Strona 98 z 124 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 1236

Temat: Nie ma lipy

  1. #971
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    jedna z Twoich lepszych wypowiedzi ;)
    Pamiętam jak Ci tu cisnelismy żes kotlet i zebyś sie wziął za redukcje, tak czy siak formy nawet nie ma co porównywać. oby bvyło tylko lepiej.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #972
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Dziwisz się ze nie czujesz braku tl?:) zejdź z towaru. :p
    Tyle się trulo że może coś w końcu dotarło Stachu. Szkoda tylko że nie wszystko :(
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #973
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Zima
    Dołączył
    25-07-11
    Postów
    325
    SOG
    11
    Otrzymał : 31 SOGi w 28 postach

    Domyślnie

    kwestia czasu, pieniędzy, ale przede wszystkim zdrowia.
    Jeżeli ktoś żyje z tego, że zwalcza wroga, jest zainteresowany tym, aby wróg pozostał przy życiu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #974
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    rozważam zamianę bazowego bialka na tansza alternatywę, cyc z kury drogo mi wychodzi trochę za drogo jak na moje możliwości, myslalem żeby przejść na watrobke drobiowa/wieprzowa to jest tanie jak woda a na 100gr ma 19b ale niestety te 5g tłuszczu tez, tak jak bling z apaka zrobil na tym super forme nie wiem czy u mnie to się sprawdzi ale chce sprobowac bo 1200kury ed już ciężko wyrabiam z $ tylko jak będę chciał wciagnac kilo takiej watrobki to jest 50gr tłuszczu i to chyba nie tego dobrego
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #975
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Kajowski
    Dołączył
    19-12-12
    Skąd
    Krakow
    Postów
    95
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jako urozmaicenie raz za czas myśle ze spoko sam wrzuciłem 2x w tygodniu ale od niedawna tak jema,jako baza to nie bardzo ale możesz sprawdzić,trochę tych tłuszczy jest:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #976
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    trenik fajna sprawa, sen bardzo wydajny, nienazwal bym tego bezsennoscia jak większość, po prostu spi się ale dość krótko, o 23 się klade a o 4;30 mam budzik nastawiony, a budze się już po 4 i niemoge dalej zasnanc, psychoz zadnych nie lapie, nikogo nie zabiłem, pod tym względem jestem normalny jak zawsze, nie rzuca mną, po 5h snu, 8-10h pracy i to nie biurowej, na niskich ww, mogę mimo to zrobić dobry trening, diety nie trzymam na 100%, okoliczności i czas nie zawsze pozwala, ostatnio zdarza się ze mama narobi mi cala miche pasztetu z orzechów, suszonych sliwek, i wątróbki (przekozacki) i smaruje tym dwie buly ziarniste i lece na silke bo np. normalnych zakupow zapomniałem zrobić, sila do góry, 44kg hantelki na barki 8x , klatka seria 140x4, ale niema co liczyc jakies duże zmiany w sylwetce bo wzialem tylko doraźnie se od tak 10ml,3tyg na standardowej dawce to dużo nie namiesza ale chciałem się rozeznać jak to wygląda i jak to się je,ale jak by pojechać z tym minimum 2miesiace, dopiąć wszystko na 100% mysle by było ciekawie, jakos po 20lis wejde sobie na dlugi tescik 0.5g ew, bez jakiegoś specjalnego celu, po prostu żeby mieć jakas motywacje do cwiczen i nie jebac na sucho i żeby się lepiej czuc, a w czasie tego mosta wyzbieram hajsik i dojda jakies anabole, to może uda mi się cos wkoncu dobudować, i musze znalesc jakiś sposób na przedramiona bo liche
    Ostatnio edytowane przez .rocky ; 14-11-13 o 21:32
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #977
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    na przedramiona dwa ćwiczenia które wyjebią ci je w dwa miesiące: Clean z tym ze nie musisz robić siadu, wystarczy że założoysz sowity cieżar i będziesz zarzucał z poziomu ud, powiedzmy 4serie spokojnie Ci wystarcza jako ostatnie cwiczenie w treningu



    no i podstawa na ogień w przedramionach nawijanie sznura z krążkiem na końcu na sztange która leży na stojakach do siadów, nie moge znaleźć tego filmu gdzie koklyev robił to ćwiczenie, mi wystarcza 3 serie żeby ledwo zgiać palce u rąk.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #978
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    trening naczczo

    wl skos+ hantelki 52,5kg x9x7 +kilka dropsetow 30stkami

    pompki poręcze 25kg na pasie x10 x4

    pompki w podprze na triceps 50kg na kolanach x11x9x, drop 25kgxmax, drop własnym cialem xmax

    wykroki z ciężarem 30kg robione hipertoroficznie do upadku, krótkie kroki, kolano znacznie wychodzilo poza linie palcow ale tak najlepiej wchodzi na czworke, a mniej na dupsko, dlatego tez dużo powt żeby kolan nie zjechać

    zurawie na dwojki x4xmax

    lydki wspięcia 100powt


    trening jak zwykle na pelnej bombie, zyly wychodzą, po treningu 200gr białego ryzu, 300kury, czerwona kapucha, 10gr mono
    kolejne węgle pojda dopiero przed snem tj 100gr ryzu i tyle z ww na dziś, w biedrze fajna promo na kure 14zl, a normalnie 16, tylko 2zl ale zawsze cos, za tyle już mam paczuszke ryzu wiec wzialem od razu 3kg

    teraz forma mnie wsumie zadowala, jest w miare optymalnie 95kg z kratą, sprawność zachowana, wyglądam w miare podobnie jak chłopaki z Kielc na scenie w kat meska sylwetka, ale trzeba jeszcze dojebac
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik .rocky otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Gangsta Latino (16-11-13)

  10. #979
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    158 na wl peklo szmaciarsko, nast. tydzień mysle dobije na 162 spokojnie albo może ,nawet więcej, dziś dzień ladowania baterii, węgli może pojdzie z pol kilo bo caly tydzień było mega lc, przyda mi się to, do teraz wciagniete 200gr a już pękatość się robi wieczorem interway w formie crossfitu
    Ostatnio edytowane przez .rocky ; 18-11-13 o 15:47
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik .rocky otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Micek185 (18-11-13)

  12. #980
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Co sie stąło z sutami?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •