Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: metoda treningowa - skutecznosc.

  1. #1
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie metoda treningowa - skutecznosc.

    hmm obejrzalem dziś seminarium z radkiem słodkiewiczem i mam pewien dylemat.

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    mianowicie od okolo pół roku robie splita lecz łacze partie i dopieram cwiczenia sam, tak jak 'czuje' organizm a wiec zdarza mi się łączyć barki z bicepsem\tricepsem, plecy z biceps\tric roznie czasem nogi\biceps trening mam co 2dni i po prostu sięgam pamięcią wstecz co robiłem ostatnio i co warto dziś. podobna kwestia jest z doborem ćwiczem, praktycznie co trening jest on inny, zeby nie bylo monotonii zmieniam, kombinuje, nawet ciezary czasem progres w seriach czasem regres, i wydaje mi się że takie cos na mnie działa, po obejreniu wlasnie Radka on sugeruje jednak aby cyklicznie zmieniac, a wiec co np 6tygodnie bo miesien nie zdoła sie zaadaptować do danego treningu wiec albo nie bedzie efektow albo bedzie mniejsze. Chcę aby mój trening był jak najskuteczniejszy dlatego zastanawiam się co robić, bo wiadomo ze zanim zauwazymy zastoj to mija min 4tygodnie czasem wiecej.

    chętnie posłucham waszych opini na ten temat jak uważacie ale dobrze by było aby wasz staż nie był mniejszy niż np 2lata bo jak ktoś ćwiczy niecały rok to zbytnio nie po obcował z wieloma metodami treningowymi a i tez w tym okresie to mozna powiedziec byle jaki trening daje efekty jak sie je.

    pozdro
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    moja opinie znasz.
    nigdyh niemam tego samego treningu:)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    no wlasnie ja tez od pól roku i wydaje mi się to dobre ale Radka Słodkiewicza cenie i lubie wiec sie zastanowilem
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Spójrz na Ronniego Colemana. Gdzieś czytałem o tym że od początku praktycznie nie zmienia połączeń partii, tylko ćwiczenia i zwiększa obciążenie.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •