Strona 107 z 124 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 1236

Temat: Nie ma lipy

  1. #1061
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtm Zobacz post
    Jak waga? Na gino coś idzie? Fajnie to wyglada pamietam cię jescze jako chuchro naturala ;) miło popatrzeć
    waga od dluzszego czasu oscyluje w granicach 100, zachodza jedynie powolne zmiany rekompozycyjne,
    na gino nie leci nic bo niemam, jedyne co moge zrobic to nie przekraczac 500mg testo bo na tym poziomie juz sie nic nie powieksza, rozejze sie za refundacja zeby to kurestwo wyciac raz na zawsze, bo im mniejszy bf tymbardziej to widac, tak to jest jak sie leci z saa na spontana intuicyjnie bez przemyslenia, a tak sie nie powinno.robic, lysienie mnie wkurwia tez ,ogolnie mocno jestem postarzony postarzony otoczenie.to dostrzega
    Ostatnio edytowane przez .rocky ; 13-03-14 o 19:26
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #1062
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    jakiś ia mógł byś dodać , pokaz nogi jak wyglądają bo nie pamietam żebyś zdj dawał. Warto pamiętać nie tylko o mięsie na sobie jak zmieniamy swoje ciała popieram jak najbardziej jakie kolejek zabiegi, poprawę stanu skóry, kosmetyczka, zęby itd.
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #1063
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    maciek łap noge sprzed 2tyg wedle zyczenia, dol u mnie trochę odstaje z wiadomych wzgledow ale nadganiam powoli


    wczorajszy trening

    wl skos+ 130kg do deski 4+(1) powt x4
    wl skos+ hantle 40kg 6powt x3 [GORA KLATKI PRRIOTYTET-Nabicie miesa]
    wyciskanie wasko na tric 100kg x5-7 drop80+drop50
    siady 120kgx7
    wspięcia 87powt 1seira +max na pojedynczo


    tutaj taki maly dodatek do porannej kawy, 1kg makowca %) wypierdala z butow




    a tu przykładowy normalny posiłek; 340gr wieprzowiny w ziolach 100gr ryzu z cynamonem curry i kurkuma, 20gr rzepakowego, i czerwona kapusta, klasyczny czysty posiłek, do takich jestem przyzwyczajony i uwielbiam najbardziej
    Ostatnio edytowane przez .rocky ; 16-03-14 o 16:54
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik .rocky otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    USgorn (16-03-14)

  5. #1064
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał .rocky Zobacz post
    dol u mnie trochę odstaje z wiadomych wzgledow
    Dlaczego? Kontuzja jakaś czy co?
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #1065
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    cwiczyc zaczalem w 2009, a nogi dopiero w czerwcu 2012
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #1066
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    siemson, ostatnio moja silownia obchodzila swoje 3urodziny, z tejze okazji był taki konkursik na podciąganie i wl, podciąganie na ilość, i wl na ilość swoja waga, na 20typow uplasowałem się na 2gim miejscu z wynikiem 14podciagniec, (pelna restrykcja, broda za drążek, pelny wyprost, bez najmniejszego szarpnięcia,przejebane), a wl swoja masa czyli 100kgx 19powtorzen, powiem wam dziwne ale fajne uczucie, gdy jeszcze 2-3lata wstecz ten sam ciezar gniotl cie po 2gim powtórzeniu, a teraz machasz nim w powietrzu jak szmatą hehe, wsumie poszedłem na ten wiejski festyn tylko z racji ze było bialeczko do zgarniecia 2kg wpc, i na to się glownie nastawiałem, ale wkurwilem się bo ziomek zrobil mi na zlosc i tez wzial udział, i wygral, ale wiem ze udało mu się tylko dlatego ze zjadl więcej sterydow odemnie wiec tylko to mnie racjonalnie usprawiedliwia.

    ale za 2gie dostałem to co na foto, wszystko co zjadalne zjadłem wczoraj po trningu, szejk białkowy, baton i 2x dextroza, ten baton z weidera zajebisty, konsystencja bliżej mu do Marsa niż do tych gumiastych trecow co smakują jak kalosze. przynajmniej miałem o tyle komfort ze moglem się dluzej ponapinac w szatni nie spiesząc się az tak na posiłek





    tutaj daje jeszcze progres, 5lat, 60-100kg, oscentacyjne 40kg miesa w 5lat przy moim podejściu, przy ilości bledow jakie popelnialem, mysle rezultat nienajgorszy, no ale coz, jedziemy dalej z tym koksem





    ps. tren musial isc w odstawkę, po tygodniu zaczelem się czuc jak gowno bez ochoty na nic, zaczely mnie swedziec cycki, i do tego wlaczylem do suplementacji betablokery wiec ze wzgl zdrowia wolalem odpuscic, kolejne podejście pod tren będzie jak się trszke lepiej zorganizuje tymczasem pozdro
    Ostatnio edytowane przez .rocky ; 01-04-14 o 11:48
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. Użytkownik .rocky otrzymał za ten post 4 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Gangsta Latino (01-04-14), gl (22-04-14), szymon12159 (02-04-14), USgorn (01-04-14)

  9. #1067
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    no to progres zajebisty :) wyniki konkretne. 19 x 100 to juz jest moc. i sylwetka tez zajebista. wrzuc jakies nowe foty.
    mi sie wczoraj udalo podniesc stowe 13 razy + czternasty z pomoca. ale to tez zalezy od dnia, bo nieraz kompletnie nie mam sily i podniose max 8 razy
    przy aktualnej wadze 83 kg, do konca kwietnia masa a pozniej ostra redukcja i zobaczymy co tego wyjdzie :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #1068
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    świetna forma rocky i gratki za drugie miejsce!

    Jak byś się bardziej ogarnął z koksem tzn. podchodził do tego czasami bardziej racjonalnie, bo wydaje mi się, że zlewasz trochę zdrowie np. ta akcja z strzykawkami, albo stałe branie czegoś tam, już nie pamiętam itd. (chociaż wiem, że niektórzy przesadzają i znowu za bardzo się boją koksu i skutków negatywnych) to mógłbyś wychodzić na scenę. Ogarnąć nogi, skupić się na nich przez cały rok i wychodzisz. Masz teraz jedną z najlepszych, a może i najlepszą (nie wiem dokładnie jak tam się np, mtm prezentuje) formę na forum. Także, szanuj bardziej zdrowie, a będzie idealnie ;)
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #1069
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    scena to dla mnie pojęcie zza światów na razie niema takiej możliwości, to sa za duże pieniądze ,a gdy zrobiłem rozeznanie na slasku w trenerach i ich cenach, to już ostatecznie rozwialo moje wątpliwości.

    poznałem ostatnio trochę ludzi naprawdę bardzo poważnie wygladajacych, to nie sa kolesie z piwnicy, na forach tez takich niema, i przyrownujac się do nich z miejsca doszło do mnie jednak ze jeszze dużo dużo pracy mnie czeka. ale slyszac od takich osob ze mam warunki i potencal to takie słowa mocno buduja, juniorem będę do 23r, wiec mogę sobie w nich wyjść za 2 alb nawet 3lata gdy już będę pozadnie dojebany, co masz na myśli "stałe branie czegos" ? biore to co w danej chwili musze albo jest mi potrzebne i tyle.

    dziś po treningu, koles z klasyka pokazal mi jak technicznie i prawidłowo pozować, powiem wam jedno, ogien i masakra, jedna dobrze wykonana poza ktorej uczyłem sie chyba 10minut tak mnie wymordowala ze zrobiłem się mokry i dostałem skurczy, po 4podstawowych pozach czulem się jak po drugim treningu, klatke bokiem ogarnialem tez z 10min, nigdy tak się dokładnie nie spiąłem, lacznie z wypchaniem lewej dwojki prawą czwórką lydkami i brzuchem, gdy stoisz tak napięty 10sekund to już jesteś niezle zesrany utrzymując równowagę symetrie i napiecie i przy tym wszystkm jeszc bedac ladnie usmiechnietym bez śladu grymasu na twazy do tysiąca osob to musi nielada wyczyn, potem do wieczora lapaly mnie skurcze ze az zjadłem cale pudelko magnezu z b6
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #1070
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    siemson , dziś byl ciezki dzień powiedział bym jeden z najcięższych jakiekolwiek miałem
    ,
    rano kardio40min, następnie pojechałem na zlecenie wyrąbu drzew tzn samych koron, to były brzozy, robilem to kilka dobrych h, średnio ciecia były 5metrow nad ziemia, nakurwilem pilarka lancuchowa, dostałem akurat takiego ciężkiego spalinowego stihla wazyl chyba z 15kg a odpalony telepał mi w łapie jak karabin maszynowy kuurwa myslalem ze spadne z tej drabiny, lapy tak mi się spompowaly ze masakra, następnie wróciwszy wieczorem zrobiłem jeszcze trening nie wiem jakim cudem ale jakos mi się chciało, ciągi drążek łapy i barki, ciężary srednie wiadomo, co innego gdy mam luzny dzień i gnije tylko na kanapie wpierdalajac i kumulując wszystkie sily na trening wiadomo wtdy jest pelna pizda i ciężary tez sa lepsze

    a suple na dzień dzisijszy to tylko magnez z b6, mono 6gr ed, i cypionat 500mg tydzień, i odnoszę takie dziwne wrazenie ze cypio trochę lepszy niż enan, nie wiem tak jakby trochę bardziej nabity, lepej się czuje, niema zmulenia i libido trochę w gore

    praca czy nie, nieważne gdzie, jesc trzeba, dziś 1200gr kury, 500 ryzu, olej lniany, i warzywa,
    generalnie tutaj porcja 300gr kury 150ryzu i marchew i lniany, i takie 4posilki ida na dzień, nie lubie zbyt często jesc jak niektórzy po 5-7x ,paranoja, mi pasuje mniej ale konkretnijsze porcje wtedy jestem nasycony

    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  13. Użytkownik .rocky otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    USgorn (03-04-14)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •