Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 52

Temat: Cykl- doardzcie

  1. #41
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Wliczamy białko roślinne.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  2. #42
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał slim shady Zobacz post
    Wliczamy białko roślinne.
    na ch...;p

    ps. a robcie co kceta. potem bedzie omfg nie rosne! fallen pomoz.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1

  3. Użytkownik fallenursus otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    MolderDist (29-01-11), mtm (28-01-11)

  4. #43
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Ta jasne, a zjesz i 100g to wydalisz nie strawione, nie przyswojone i nawet w całości,a aminokwasy w roślinach są inne zrobione ze suszu ;)
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

  5. #44
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    na ch...;p

    ps. a robcie co kceta. potem bedzie omfg nie rosne! fallen pomoz.
    fajnie, pozdrawiam Pana
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  6. #45
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    whats up yo. wzajemnie
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1

  7. #46
    Moderator #Odżywki i Suplementy Doradca Osiągnięcia:
    Tagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Dołączył
    25-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzymał : 297 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    Dobra, postarajmy się przynajmniej rozmawiać na spokojnie, a nie odrazu by ponosiły nas emocje bo tak do niczego nie dojdziemy.

    ***

    Slim, KowalX - ja osobiście rozmawiam z wieloma zawodnikami "uprawiającymi" kulrutystyke, mam kontakt z niektórymi polskimi "guru" tego sportu - każdy odrazu Ci powie, że nie jeżeli trenujesz siłowo to nie wliczaj białka roślinnego

    Po co tak na siłe chcecie je wliczać?
    Ono jest nie pełnowartościowe i dobrze Best Body napisał i ja to również wiem, że można uzupełnić to białko dodając aminokiwasu, którego tam brakuje ale kto jest w stanie realnie to robić? Prawie nikt.

    W produktach roślinnych występuje kwestia aminokwasu ograniczającego.

    Powiem Wam więcej - kulturyści nawet nie chcą patrzeć już na twaróg itd. dla nich liczy się mięcho bo oni już są tak przekonani, że uważają, że najlepsze efekty daje mięso i to czerwone.

    Ja staram się zgłębiać teorie ale teoria to nie wszystko, trzeba patrzeć tak samo na praktyke.
    W teori glutamina działa na wszystko, a w praktyce? Z tego co miała działa - prawie nic.

    ***

    Napiszcie czemu tak się upieracie, żeby wliczać białko roślinne, wtedy dojdziemy do konsensusu.
    Ja nie pisze tego co sam sobie ubzdurałem, podam Wam jeszcze przykład. Michał Karmowski rozmawiał z Dorianem i Kevinem Flexem i sie pytał co uważają, za najlepsze. Obydwaj wspominali, że najlepsze efekty widzą po jedzeniu jak najwiecej wołowiny.
    Zajmuje się prowadzeniem osób, jeżeli chcesz ze mną współpracować - wyślij PW.

  8. #47
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał MolderDist Zobacz post
    Dobra, postarajmy się przynajmniej rozmawiać na spokojnie, a nie odrazu by ponosiły nas emocje bo tak do niczego nie dojdziemy.
    A co poniosło Cię? :)


    Cytat Napisał MolderDist Zobacz post
    Slim, KowalX - ja osobiście rozmawiam z wieloma zawodnikami "uprawiającymi" kulrutystyke, mam kontakt z niektórymi polskimi "guru" tego sportu - każdy odrazu Ci powie, że nie jeżeli trenujesz siłowo to nie wliczaj białka roślinnego
    A ja rozmawiam z profesorami i doktorami na co dzień. No i co? :P

    Cytat Napisał MolderDist Zobacz post
    Po co tak na siłe chcecie je wliczać?
    Ono jest nie pełnowartościowe i dobrze Best Body napisał i ja to również wiem, że można uzupełnić to białko dodając aminokiwasu, którego tam brakuje ale kto jest w stanie realnie to robić? Prawie nikt
    A myślałem ,że ja też to pisałem :P .Jakoś się przy tym nie męczę. I też po to żeby nie przesadzać z białkiem, a i dostarczać wszystkich potrzebnych składników, poza tym lubię wiele roślin ;)
    Robisz sobie jaja? Przecież to jak połączenie jajka z boczkiem w jajecznicy ;) A dla tych co już nie potrafią nawet tego jaki problem połączyć białko roślinne ze zwierzęcym? :]

    Cytat Napisał MolderDist Zobacz post
    W produktach roślinnych występuje kwestia aminokwasu ograniczającego.
    A w produktach zwierzęcych nie? :] Poza tym coś sugerujesz tymi podstawami, dlatego cały temat piszę,że wystarczy łączyć odpowiednio posiłki.

    Cytat Napisał MolderDist Zobacz post
    Powiem Wam więcej - kulturyści nawet nie chcą patrzeć już na twaróg itd. dla nich liczy się mięcho bo oni już są tak przekonani, że uważają, że najlepsze efekty daje mięso i to czerwone.
    Super, też nie przepadam za serem, za mało wapnia do zbyt dużej ilości białka :)

    Cytat Napisał MolderDist Zobacz post
    Ja staram się zgłębiać teorie ale teoria to nie wszystko, trzeba patrzeć tak samo na praktyke.
    W teori glutamina działa na wszystko, a w praktyce? Z tego co miała działa - prawie nic.
    A teoria ta myślisz skąd powstała, ktoś siedział na kamieniu i nagle sobie wymyślił łączenie posiłków i rolę aminokwasów. O czym mówisz w kwestii glutaminy,że działa na wszystko i w praktyce? Jeśli chodzi Ci o jakieś wzrosty mięśni to jeszcze trzeba patrzeć jakie tam wyniki wyszły ,beznadzieja ;) Za to w kwestii regeneracji się przydaje.

    Cytat Napisał MolderDist Zobacz post
    Napiszcie czemu tak się upieracie, żeby wliczać białko roślinne, wtedy dojdziemy do konsensusu.
    Ja nie pisze tego co sam sobie ubzdurałem, podam Wam jeszcze przykład. Michał Karmowski rozmawiał z Dorianem i Kevinem Flexem i sie pytał co uważają, za najlepsze. Obydwaj wspominali, że najlepsze efekty widzą po jedzeniu jak najwiecej wołowiny.
    Praktyki z wykształcenia, źródeł, nie tylko google :) z wiedzy większych autorytetów w dziedzinie żywienia niż kulturyści, choć nie mówię ,że nic nie wiedzą. (żeby później nie było ,że uważam ich za matołów w tej kwestii ,bo masz skłonność do nadinterpretacji ;)).
    A w tekście co przytoczyłeś na temat Doriana co to ma do roślin? Choć w sumie podążając tym tropem sam widzisz,że aminokwasy to nie wszystko ;)
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 29-01-11 o 01:27
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

  9. Użytkownik KowalX otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    flutebox (30-01-11)

  10. #48
    Moderator #Odżywki i Suplementy Doradca Osiągnięcia:
    Tagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Dołączył
    25-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzymał : 297 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    Dobra, chciałem rozmawiać spokojnie. Nie da się. Do każdego mojego zdania wtrącasz jakieś uwagi na mój temat, zamiast przedstawić swoje argumenty - ja powiedział tak jak myśle, Ty piszesz, że ja uważam źle i tyle. Tak do niczego nie dojdziemy. Odniose się tylko do jednego - w profesorami i doktorami, którymi rozmawiasz problem polega na tym, że nie uprawiają sportu siłowego <większość> a jednak tutaj jest zasadnicza różnica bo jak wspomniałem trzeba poznać teorie jak i praktyke i na tej podstawie wysnuwać wnioski - nie tylko z jednego lub drugiego, dlatego też w żaden sposób nie można brać przykładu z kulturystów.

    Chciałem dobrze - wyszło jak zawsze, czyli nic.
    Temat zamykam bo nijak się ma do pomocy autorowi (a jednak dyskutowac bez emocji sie tutaj nie da). Jak autor będzie nadal pragnął pomocy, niech założy nowy temat, wtedy być może ktoś skupi się na nim.
    Zajmuje się prowadzeniem osób, jeżeli chcesz ze mną współpracować - wyślij PW.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •