie tym wiecej chemi w tym jest, zreszta to mozna poczuc od razu.

  11. #30
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar h1msa
    Dołączył
    23-02-09
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    41
    SOG
    11
    Otrzymał : 5 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    masz rację. Ale chodzi mi o fakt że ta "chemia" już jest szkodliwa.
    jestem jak Fendi Armani i Gucci, za drogi dla grupis za tani dla sztuki co wszystko ma i chce coś kupic.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •