Witam mam kilka pytan co do diety mam 15 lat i chcialem zwiekszyc mase ale jak to wszyscy mówią mam metabolizm sportowca doslownie ( co zjem to wydale) i nic mi nie zostaje. Mialbym prosbe o ulozenie jakiejs diety na mase . Żeby uniknac odpowiedzi typu " poszukaj napewno znajdziesz" powiem wam ze szukalem, niektore diety probowalem wdrazyc w zycie ale konczylo sie to spadkiem mojej masy. Jestem czlowiekiem aktywnym uprawiam sporty, jezdze rowerem plywam itp:) jestem bardzo zwinny ale moim problemem jest sila probowalem przetestowac swoja sile na koledze ktory cwiczy potrafie wyprowadzic bardzo wiele ciosow ale z mala sila i nie robiom one szkody przeciwnikowi... Niechce odpowiedzi typu za mlody jestes na trening itp chodzi po prostu o zwiekszenie masy zeby nie byc takim "chuchrem". Bede wdzieczny za odpowiedzi:)


P.S prosil bym o diete ktora zawiera normalne produkty bo niektorych moj organizm nie trawi typu kasze :). Jeszcze jedna prosba to taka zeby mozna bylo go zroznicowac bo nie w kazdy dzien dam rade jesc to samo :) oraz nie mam dostepu do zadnych suplementow bo jestem za mlody. Bede wdzieczny za odpowiedzi.