Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Plan treningowy - pomocy !

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowany
    Avatar Dante15
    Dołączył
    30-12-10
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Plan treningowy - pomocy !

    Witam. Bardzo było by mi miło gdybyście pomogli mi ułożyć mój własny plan treningowy. Na wstępie dodam że mam 15 lat, wzrost ok 1.75 i ważę 70 kg. Mój sprzęt? Mam jedynie hantle 1.5 kg. Ale chcę w najbliższym czasie kupić większe 6 kg. Nie mam w pobliżu siłowni a w domu nie mam miejsca na żaden sprzęt.
    No i mam pytanie. Czy do wakacji zdążę wyrzeźbić mięśnie brzucha. Tzn. Czy możliwe jest przez 6 miesięcy wyrobienie chociażby małego kaloryferka? Czy to nie za mało czasu?
    Dieta- czy potrzebna w moim wieku? Czy wystarczy jak będę się zdrowo odżywiał?
    I czy warto skorzystać z tego > http://www.100pompek.pl/ ?
    Odpowiednie ćwiczenia.. Myślałem nad bieganiem zawsze na rano przed szkołą plus trening. Na trening składało by się trochę ćwiczeń bo wiadomo że samymi pompkami, brzuszkami, i przysiadami nic nie uzyskam. Mój cel to właśnie kaloryfer i dobrze rozwinięte bicepsy i tricepsy.. No i głownie też kondycja poprzez np. bieganie..
    Proszę o pomoc, i czekam na jakieś rady..

    Pozdrawiam :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Adamkrol
    Dołączył
    02-01-10
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    29
    Postów
    62
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Z jedną sztangielką dużo nie zrobisz . Choc lepiej zebys cwiczyl tak niz stal pod sklepem z piwem . Ale wracajac do tematu to kaloryfer w 6 miesiecy powinien jakis byc . Ale wazna jest dieta , ale skoro nie zamierzasz " normalnie " cwiczyc to nie ma ona zbytnio wiekszego sensu .
    Sam mam daleko na silke , ale jakos daje rade . Jak nie masz miejsca w domu zawsze sa piwnice , garazek , komorki ... Mozna sie zrzucic z kumplami albo nawet samemu kupic lawke , zmatowac drazek , hantle dokupic i jazda . A co do hantli to kup sobie najlepiej takie na ktorych sam kontrolujesz ciezar , a nie te " stale " .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    Na kaloryfer to:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    lub jak wytrzymasz to to:

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    daj jakies dane o sobie:
    waga
    wiek
    wzrost

    wrzuć zdjecie swojej sylwetki oceniemy czy da się z tego zrobić ladną sylwetke bo 6miesięcy to szmat czasu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar grzendy
    Dołączył
    29-11-07
    Skąd
    Chicago
    Postów
    21
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    nie polecam jakis wymyslnych cwiczen a juz bron Cie Panie Boze od dzwigania ciezarow !!!
    cwiczenia domatora, strething ewentualnie cwiczenia rozwojowe z malymi ciezarami.
    w tym wieku nie chodzi o to zeby podniesc jak najwiecej tylko o to zeby przygotowac do tego organiazm na przyszlosc.
    w Twoim wieku, jezeli bedziesz szalal z ciezarami to mozesz sie nabawic wrednych kontuzji, najbardziej uwazaj na MC (oczywiscie rob to cwiczenie, bo jest ono jednym z najwazniejszych ale z glowa) bo Twoj kregoslop jeszcze nie dokonca sie wyksztalcil a jak go zepsujesz to pozniej nic nie zrobisz.
    teraz musisz wzmacniac Swoje kosci zeby w przyszlosci miec na czym zawiescic miesko.

    to jest moje, skromne nic nie znaczace zdanie.
    Ostatnio edytowane przez grzendy ; 08-01-11 o 20:26
    nie oceniaj ludzi po wygladzie...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •