Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Everything is OK

  1. #11
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    O tak autopromocja osoby anonimowej ,zaraz przez neta diety na pw będę sprzedawał, żenua.
    KowalX po ile masz diety ? lokurvaad1.gif
    muszę zmienić swój cennik o1yw3.gif
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał KowalX Zobacz post
    Żebyś wiedział,że jest wielu ludzi ,którzy robią coś ,bo zwyczajnie im się to nie podoba, wpadają na pomysł i to realizują. Nie wiem jakie są jego pobudki,bo nie jestem w jego głowie, w każdym razie bardzo trafnie to przekazuje i niektórym się to przyda,bo wyścig szczurów to szaleństwo. A protesty wiele rzeczy potrafią zmieniać w szczególności gdy mają poparcie społeczne. A gdy ktoś robi coś słusznego dlaczego nie.
    dadadafgg
    saddddddddddddddofnwwonfonwefomnpognmndgflskdmnglp ksdmgf;klsdmngon klnlknmsflkmnsmlkfnlsknflskmnflskmnflksmflksmflksm nnklfmnslkf

    Cytat Napisał KowalX Zobacz post
    Żebyś wiedział,że jest wielu ludzi ,którzy robią coś ,bo zwyczajnie im się to nie podoba, wpadają na pomysł i to realizują. Nie wiem jakie są jego pobudki,bo nie jestem w jego głowie, w każdym razie bardzo trafnie to przekazuje i niektórym się to przyda,bo wyścig szczurów to szaleństwo. A protesty wiele rzeczy potrafią zmieniać w szczególności gdy mają poparcie społeczne. A gdy ktoś robi coś słusznego dlaczego nie.
    adiohanriuwqnbifownfoimsofnsfnwsonfoiwniofwneoifnw eonfowenfoiwenfowenofnwofnwognwongorwngiosrdngijrn sijggnvskjnvgsklkljjnsoinfoionso

    Cytat Napisał KowalX Zobacz post
    Żebyś wiedział,że jest wielu ludzi ,którzy robią coś ,bo zwyczajnie im się to nie podoba, wpadają na pomysł i to realizują. Nie wiem jakie są jego pobudki,bo nie jestem w jego głowie, w każdym razie bardzo trafnie to przekazuje i niektórym się to przyda,bo wyścig szczurów to szaleństwo. A protesty wiele rzeczy potrafią zmieniać w szczególności gdy mają poparcie społeczne. A gdy ktoś robi coś słusznego dlaczego nie.
    aofnwoenfnwg9oiuen0in9oineoirngeingengiuneiougenrg ienrgiojejrniogenioengoepimngpoe[gepgmje0iongeinbgluoejnbgourenbiouvbgjn
    Cytat Napisał KowalX Zobacz post
    Żebyś wiedział,że jest wielu ludzi ,którzy robią coś ,bo zwyczajnie im się to nie podoba, wpadają na pomysł i to realizują. Nie wiem jakie są jego pobudki,bo nie jestem w jego głowie, w każdym razie bardzo trafnie to przekazuje i niektórym się to przyda,bo wyścig szczurów to szaleństwo. A protesty wiele rzeczy potrafią zmieniać w szczególności gdy mają poparcie społeczne. A gdy ktoś robi coś słusznego dlaczego nie.
    x50


    oszczedze nam bezsensownego rzucania literami i przekonywania nie przekonywalnego...

    zakonczmy na tym: masz racje. koles z 60tys wejsc na yt zmieni swiat, biedni nie beda jesc wlasnych podeszw, bogaci stana sie biedni a duze korporacje zostana zlikwidowne a ich majatki rozdane biednym. acha no i oczywiscie sterowanie vel manipulowanie ludzmi zniknie z powierzchni ziemi i nastanie upragniona anarchia ...
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał grochos Zobacz post
    oszczedze nam bezsensownego rzucania literami i przekonywania nie przekonywalnego...

    zakonczmy na tym: masz racje. koles z 60tys wejsc na yt zmieni swiat, biedni nie beda jesc wlasnych podeszw, bogaci stana sie biedni a duze korporacje zostana zlikwidowne a ich majatki rozdane biednym. acha no i oczywiscie sterowanie vel manipulowanie ludzmi zniknie z powierzchni ziemi i nastanie upragniona anarchia ...
    Jeśli chcesz kogoś do czegoś przekonać ,podaj sensowne treści, bo w twoich słowach zauważyłem tylko negatywne nastawienie do tej osoby niczym nie poparte. A ludzi ,którzy robią cokolwiek negujesz popierając za to manipulację i bierność. Odpowiedzi typu korporację zlikwidują majątki i niech rozdają biednym zalatują infantylnością ,albo niezrozumieniem tematu,bo nikt nikomu nie ma za złe bycia bardziej majętnym ,a niesprawiedliwości, oszustwa i zbyt ogromne różnice. Poglądy jakie wyrażasz są iście skrajne, nie chodzi by nagle obalać gigantów, oddawać wszystko biednym czy wyrażać bezsensowną treść ,że nagle zniknie manipulacja. Jakby nie demonstrację nie obniżono by godzin pracy u nich z 70 na 40 czy nie wymuszono przerw, czy praw do pewnych rzeczy. W demonstracjach chodzi o wymuszenie pewnych działań, presji na koncernach lub choćby myślenia na tłumie, dostrzegania lub zwracania większej uwagi. A odpowiedź w twoim stylu na mój post była nieco niedojrzała, wystarczyło nic nie pisać jak nie masz nic do powiedzenia.

    Cytat Napisał slim shady Zobacz post
    KowalX po ile masz diety ? lokurvaad1.gif
    muszę zmienić swój cennik o1yw3.gif
    :)
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik KowalX otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    flutebox (19-12-10)

  5. #14
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał KowalX Zobacz post
    Jeśli chcesz kogoś do czegoś przekonać ,podaj sensowne treści, bo w twoich słowach zauważyłem tylko negatywne nastawienie do tej osoby niczym nie poparte. A ludzi ,którzy robią cokolwiek negujesz popierając za to manipulację i bierność. Odpowiedzi typu korporację zlikwidują majątki i niech rozdają biednym zalatują infantylnością ,albo niezrozumieniem tematu,bo nikt nikomu nie ma za złe bycia bardziej majętnym ,a niesprawiedliwości, oszustwa i zbyt ogromne różnice. Poglądy jakie wyrażasz są iście skrajne, nie chodzi by nagle obalać gigantów, oddawać wszystko biednym czy wyrażać bezsensowną treść ,że nagle zniknie manipulacja. Jakby nie demonstrację nie obniżono by godzin pracy u nich z 70 na 40 czy nie wymuszono przerw, czy praw do pewnych rzeczy. W demonstracjach chodzi o wymuszenie pewnych działań, presji na koncernach lub choćby myślenia na tłumie, dostrzegania lub zwracania większej uwagi. A odpowiedź w twoim stylu na mój post była nieco niedojrzała, wystarczyło nic nie pisać jak nie masz nic do powiedzenia.

    . . . . . :)
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik grochos otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    mtm (19-12-10)

  7. #15
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał grochos Zobacz post
    . . . . . :)

    Nie prościej przyznać się że nie ma się kolejnych argumentów?
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. Użytkownik Sosna91 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    flutebox (19-12-10)

  9. #16
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    wyłączyłem po 30sekundach
    ale fajny filimk, zgadzam się z Wami w 100%
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •