Witam,

Jestem biernym uzytkownikiem tego forum, czytam je od dawna, natomiast postanowilem sie zarejestrowac dopiero dzisiaj po tym jak przejrzalem niektore dzialy. Oczom wlasnym nie wierze, w to co sie wyprawia w najgorzej prowadzonym dziale (moja subiektywna opinia) na tym forum, mianowicie jest to dzial trening! Jak wiemy wszyscy doskonale, Trening musi byc przeprowadzony wlasciwie... podczas gdy osobom,ktore cwicza rok zaleca sie 5 cw na plecy, 0 mowy o profilaktycznym wzmacnianiu rotatorow oraz innych czesciach ukladu kostnego! Moderator nawet nie raczyl wspomniec o cw.naturalnych ogolnosilowym w celu poprawienia koordynacji. Kolejnym aspektem jest to, ze wartosciowe merytoryczne posty sa usuwane, wszedlem przeczytalem i za godzine czasu juz tego nie bylo, tego nie rozumiem, czemu taka osoba z tak powaznymi brakami w wiedzy w zakresie treningu, obejmuje takie stanowisko. Prosze mi to wytlumaczyc, nie najezdzam na nikogo jedynie czytuje to forum i nie zgadzam sie ze wszystkim co "autorytet" forum zaleca...

Prosze o odpowiedz Admina. Pozdrawiam.