Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Temat: Jakie studia?

  1. #21
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Keejdzi
    Dołączył
    13-03-10
    Skąd
    Gorzów Wlkp
    Postów
    455
    SOG
    258
    Otrzymał : 57 SOGi w 51 postach

    Domyślnie

    Co to zarządzania to oszczędź sobie bo teraz jest wiecej prezesów niż roboli u nas w kraju wiec nie ma to wiekszego sensu :)

    Prawo ? Znajomy po prawie nie dostał sie na aplikacje bo nie miał znajomości i teraz robi za 2200 zl w urzędzie skarbowym + trzynastki ,premie roczne ,premie kwartalne także tez nie jest tak źle jak na moje miasto ale rewelacji też nie ma w sumie

    Laski siostra też na prawo poszła ale tylko z tego względu ze ciocia jest sędziną a wujek ma kancelarie swoją ,bo jak nie masz znajomosci to nie dośc ze na aplikacji bulisz 5000 zł rocznie to jeszcze odpierdalasz cała prace za synków z rodzin prawniczych.

    Lepiej idź na jakąs inżynierie ew zrób inspektora budowlanego bo to jest dopiero kasa :)

    Ogolnie cos gdzie twoj podpis jest warty pare stów to jest zajebisty kierunek :)
    Ostatnio edytowane przez Keejdzi ; 31-01-11 o 13:38
    Życie nie ma nazwiska, więc jak TVN,
    Co dzień beztrosko ciska, nam w oczy kałem,
    Przyjęta filozofia decyduje o tym czy to kaka wieloryba czy pchle bobki małe.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Keejdzi otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Gangsta Latino (31-01-11)

  3. #22
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Medycyna/rehabilitacja zapotrzebowanie jest ogólnie na usługi medyczne. Ale nie każdy do tego się nadaje. Rób to co lubisz.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #23
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Mosin
    Dołączył
    12-09-10
    Postów
    239
    SOG
    10
    Otrzymał : 21 SOGi w 20 postach

    Domyślnie

    Niestety np. dla mnie wszystko medycyno podobne odpada, nie mógł bym dotykać jakiś zgrzybiałych starców etc. A co do " robienia tego co się lubi " - oczywiście fajnie wiązać pracę z zainteresowaniami lecz niestety jest to cholernie trudne. Ponadto chyba jednak wolał bym pracować w zawodzie średnio mnie interesującym lecz dobrze zarabiać niż robić to co się lubi i wiązać ledwo koniec z końcem.
    Gdy byłem w twoim wieku, miałem szesnaście lat.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #24
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Znaczy moja ciocia ma koleżanke adwokatke i mam dobrego kolegi, którego starzy są adwokatami ( w dodatku kumpel nie idzie na prawo, wiec jego starzy pewnie by mi pomogli jak bym poprosił)... co do nauki to od pewnego czasu ucze sie wiecej niż kiedyś ( a najdziwniejsze, od momentu jak zacząłem systematycznie ćwiczyć;PP) więc jeśli chodzi o dostanie sie na studia to sądzę, że dostał bym się wszędzie ( tym bardziej, że teraz chodze dopiero do 1 kl. LO, wiec mam jescze troche czasu)
    A jak to jest dokładnie z tą aplikacją? Kończę studia i co musze wysłać jakieś podanie??

    Myśle, że gdy by udało mi się skończyć prawo, mógł bym zaocznie zrobić zarządzanie np. przedsiębiorczość i jak bym się troche dorobił założyć swoją firme;) Uczyć się mogę długo bo starzy jako tako maja finanse, żeby mnie utrzymać, ale nie chce na ich garnuszku całe życie siedzieć, więc jak będę miał te 24-25 lat to już chce pracować... chociaż nawet bym wolał pracować wcześniej, ale nie mam głowy do zawodów technicznych.. no może oprócz logistyka
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #25
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    @Gangsta
    pracować dopiero w wiek 24-25 to trochę późno ;)

    Ziobro chciał ukrócić kolesiostwo to go wyjebali...

    Olej sugestie idź na prawo,albo administrację, skoro Ciebie to interesuje to się w tym obracaj, rozwijaj swoje zainteresowania i poszerzaj wiedzę w tym kierunku. Nie ma sensu sugerować się popytem na zawód,bo po skończeniu studiów za 5lat i tak może się to zmienić. A poziom kształcenia mamy i tak wyższy niż zagranicą. Poza tym jak ktoś wybiera się na studia tylko ze względu na kasę to jest idiotą.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 31-01-11 o 18:53
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik KowalX otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    flutebox (01-02-11), Gangsta Latino (31-01-11)

  8. #26
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    co do " robienia tego co się lubi " - oczywiście fajnie wiązać pracę z zainteresowaniami lecz niestety jest to cholernie trudne. Ponadto chyba jednak wolał bym pracować w zawodzie średnio mnie interesującym lecz dobrze zarabiać niż robić to co się lubi i wiązać ledwo koniec z końcem.
    Zależy też od zainteresowań, naszych umiejętności szczęścia.

    ps. Zawsze można ciągnąć dwa kierunki, ale ciężko ;) ja będę próbował, za jakiś czas ...
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #27
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Keejdzi
    Dołączył
    13-03-10
    Skąd
    Gorzów Wlkp
    Postów
    455
    SOG
    258
    Otrzymał : 57 SOGi w 51 postach

    Domyślnie

    Kowal nie doradzaj mu tak bo na prawdę znajomy który skonczył szkołę średnia jako najlepszy absolwet swojego roku a na studiach kiedy wszyscy sie opierdalali on zakuwal na sesje nie dostał sie na ta aplikacje.

    Jak chcesz isc na prawo to NAJPIERW o tym poczytaj dokladnie o aplikacjach itp popytaj tam ta ciocie znajomych czy kogokolwiek czy ci pomoga bo bez aplikacji bedzie zapierdalał jak kazdy robol tylko ze umyslowy ;)

    Zreszta pracować w wieku 24-25 lat nie jest wcale tak późno skoro mówi ze jego rodzice maja kase i checi aby mu ja dawac to ja nie widzę żadnych przeszkód aby skończył sobie te studia w pełni.

    Jeszcze jedno kowal po to są bania rynku pracy własnie zeby można było ustalic jakie bedzie zapotrzebowanie za 5-10 a nawet 15 lat już na daną chwile wiadomo jest że za ok.10 lat najwieksze zapotrzebowanie bedzie na inzynierów typu mechatronika itp .
    Życie nie ma nazwiska, więc jak TVN,
    Co dzień beztrosko ciska, nam w oczy kałem,
    Przyjęta filozofia decyduje o tym czy to kaka wieloryba czy pchle bobki małe.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. Użytkownik Keejdzi otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Gangsta Latino (31-01-11)

  11. #28
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Nie trzeba robić badań rynku, by wiedzieć ,że zawsze będzie zapotrzebowanie na kierunki ścisłe ;) A po prawie nie trzeba wcale robić aplikacji, nie każdy zaraz musi być prawnikiem. Jest wiele zwodów, które można wybrać. I dalej uważam ,że lepiej rozwijać się w kierunku zainteresowań niż robić z siebie robola za kasę i nie ważne jak wielką. Trzeba ludzi z pasją ,a nie to co się teraz produkuje. Specjaliści, którzy tak naprawdę nic nie wiedzą. A twój kolega zakuwał i jest mądry, no chyba ,że zakuwał bez zrozumienia ;) I to powinno być głównym celem studiów, wiedza ;]
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. Użytkownik KowalX otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Gangsta Latino (31-01-11)

  13. #29
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Ziobro chciał ukrócić kolesiostwo to go wyjebali...
    słyszę to nazwisko i od razy chce mi się wcisnąć opcje "edytuj"
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  14. #30
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Keejdzi
    Dołączył
    13-03-10
    Skąd
    Gorzów Wlkp
    Postów
    455
    SOG
    258
    Otrzymał : 57 SOGi w 51 postach

    Domyślnie

    Nie bez zrozumienia ,tylko po prostu był jedna z kilku osób które przeszły jakiś tam egzamin ,a Ci którzy dostali robote w kancelari to oczywiscie synkowie prawników ..

    Po drugie nie miał ciekawej sytuacji w domu i studia na kredycie przetrwał.Teraz pracuje juz prawie 2 lata i dopiero kończy spłacać.
    Życie nie ma nazwiska, więc jak TVN,
    Co dzień beztrosko ciska, nam w oczy kałem,
    Przyjęta filozofia decyduje o tym czy to kaka wieloryba czy pchle bobki małe.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •