Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Znikła kostka

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Bocheno
    Dołączył
    06-11-09
    Postów
    82
    SOG
    12
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie Znikła kostka

    Wiem że to pytanie mało ma wspólnego z siłownią,ale szukałem pomocy na innych forach medycznych i nie usłyszałem odpowiedzi.
    Może ktoś z was miał podobne"doświadczenia"

    Zaj****** koloesiowi w łeb,byłem trochę wstawiony....po godzinie ręka lekko spuchła poszłem spać ....

    Rano się obudziłem ręka była spuchnięta, ale na pewno nie złamana lub peknieta bo wykonywałem pratycznie wszystkie czynnosci oprócz zginania palców do konca....

    mineło juz prawie 2 tygodnie opuchlizna zeszła a na kosci srodrecza kosc jest spuchnieta a co najgorsze opadła mi kostka małego palca-jak zacisne piesc to jej poprostu nie ma-inne kostki wystaja jak Tatry a ten najmniejsze nie ma zapadła sie :)

    Wie ktoś co to może być bo kolega mnie straszył doświadczeniami,że tylko śruby pomoga;/
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar pure
    Dołączył
    27-05-09
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    387
    SOG
    103
    Otrzymał : 80 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Mialem podobna przygode za mlodu z ta roznica, ze wbilem sobie 3 kostki. Na szczescie mialem znajomego kreglarza i mam sprawna reke, niestety jednej kostki nie widac do tej pory...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Bocheno
    Dołączył
    06-11-09
    Postów
    82
    SOG
    12
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał pure Zobacz post
    Mialem podobna przygode za mlodu z ta roznica, ze wbilem sobie 3 kostki. Na szczescie mialem znajomego kreglarza i mam sprawna reke, niestety jednej kostki nie widac do tej pory...
    A miałeś narośl na kości śródręcza? bo mi się kostka zapadła a nizej (ok.1cm pod w dół)mam pogrubioną dość mocno kość?

    Jakiego znajomego kreglarza? Ja bym szedł z tym do lekarza tylko teraz to niz wiecej nie zrobi jak albo łamanie albo operacyjny zabieg znajac zycie;/ A tego za bardzo nie chce;/
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar pure
    Dołączył
    27-05-09
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    387
    SOG
    103
    Otrzymał : 80 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Zadnych narosli nie mialem, jedynie sporą opuchliznę. Kręglarz zajmuje się nastawianiem kości, więc gdybyś znalazł kogoś takiego, oczywiście z polecenia (pseudo-znachorów i cudotwórców nie brakuje), to załatwiłby sprawę, że tak się wyrażę dwuznacznie, od ręki ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Trzeba z tym iść do lekarza , zrobić prześwietlenie i wtedy ocenić; albo decydujesz sie na prawidłowe nastawienie albo ryzykujesz życie z taka łapą i mozliwość częstego odnawiania sie kontuzji. Kręgarz dobra sprawa ale przy takim urazie że tak sie wyraże na żywo. Skoro mineło 2 tygodnie i jest jakas narośl jak to mówisz kość jest spuchnięta to znaczy że proces gojenia trwa. I nie jest prawdą że w przypadku pęknięcia kości nie można ruszać kończyną.Może to być równie dobrze zwichnięcie, pęknięcie,skręcenie, stłuczenie, przesunięcie powierzchni stawowych,i jeszcze kilka spraw.I nie bój sie tak tego leczenia, nic nie robi sie w takich przypadkach bez znieczulenia.Prześwietl i podejmij decyzje.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •