Strona 109 z 124 PierwszyPierwszy ... 95999107108109110111119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,090 z 1236

Temat: Nie ma lipy

  1. #1081
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Rock jeszcze raz powolutku kurwa. Organizm to takie zło ze się do wszystkiego przyzwyczaja a potem mu mało. Pijąc tyle wody i wouerdalajac jałowa szamke można się uszkodzić. A ty zawsze skapiles na dodatki. Just looking out for YOU Bro.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #1082
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Nawet słonie ze sceny na kilku dniowym nawodnieniu przed spuszczeniem tyle nie piją. Watch it, Thats All
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #1083
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    zna ktos jakis patent na kaptury?? sa u mnie troche plaskie :((

    techniczne i dokladne szrugsy jednak nie dzialaja, mysle o spacerze farmera tzn biore 2hantle do rak po 60kg 1, albo i wiecej, oczywiscie z paskami, i chodze w ta i we w ta kilkanascie sekund, lub albo do tego nabic na sztange np 250kg, obwinanc lapy paskami, wyrwac to ze stojakow, i trzymac na stojaco poprostu zeby ciaglo mi barki w dol tym samym rozciagalo je maksymalnie, dlatego chyba czesciej mamy zakwasy na kapturach po mc niz po szrugsach, zawsze jakos mi sie podobaly dobrze rozrosniete miesnie karku, tacy kolesie z automatu budza wiekszy respekt hehe
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik .rocky otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    USgorn (11-04-14)

  5. #1084
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #1085
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Rocky mam to samo tez mnie duze kaptury jaraja %-)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #1086
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    do kaptura mam predyspozycje ale nie ma nic lepszego jak ciężkie hantle w ss z lekka sztanga po 3 serie
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #1087
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    jak ktos chcialby fajnie dotyrac kaptury to polecam sprobowac czegos takiego; 4serie trzymania sztangi na spięciu kapturow w gornej fazie maksymalnie jak najblizej uszu, ciezar duzy warto zalozyc ok 150% wagi ciala, i trzymamy az pieczenie to uniemozliwi, i takie 4sety, nastepnie kolejne 4 robimy rozciaganie kaptura, czyli luzno trzymamy sztange w rekach stojac jak w wyjsciowej pozycji mc i sobie ja tak trzymamy, ciezar wiadomo warto wiekszy dac, 200-nawet 300% wagi ciala, najlepiej zeby stojak wyregulowac na wysokosc pasa lub troche nizej zeby nie tracic sil na wyrwanie tego z ziemi, taki ciezar bedzie nam mocno sciagac barki w dol tym samym rozciagajac kaptur, rzecz jasna pas i paski obowiazkowo. na drugi dzien nie potrafilem spiac lopatek, kaptur tak rozjebany ze szok, zainspirowal mnie do tego eksperymentu widok pro strongmanow, szczegolnie ich plecow i karkow, robiących przez naście lat spacery farmera na bardzo duzych kg, wyrywających walizki,kule, kłody, itp. ,u tych trzymających w miare ludzki bf dobrze to widac, co kolesie maja za czworoboczne to masakra poprostu, widac roznice miedzy czworobocznymi ich, a od kulturystow, u sm sa one takie bardziej szersze, grubsze, gęstrze,takie barziej rozłożyste, u bb z koleji takie bardziej ukształtowane, dlatego mysle ze tutaj kluczem jest max obciazenie, co z reszta widze po sobie, po latach technicznych szrugsow kaptury mam ciagle plaskie, tzn nie az tak, ale nie sa moja mocna strona.
    to tylko moje luzne przemyslenia na bazie obserwacji,

    dostalem kolejny listek kamagry, wczoraj przed tr poszedl tabs, i na treningu jak zwykle mega ogien, bdb zabawka
    cypio delikatnie zmniejszam, z 500mg na tydzien, schodze na 250mg co 4dzien, mam alphe wiec tyle wystarczy zeby jakos zyc.

    a tu wstawiam moje papu, dzis po pracy wrocilem wyjebany i 1200kcal wciaglem w 15min w formie czekolady z orzechami, 200gram, bez zastanowienia, choc mialem wrazenie jak bym wciagnal 120kcal a nie 1200, i nawet troszeczke mnie sumienie nie boli,
    niewiem ile kalorii mi dziennie idzie, i mnie to teraz nie obchodzi, mam to gleboko w dziurce od huja, serio, zalezy mi tylko na tym zebym nie czul sie slabo i mial sile na treningach, tylko o to mi chodzi,bo moja obecna robota to tak ciezki zapierdol ze jakis przecietny koles mysle spokojnie odpuscil by po tygodniu, fakt ze tylko 4h z rana, bo pol etat ale rodzaj i intensywnosc pracy rekompensuje mi to w 100%, jest to generalnie czyszczenie terenu pod zabudowe, skracanie konarów, kasowanie calych drzew, przeciąganie galezi na przyczepe, nie rzadko mam tak ze musze wejsc 10metrow w gore po drabinie trzymajac w jednej rece pile na lancuchu ktora lekka nie jest,a druga trzymam sie drabiny zeby nie spasc,chwyt mi prawie puszca,do tego dochodzi stres ze mi to wyleci, stres rowniez o mnie, bo to sa duze wysokosci, pila jest odpalona, a galezie grube i trzeba ja mocno przyciskac,co mnie czasami odpycha i musze sie mocno trzymac,bo nie jestem w zaden psosob zapezbieczony zadna lina, co inneo jak zamiast drabiny bylby podnosnik dzwigowy z kabiną jak w wozach strazackich wiecie, to by byla calkiem inna bajka, ale to nie jest firma tylko u prywaciarza ktory jest przyjacielem od mojego starego, stawke za h za to mam mega mega kozacka, nigdy i nigdzie bym chyba takiej nie dostal,bez umowy zadnej ale z gosciem sie znamy nie od dzis wiec wyplacalnosci jestem pewien ,pozatym daje mi do lapy po kazdej robocie,tez duzego stresa mam o to ze jak cos by mi sie stalo to jestem bez ubezpieczenia w zusie, bo legalnej pracy niemam, a w up zarejestrowac mnie niemoga,albo raczej niechca bo chca odemnie swiadectwa poprzednich prac, ktore siegaja 2-3lat i je gdzies wpizdu dawno pogubilem, wiec w razie kuku leczenie mnie moze kosztowac kilka albo nawet kilkanascie tys zl, staremu pocislem kita mowilem mu ze mam wszystko ogarniete,bo inaczej by mi tego nie pochytał, a wracajac do rzeczywistosci, w drugiej polowie maja prawdodpobobnie odpalam bolda gotowanego, zaczne od 500mg tydz.

    tutaj nizej widac jescze 20deko kokosowych ciastek,zajebiste, porcje ryzu pekinki i 420gram schabu, jajecznice z 14jajek, ktora zjadam rano, dobrze mnie ona syci, i na dlugo. no i czekoladke, ktora w zasadzie wciagam codzien albo c2gi dzien bo jest kozacka i tansza niz te popularne milki i wedele







    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #1088
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    kurwa Rock, jak Ty wciągasz 14jajek na raz to ty pierdami te drzewa powinieneś zdmuchiwać.

    Kalorycznosć wyjebana w kosmos, też doprowadizłem metabolizm do tego stanu że wieczorem żeby nie tracić na masie wciągam dosłownie wszystko co pod łapą mam. kilk tys kalorii dzinenie a i tak krata widoczna.

    to co mówisz o kapturach i strongmanach to święta racja, jeszcze nie widziałem gościa który robi śmieszne 4serie szrugsów w wyjabanymi kapturmai jak strongmani którzy zawsze trenująna wielkich klamotach. Tu też dużo dają np wycskania i cwiczenia jak zarzut i rwanie, u mnie na treningu laski w pare miesiecy zrobiły większy kaptur niż nie jeden facet, z tego te zpowodu jedna laska zrezygnowąła całkowicie z CF bo widziala co się dzieje z jej ciałem hehe. nie estetycznie to wyglada.

    Badania jakieś robisz sobie? wiem ze masz w dupie schodzenie z towaru itp ale choć troche kontroluj co sięz bebechami dzieje żebyś chociaż tej 60 dożył.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #1089
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    stary, ja ciagle trzymam zyle na rekach, 6 na brzuchu widoczna, kalorii naprawde niewiem ile idzie, ciezko bylo by to dokladnie zliczyc, biorac pod uwage doslownie wszystko dokladnie z dodatkami typu 0.5litra mleka 2% do kawy, cukier, dzemy, cale pieczywo, oleje, jaja slodycze,platki,ryze, jestem jak maszynka do wpierdalania, jedyne czego pilnuje to bialka, ponizej 3/kgms nie schodze. 1,2-1,4kg miesa na dzien idzie.

    schodzic niewiem kiedy zejde, narazie nieplanuje tego, co do badan, czasami sie zbadam gdy chce sprawdzic czy dobry towar bije, oralne suple zadko jem wiec o flaki czy wnetrze niemam obaw
    ,jednak teraz gdy wkoncu bede mial troche wiecej $, to postaram sie zadbac o wsyzstko jak najlpeiej tylko moge, bo na weekendy jezdze teraz na ochrone na imprezy masowe mecze koncerty targi festiwale itp, wiec bedzie dobrze,kurde ciagle chodzi mi po glowie jakis start, marzy mi sie to, kazdy ziomek co pojechal i nawet jak zajal hujowa lokate to mowi ze zajebista impreza i fajne przezycie, i ze bylo warto, zrobilbym tak dojebany uklad dowolny ze po youtubie by latal %)bo wiem ze w takich sprawach mam gust smaku i wyczucie choreografi ,bylo by ciekawie :)))
    Ostatnio edytowane przez .rocky ; 15-04-14 o 20:30
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #1090
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    DIETA SWIATECZNA LECIMY OGIEN
    NIEWIEM ILE TU JEST KCAL ALE WIEM ZE ZARAZ ZOSTANIE TO WPIERDOLONE



    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •