Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Jaki Stack na początek? Co polecacie?

  1. #11
    Moderator #Odżywki i suplementy Amator Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar g-kick
    Dołączył
    04-10-09
    Skąd
    Polska
    Wiek
    45
    Postów
    319
    SOG
    1
    Otrzymał : 39 SOGi w 37 postach

    Domyślnie

    a jak akurat super pumpa wspominam dobrze ale najlepiej no-xtreme z kaizena - szkoda ze juz nie produkują bo dla mnie to był przekozak stack
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Chesterxxxxx
    Dołączył
    25-02-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    36
    Postów
    172
    SOG
    9
    Otrzymał : 20 SOGi w 18 postach

    Domyślnie

    No i Panowie znów muszę Was prosić o radę.

    Troszkę się przeliczyłem z $$$ i Stack nie wchodzi w rachubę. Potrzebuję na cykl Kreatynę, Białko(chociaż 1 pudło), Wit&Min i BCAA. Muszę gdzieś zrobić cięcia więc padlo na Kreatynę z resztą nie ma co już obciąć:

    - BCAA będzie standardowo Xtra Activlab bo mam tanie dojście
    - Bialko Elite, jest teraz po 119PLN więc trzeba korzystać
    - Wit&Min standardowo Olimp bo po tych Met-Rx wciąż sikałem na neonowy żółty

    Więc brałem już 2 x Mono i 1 x KA, teraz sprobuję jabłczan(tcm), na razie wiem tyle, że cykl taki powinien trwać 6-7tyg i dawkowanie wygląda tak:

    DT: 5g rano na czczo albo po śniadaniu w razie problemów żołądkowych i 5g po treningu
    DNT: 5g rano -||- -||-

    Mnóstwo dobrych opinii zbiera CellPump Biogenixa(Olimpa) i tcm3 Trec`a ale ponieważ Trec wychodzi mniej ekonomicznie i do tego nie mam do nich zaufania to wolałbym CellPump z tym, że pewnym znanym portalu aukcyjnym tylko 1 osoba ma w prochu bo tabletki w odświeżonej wersji wychodzą koorewsko drogo. Czy Biogenix odchodzi od prochu żeby nie było akcji, że data ważności to 01.02.2011r.

    Natomiast z zaufania do firmy BioTech, niegdyś MLO czyli na tamten czas obok Inkospor`u jedynej licencjonowanej firmy przez zachodnich trenerów kupiłbym ich TCM bo za 300g jest 35PLN i przy dorbych wiatrach nie trzeba by kupić 2 puchy a nawet jakby to spoko bo dopiero po 4tyg. Do tego kumpel to brał, zjadł 1 puchę i 7kg+ w 2m-ce jedząc gainera i trzymając dietę ale z 67 do 74kg przy 179cm to nie aż taki skok(chociaż).

    Proszę o radę co wybrać no chyba, że znacie inne tcm w cenie ok.70PLN który przy dawkach 10g w DT i 5g w DNT starczy na 6-7tyg.
    Może ZaSOGujesz? Jesli Przeczytałeś i Nie Żałujesz :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczenia
    Avatar bartosz111
    Dołączył
    26-12-10
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no właśnie , ja tez się zastanawiam nad cell pumpem , mono skonczylem 2 tyg temu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •