Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Drobna pomoc

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Maj00r
    Dołączył
    01-05-10
    Postów
    185
    SOG
    4
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie Drobna pomoc

    No tak trening już mam ustalony teraz została mi dobra dieta. Przeczytałem troszkę artykułów o jedzeniu diecie itd. Więc tak waże 60 kg wzrost 177 cm i chce przybrac mase mięśniową boje się ze moze mnie zalac jak kiedys co mi pomogła kiedys dieta redukcyjna ale mam nadzieje jeśli będzie 3 razyw tyg trening siłowy i 3 razy w tygodniu aero to myśle że powinno być dobrze.

    zaczołem od wyliczenia sobie zapotrzebowania kalorycznego program vita max wyszło mi ok 3500 kcal ;/ a samodzielnie jak robiłem zgodnie z artykułem zizou wyszło mi 2016 + 500 bo na mase razem 2615 kcal

    B (1,5)1g=4 kcal 360 kcal to 90 gram
    W (5,0)1g=4 kcal 1200 kcal to 240 gram
    T (1,8)1g=9kcal 972 kcal to 540 gram nie jestem pewien tych gram czy dobrze wyliczyłem
    robiłem zgodnie z artykułem i chciałem się was zapytać czy ten etap skończony przemnie to dobrze wyliczone zapotrzebowanie kaloryczne czy źle? Przypominam że boje się o wegle bo nie chce być zalany czytalem o indeksie glikiemicznym czym mniejszy wartość to się nie tyje od tych węglów. I takie moje pytanie jaki chleb najlepiej spożywać bo chodzę do szkoły i najczęściej będe w szkole jadał chleb.

    Proszę o pomoc z góry dziękuje
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    mlody trzymaj sie tego co ci napisalem na gg.
    to co ty mi wyslales na pw to sie kupy nie trzyma oczy mi krwawia jak mam to czytac:(
    bazuj na skaldnikach takich jak jaja,drob,chuda wolowina,poledwica wieprzowa,konina, pieczony ziemniak czy bataty,makaron z maki durum,ryz brazowy lub basmati, po treningu moze byc np rozgotowany bialy ryz z utartym jablkiem+cynamon, platki owsiane,kwinoa,warzywa,fasola, zdrowe tluszcze takie jak olej mtc, olej z pestek winogron,z oliwek,ryby-pieczone,na parze, lub wedzona nisko solone, kazdego rodzaju sushi, chudy twarog czy cottage cheese, pij duzo wody ok 4litry dziennie na poczatek.
    naucz sie jesc. jedz co godzine jedz co kolwiek zeby przyzwyczaic brzuch do czestego przyjmowania posilkow. potem stopniowo zwiekszaj czas miedzy posilkami i zwiekszaj posilki objetosciowo, az wkoncu dojdziesz do wybranego pulapu kalorycznego. nei szalej odrazu na maxa bo nie dasz rady zjesc wszsytkiego co zaplanujesz w jeden dzien. rozloz sobie cale zapotrzebowanie kal, po rowno na 5-6 posilkow, pamietaj tylko o tym zeby w posilku po treningowym nie bylo za duzo tlyszczy, mozesz np. obciac o polowe w tym jednym posilku i dodaj do innego. wegle tez mozesz spoko szamac na noc,ale patrz zeby bylo dobrze wliczone w calodzienne zapotrzebowanie i staraj sie zeby bylo o niskim IG.
    jedyne co mozesz dokupic to multiwitaminy- polecam now foods Adam.
    i jakies bialko wpc jesli nie dasz rady wszamac tyle bialka ile potrzebujesz czyli 180gr. ww bardzo latwo z diety, tluszcze rowniez.>>>>http://www.e-gym.pl/showthread.php?2...e-zrob-to-sam-!

    nic ci wiecej do szczescia nie potrzeba z suplementow
    .
    przepisy na papu znajdziesz np. tu http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php...%B1%BFka-kucha

    odezwij sie za pare tygodni

    pls nie pytaj mnie o diete bo ja sie na tym kwa nie znam.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •