Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: trec cm3

  1. #11
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Swoją studniówkę ma się tylko raz w życiu, sam zdecyduj jak chcesz ją spędzić najlepiej. Ja piłem, nie jesteśmy przecież zawodowcami, no ale nie każdy lubi alko
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik luo otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    opalinho (29-01-11)

  3. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Steel92
    Dołączył
    27-10-10
    Wiek
    31
    Postów
    42
    SOG
    7
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Problem w tym, że swoja studniówke juz mialem a teraz ide z kolezanka :D
    chodzi mi o to żebyście z własnych doswiadczen powiedzieli mi czy taka dawka alko jak jedno piwo czy drink w tygodniu oslabi dzialanie kretki.
    Nie naleze do tych co po pierwszym piwie musza wypic nastepne jedno do towarzystwa mi wystarczy :)
    ale jesli to ma zaszkodzic to pic nie bede :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #13
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Chesterxxxxx
    Dołączył
    25-02-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    36
    Postów
    172
    SOG
    9
    Otrzymał : 20 SOGi w 18 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał luo Zobacz post
    ...no ale nie każdy lubi alko
    Nie wierzę co czytam. Można nie lubić Wódki, Tequili, Whisky, Piwa, Wina, Szampana, Ginu. Rumu ale nie można tego wszystkiego na raz. Polak ma w genach inklinacje do Alkoholu. Trzeba by mieć traumatyczne przeżycie związane z nadużyciem % które skutkowało przynajmniej konsekwencjami nie tylko $$$ ale to i tak wtedy rozsądek bierze górę nad ochotą jeśli się nie pije.

    Wracając do tematu: Jeśli to Twoja 100dniówka to masz obowiązek się wprowadzić w stan wskazujący...na dalsze spożycie;];];] Jutro odchorujesz, w pon dojdziesz do siebie i od wtorku możesz zaczynać. Wybąbluj tylko przed snem powerade`a albo 1,5L wody jak dasz rady i jedz dużo w trakcie, bardzo dużo. To nie wesele więc nie wypijesz więcej niż 0,5-0,7 bo poloneza trzeba odtańcować w miare i siary przed rodzicami/nauczycielami nie odwalić...

    Udanej zabawy w trakcie i po:D

    Jak idziesz z koleżanką to jeśli jest ładna Twoim zadaniem jest rozłożyć alkohol w stosunku 10/90, dla Ciebie 10% a dla niej 90% a po studniówce wiesz co masz robić...niektórym udaje się już w trakcie ale to zależy od koleżanki;D
    Ostatnio edytowane przez Chesterxxxxx ; 29-01-11 o 13:35 Powód: Nowe fakty
    Może ZaSOGujesz? Jesli Przeczytałeś i Nie Żałujesz :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #14
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Chester uwierz mi że można;) W liceum w klasie miałem kolegę, który nawet piwa do ust nie wziął. Teraz na uczelni znajomy rok starszy odemnie jak od czasu to czasu jest jakaś grubsza impreza w akademiku to pije mleko kiedy reszta alko ale za to nie opierdala się na siłowni jak co po niektórzy;)

    Wracając do tematu, gdzieś czytałem artykuł, że jedno piwo jak najbardziej można wypić, przy dwóch stężenie alko będzie już powodowało odwodnienie komórek. Tylko niewiem na ile to prawda bo przecież każdy ma inny org=inna tolerancja na alkohol
    Ostatnio edytowane przez luo ; 29-01-11 o 13:51
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #15
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar opalinho
    Dołączył
    31-08-09
    Postów
    648
    SOG
    104
    Otrzymał : 64 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    Na tego typu imprach jak studniówka parę kobli możesz walnąć jak najbardziej. Dużo jedz, do tego trzasnij przed/w trakcie/po wit.C, dużo wody/powerade jak pisał kolega wyżej. Wytańczysz też trochę w trakcie balu(lub po z koleżanką). Niedzielę przeleżysz i w poniedziałek marsz na trening.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #16
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Steel92
    Dołączył
    27-10-10
    Wiek
    31
    Postów
    42
    SOG
    7
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Widze, że macie zdrowe podejście do sprawy ;D Chester z tym rozłożeniem alkoholu to raczej bedzie 100% dla mnie bo kolezanka kierowca jest i ogolnie nie pije.. ale dobra rada na przyszlosc :D dzięki wszystkim za odpowiedzi :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #17
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTrzech znajomychWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Chcę_być_wielki
    Dołączył
    15-08-10
    Postów
    284
    SOG
    54
    Otrzymał : 27 SOGi w 25 postach

    Domyślnie

    jedz dużo i pij nic sie nie stanie .
    Jem jak koń, haruje jak wół, by wyglądać jak byk.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #18
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Chesterxxxxx
    Dołączył
    25-02-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    36
    Postów
    172
    SOG
    9
    Otrzymał : 20 SOGi w 18 postach

    Domyślnie

    "Nie ma co brać życia zbyt poważnie bo i tak nikt nie wyjdzie z niego żywy" - tak ktoś kiedyś powiedział i tego się trzymajmy. Nie startujemy na Mr.Olympia, 99% tego forum to trenujący rekreacyjnie więc możemy sobie czasem odpuścić w wyjątkowych sytuacjach. Na cyklu kreatynowym trzymam pełną abstynencję, ani kropli przez te 6-8tyg i nie mam z tym problemu, złotym środkiem jest omijanie sytuacji/miejsc gdzie alko się może pojawić. Oczywiście w świetle znajomych wychodzimy na zamuleńców przez ten okres ale później na wakacjach bawimy się równo na imprezach a to My nie wstydzimy się zdjąć koszulki czy założyć na miasto podkoszulki. Na cyklach bezkreatynowych tylko bro się zdarza dosłownie pare razy po 2-3szt. ale żadnych nocnych eskapad i klubbingu nie ma, coś za coś.

    Mówisz, że koleżanka prowadzi to powiedz, że Ty będziesz prowadził a ona niech się napije. 100dniówka to jak własne Wesele tylko lepiej bo jesteś młody i wolny, lepszy to już tylko chyba kawalerski jest i to najlepiej czyjś:D
    Może ZaSOGujesz? Jesli Przeczytałeś i Nie Żałujesz :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •