Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Trening(masa) do poprawy/oceny

  1. #11
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chesterxxxxx Zobacz post
    Pon: Klatka+Kaptury/Barki

    Śrd: Bic+Tric

    Pt: Plecy+Barki/Kaptury

    ok?
    Jak chcesz tak łączyć, to niema za bardzo innej opcji. Czemu jak 70% osób na siłowi nie ruszasz nóg?

    Długi masz staż? Klatkę możesz mocniej dojechać skoro robisz samą. Próbowałeś może 5-10-20, albo korzystać z rest pause?

    Barki lubią dużo powtórzeń. Zresztą ostatnie serie nie będą takie lekkie bo masz 12/10 powt więc ciężar też będzie w miarę

    Dropset to seria ze zmniejszanym obciążeniem, np robisz 15 ruchów hantlami 15kg, zdejmujesz 5kg i od razu robisz kolejne x powt, potem znowu zdejmujesz kilka kg itd

    Jeśli chodzi o biceps na skośnej ławce to chodziło mi o coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=PJJZFk8ahf8 granice 1minuty, no ale nie masz skosu+

    Na plecy rób koło 12-15 serii, po 4-5 serii w tych 3ech ćwiczeniach. Napewno nie masz/możesz kupić drążka chociażby rozporowego?
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Chesterxxxxx
    Dołączył
    25-02-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    36
    Postów
    172
    SOG
    9
    Otrzymał : 20 SOGi w 18 postach

    Domyślnie

    Nie robię nóg bo po 1sze nie mam kurzych nóżek, mają obwody proporcjonalne do reszty choć nie są w formie i po MC muszę usiąść na 3-4min. no i w domu mogę tylko przysiady i wspięcia na palce poza tym gdzie to wcisnąć żeby zachować 3dni treningowe?

    Od 2007 przemyślane treningi. Po 3-4 cykle na rok. 5-10-20 nie znam, rest pause również, poczytam.

    Drążka nie mam a na ten cykl już budżet nie uniesie nawet drążka poza tym przy wzroście 193 i drzwiach 198cmx80 może być ciężko choć nie ma rzeczy niemożłiwych.
    Może ZaSOGujesz? Jesli Przeczytałeś i Nie Żałujesz :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •