Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Temat: Cykl- doardzcie

  1. #21
    Moderator #Odżywki i Suplementy Doradca Osiągnięcia:
    Tagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Dołączył
    24-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzymał : 297 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    No a jakie jaja się ogólnie kupuje jak nie właśnie około 60 gram? :P

    jeżeli trenujesz siłowo i tak skrupulatnie liczyc białko roślinne to ja poprostu pogratuluje i tyle
    jesteś mądry chłopak i robisz jak chcesz

    tylko nie polecaj chłopakowi, któremu zalezy na maksymalnych przyrostach aby liczył białko roślinne, a doskonale wiesz dlaczego -> bo jest niepełnowartościowe
    a napewno lizyny, czy innych aminokwasów dokładać nie będzie (to tak odpowiadam na zaś, bo wiem co możesz napisać)

    a jeżeli 4 jajka nie licząc białka z makaronu jak piszesz to sporo to naprawde już tego nie skomentuje.
    Zajmuje się prowadzeniem osób, jeżeli chcesz ze mną współpracować - wyślij PW.

  2. Użytkownik MolderDist otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (26-01-11)

  3. #22
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    ja to na mase ma byc zarcie to nie wiem skad on the 240g bialka chce wyciagnac...
    jak ktos nie glupi napisal na niebieskim forum dzisiaj z rana(wlazlem bo byl ciekawy temat )...schematy i pomysly przychodza do was zza oceanu, gdzie sa testowane przez 1000 sportowcow.
    moze kiedys i o zarciu cos dojdzie:)
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 26-01-11 o 04:00
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1

  4. Użytkownik fallenursus otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    MolderDist (26-01-11)

  5. #23
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał MolderDist Zobacz post
    No a jakie jaja się ogólnie kupuje jak nie właśnie około 60 gram? :P
    Normalne jaja to klasa wagowa L 63-73gram chyba,że ty kupujesz małe jajeczka ;)

    Cytat Napisał MolderDist Zobacz post
    jeżeli trenujesz siłowo i tak skrupulatnie liczyc białko roślinne to ja poprostu pogratuluje i tyle
    jesteś mądry chłopak i robisz jak chcesz
    No jasne, jak poznasz zasady żywienia to się nauczysz ;)
    Cytat Napisał MolderDist Zobacz post
    tylko nie polecaj chłopakowi, któremu zalezy na maksymalnych przyrostach aby liczył białko roślinne, a doskonale wiesz dlaczego -> bo jest niepełnowartościowe
    a napewno lizyny, czy innych aminokwasów dokładać nie będzie (to tak odpowiadam na zaś, bo wiem co możesz napisać)

    Może naucz się na czym polega odżywianie i komponowanie posiłków ,bo piszesz głupoty. I co innego spożywać białko niepełnowartościowe solo,a co innego razem z produktem bogatym z pełnowartościowe białka ,a uzupełnione roślinnym w dodatkowe aminokwasy. Arginina, leucyna ,której znajdziesz na podobnym poziomie co w mięsach i podobnie izoleucyna, zresztą i wszelakie inne, jak np walina gdzie występuje w roślinach strączkowych na poziomie 13% w porównaniu do mięs od 5 do 7%, a przy łączeniu z produktami z pełnych białek nic tu nie ma niepełnowartościowego,a wręcz je wzbogacasz. Może u Ciebie aminokwasy to tylko BCAA ;)

    Cytat Napisał MolderDist Zobacz post
    a jeżeli 4 jajka nie licząc białka z makaronu jak piszesz to sporo to naprawde już tego nie skomentuje.
    No faktycznie źle policzyłem ,bo podałem na 100g,ale i tak wychodzi mu ponad 40g wszystkiego. A 4 jajka to sporo białka, co nie oznacza ,że więcej czy mniej nie może, nie podaje mu liczb ponieważ nie wiem jaką ma masę ciała, jednak wątpię by wynosiła 90kg+. Jeśli spożywasz swoje 4czy 5g białek na kilogram to spoko(nie wiem ile z roślinnymi),ale nie polecaj takich głupot innym.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 26-01-11 o 12:31
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

  6. Użytkownik KowalX otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    flutebox (28-01-11), slim shady (26-01-11)

  7. #24
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Maciek15
    Dołączył
    08-02-10
    Postów
    24
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    OK:) mniej wiecej rozumiem. Warzyw nie pisalem ale sa. Mam 183cm wzrostu i 84kg wagi. Potreningu zapomnialem napisac o bananie/bananach. Zdecydowalem sie zrobic cykl na mono kretce i do tego bialko w celu uzupelnienia diety. Mozecie mi polecic jakies dobre mono i dobre bialko? Jak pisalem w dziedzinie odzywek jestem zielony a naprawde chcialbym wycisnac z tego jakies efekty mniej lub bardziej zadawalajace. Moze do mono i bialka powinienem jeszcze cos dorzucic? To bialko to izolat kupic czy nie? Dzieki za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi.

    PS: co do tego sniadnaia to mam cos zmieniac? Bo pisaliscie ze bialek nie ma.
    Ostatnio edytowane przez Maciek15 ; 26-01-11 o 17:41

  8. #25
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek15 Zobacz post
    OK:) mniej wiecej rozumiem. Warzyw nie pisalem ale sa. Mam 183cm wzrostu i 84kg wagi. Potreningu zapomnialem napisac o bananie/bananach. Zdecydowalem sie zrobic cykl na mono kretce i do tego bialko w celu uzupelnienia diety. Mozecie mi polecic jakies dobre mono i dobre bialko? Jak pisalem w dziedzinie odzywek jestem zielony a naprawde chcialbym wycisnac z tego jakies efekty mniej lub bardziej zadawalajace. Moze do mono i bialka powinienem jeszcze cos dorzucic? To bialko to izolat kupic czy nie? Dzieki za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi.

    PS: co do tego sniadnaia to mam cos zmieniac? Bo pisaliscie ze bialek nie ma.
    Kreatynę kupuj creapure. Białko mix izolatu i koncentratu, myślę ,że dla Ciebie będzie najlepszy. Jeśli chcesz więcej białka w porcji śniadaniowej, możesz przygotować choćby odżywkę z mlekiem i płatkami,białka możesz uzupełniać też np. orzechami. Co do białka jakie można polecić to wszystko zależy od funduszy.
    Na pewno do diety od czasu do czasu warto dorzuć choćby rośliny strączkowe, czasami zjedz wołowinę chudą czy indyka, świeżą rybę ,a nie tylko kurczaki. Warzywa, surówki powinny znajdować się w większości posiłków. Staraj się trochę różnicować swoje porcję dzienne by przez cały tydzień nie spożywać tego samego i w ten sam sposób.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 26-01-11 o 18:30
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

  9. #26
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Maciek15
    Dołączył
    08-02-10
    Postów
    24
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dzieki! A moglbys troche rzucic nazwami? Cena jak pisalem w pierwszym poscie 300zl .Bialko na pierwszy raz wystarczy mi 2,2kg. Mono juz bylo ale efektow praktycznie brak gdyz w tamtym okresie praktycnie diety nie trzymalem.

  10. #27
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Bla bla bla kompozycja b la pelna pula amino bla
    Mamrozumiec ze moge jescsama kwinoe w takim razie i styknie zeby byc bykiem?
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1

  11. #28
    Moderator #Odżywki i Suplementy Doradca Osiągnięcia:
    Tagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Dołączył
    24-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzymał : 297 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    Best Body i KowalX - wy serio piszecie, czy tylko tak żeby mi pojechać?

    bo żadnej dyskusji z autorem nie widze, a chyba to jemu trzeba pomóc, nie mi.

    tutaj rozmawiamy o sportowcach - schemat jest dobrze znany - nie wliczamy białka roślinnego
    chcecie wliczać
    grajcie w szachy

    zreszta jak mi KowalX jedziesz jak to ja mało wiem, to pokaż swój progress wkońcu w sylwetce a nie tylko jedna łapa w avatarze, nie widze nic innego jak nieustanne szukanie "dziury w całym" zawsze chcesz być inny od innych, tak widze poprostu masz.

    ******** - ty wogóle coś ćwiczysz, czy tylko tak sobie teoretyzujesz? Bo już któryś raz widze, że z praktyką nie masz chyba nic doczynienia, ciągle czekam na Twoj opis powstawania estrogenów heh.

    pozdrawiam Was panowie i powodzenia we własnych wynikach, szkoda mi jednak ludzi trenujących na siłowni, którzy posłuchają Waszych rad :-)
    Zajmuje się prowadzeniem osób, jeżeli chcesz ze mną współpracować - wyślij PW.

  12. #29
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Dla mnie wliczanie roślinnego to głupota .
    metroflex

  13. #30
    Moderator #Odżywki i Suplementy Doradca Osiągnięcia:
    Tagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Dołączył
    24-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzymał : 297 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    Ale dla każdego normalnego sportowca to głupota ;-)
    Zajmuje się prowadzeniem osób, jeżeli chcesz ze mną współpracować - wyślij PW.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •