Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Everything is OK

  1. #1
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie Everything is OK

    Charlie Veitch to aktywista mieszkający w Londynie. Stworzył ruch The Love Police, w ramach którego wraz z przyjaciółmi, przy użyciu wyrafinowanego sarkazmu, przekazywał przechodniom alternatywne informacje pobudzające do samodzielnego myślenia - akcja "Everything is OK" (Wszystko jest w porządku).



    http://www.youtube.com/watch?v=QLV-h...layer_embedded
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Sosna91 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Szkapa (19-12-10)

  3. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Dobry gość.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar seras666
    Dołączył
    07-05-09
    Skąd
    P-na
    Wiek
    32
    Postów
    529
    SOG
    183
    Otrzymał : 33 SOGi w 26 postach

    Domyślnie

    ciekawe
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie

    wszystko ladnie i pieknie, fajny koles z dobrym pomysłem i przeslaniem.

    ciekawe tylko czy jakby mu ktos 10 lat temu zaproponowal prace w ministerstwie, gdzie zarabial by ze 400kawalkow rocznie, czy tez by tak szczekal.

    jest nie szczesliwy, bo praca, bo zle jedzenie bo to bo tamto. ma pretensje ze ktos dopchal sie do koryta. jednak ja postrzegam takich ludzi jako frustratow, ktorym do tego koryta nie udalo sie dopchac i ktorzy postepuja w mysl zasady, ja nie mam nic niech i on nie ma nic, a przynajmniej niech zle o nim mowia. i nie tyczy sie to tylko tego jednego kolesia, ale calej masy ludzi krytykujacych "zlodziei"...

    "nie narzekaj w zadnym wypadku"
    "nigdy nie jest tak zel by nie moglo byc gorzej"
    "jutro tez wstanie slonce"

    i tyle w temacie..
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik grochos otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    FLOW (18-12-10)

  7. #5
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Chyba grochos nie zrozumiałeś przesłania. Tu nie chodzi o zabieranie czy zazdrość ,a kontrolę,manipulację i ogromne różnice społeczne ;) A cytaty ,które przytoczyłeś, co miałeś na myśli? :] I nie każdy "pcha się do koryta" nie oceniaj ludzi swoją miarą. Nigdy nawet za milion nie zrobiłbym czegoś wbrew sobie i wielu jest takich ludzi.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 18-12-10 o 16:13
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #6
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie

    niechce wdawac mi sie z wami w wielo stronnicowe polemiki jak to macie w zwyczaju - odpowiedz sobie na pytanie - czym jest spowodowana jego frustracja? Myslisz ze poprostu pewnego dnia wstal i stwierdzil "wkurza mnie to manipulowanie ludzmi - zrobie protest." heh protestuje przeciwko ogromnym róznica spolecznym wielkim koncernom? to niech zaprotestuje przeci piaskowi na pustyni. To również tak samo bezsensowne. Kim on sie chce stac? mesjaszem przestrzegającym ludzi przed chodzeniem do maka? litosci. Manipulacja? Kontrola? tak bylo jest i bedzie i to ze naród jest sterowany (duzo ladniejsze slowo) nie znaczy ze to odrazu musi byc cos zlego a wrecz odwrotnie. Dzieki temu ludzi madrzy moga zyc jak zyli, a tych glupszych przestawia sie na wlasciwe tory. Kto niechcial by być takim ministrem czy tez wspowlascicielem wielkiego koncernu, niech podniesie reke? cisza? Manipulacja, dobre sobie. A z czego on korzysta, jak nie z najwiekszych zrodel manipulacj: net, tv, facebook,youtube ... hipokryzja pelna gemba. Jest jeszcze druga strona medalu. Proba auto promocji, ktora wg. mnie jest odwrotnie prawdopodobna co twoje slowa kowalx ze nigdy nie zrobilbys niczego wbrew sobie. bo te slowa smierdza egoizmem. Ja wbrew sobie zyje bardzo czesto, kiedy poswiecam treningi aby pojsc na pieprzona komedie romantyczna, czy usmiecham sie do osob ktore chetnie wbil bym w ziemie. A co do cytatow, jesli mozesz to przeslij temu biednemu chlopcu z yt, niech beda odpowiedzia na jego codzienne frustracje...

    pozamiatane...
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar darkeldo
    Dołączył
    29-11-10
    Postów
    16
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał grochos Zobacz post
    niechce wdawac mi sie z wami w wielo stronnicowe polemiki jak to macie w zwyczaju - odpowiedz sobie na pytanie - czym jest spowodowana jego frustracja? Myslisz ze poprostu pewnego dnia wstal i stwierdzil "wkurza mnie to manipulowanie ludzmi - zrobie protest." heh protestuje przeciwko ogromnym róznica spolecznym wielkim koncernom? to niech zaprotestuje przeci piaskowi na pustyni. To również tak samo bezsensowne. Kim on sie chce stac? mesjaszem przestrzegającym ludzi przed chodzeniem do maka? litosci. Manipulacja? Kontrola? tak bylo jest i bedzie i to ze naród jest sterowany (duzo ladniejsze slowo) nie znaczy ze to odrazu musi byc cos zlego a wrecz odwrotnie. Dzieki temu ludzi madrzy moga zyc jak zyli, a tych glupszych przestawia sie na wlasciwe tory. Kto niechcial by być takim ministrem czy tez wspowlascicielem wielkiego koncernu, niech podniesie reke? cisza? Manipulacja, dobre sobie. A z czego on korzysta, jak nie z najwiekszych zrodel manipulacj: net, tv, facebook,youtube ... hipokryzja pelna gemba. Jest jeszcze druga strona medalu. Proba auto promocji, ktora wg. mnie jest odwrotnie prawdopodobna co twoje slowa kowalx ze nigdy nie zrobilbys niczego wbrew sobie. bo te slowa smierdza egoizmem. Ja wbrew sobie zyje bardzo czesto, kiedy poswiecam treningi aby pojsc na pieprzona komedie romantyczna, czy usmiecham sie do osob ktore chetnie wbil bym w ziemie. A co do cytatow, jesli mozesz to przeslij temu biednemu chlopcu z yt, niech beda odpowiedzia na jego codzienne frustracje...

    pozamiatane...
    Podpisuję się pod tym obiema rękoma.Muszę przyznać,że jesteś bardzo inteligentny.
    Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #8
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał grochos Zobacz post
    niechce wdawac mi sie z wami w wielo stronnicowe polemiki jak to macie w zwyczaju - odpowiedz sobie na pytanie - czym jest spowodowana jego frustracja? Myslisz ze poprostu pewnego dnia wstal i stwierdzil "wkurza mnie to manipulowanie ludzmi - zrobie protest."
    Żebyś wiedział,że jest wielu ludzi ,którzy robią coś ,bo zwyczajnie im się to nie podoba, wpadają na pomysł i to realizują. Nie wiem jakie są jego pobudki,bo nie jestem w jego głowie, w każdym razie bardzo trafnie to przekazuje i niektórym się to przyda,bo wyścig szczurów to szaleństwo. A protesty wiele rzeczy potrafią zmieniać w szczególności gdy mają poparcie społeczne. A gdy ktoś robi coś słusznego dlaczego nie.

    Cytat Napisał grochos Zobacz post
    heh protestuje przeciwko ogromnym róznica spolecznym wielkim koncernom?
    Tak jest, przeciw ogromnym różnicą, gdzie jeden zjada własne podeszwy ,a drugi zamawia rybę z drugiego końca świata.

    Cytat Napisał grochos Zobacz post
    to niech zaprotestuje przeci piaskowi na pustyni.
    A co to ma do tego? To ,że coś robi oznacza ,że ma nagle protestować przeciwko rasizmowi, łamaniu praw Ujgurów czy na Birmie, nielegalnym przemytą i innym rzeczą, trochę realizmu,wszystkim nikt się nie zajmie i o wszystkim nikt nie powie. Czyli jak ktoś sprzedaje porcelanę to niech zajmie się też sprzedażą firanek i cegieł :) A temat piasku co ma do wykorzystywania to nie wiem, no chyba ,że jesteśmy na etapie tematów; Bóg może wszystko to niech stworzy kamień ,którego nie podniesie.

    Cytat Napisał grochos Zobacz post
    To również tak samo bezsensowne. Kim on sie chce stac? mesjaszem przestrzegającym ludzi przed chodzeniem do maka? litosci.
    No jeśli ktoś ma podejście na takich ludzi ,że chcą być uważani za mesjaszów to dzięki, nie tędy ;) Nic w tym złego ,że ktoś coś chce zaproponować. Owsiak też się dorobił na orkiestrze kupę kasy i co z tego, pomógł wielu osobą, dał trochę nadziei, pomógł tym, których praktycznie skazano. I nawet jeśli jego pobudką była kasa zawsze bym poparł ,bo niosło to dobre treści.

    Cytat Napisał grochos Zobacz post
    Manipulacja? Kontrola? tak bylo jest i bedzie i to ze naród jest sterowany (duzo ladniejsze slowo)
    Tak zawsze było i będzie lecz na różne skale i w różnych aspektach, tyle ,że jeśli o czymś się nie mówi często przybiera większe rozmiary i traci się nad tym kontrolę, pokazuje to historia i nie tylko ludzkich tragedii,reklam i innych dziedzin.

    Cytat Napisał grochos Zobacz post
    nie znaczy ze to odrazu musi byc cos zlego a wrecz odwrotnie.
    No jasne jeśli lubisz być kontrolowany i żyć w środowisku bezmózgowców to powodzenia. No chyba ,że chcesz rozmawiać o teoretyzowaniu, ja się odnoszę do tematu filmu.

    Cytat Napisał grochos Zobacz post
    Dzieki temu ludzi madrzy moga zyc jak zyli, a tych glupszych przestawia sie na wlasciwe tory.
    Jeśli ktoś ma za zadanie manipulować w ten sposób to przestawiać może ich co najwyżej na tory gdzie stacjonują wykorzystani.
    Nie dzięki temu ludzie cwani kierują zaciemnionymi. Ludzie mądrzy byli zabijani za konspirację za socjalizmu. Chociaż mądrość może iść w parze z choojostwem. Jednak ja podpinam pod ludzi mądrych ludzi z wartościami.

    Kto niechcial by być takim ministrem czy tez wspowlascicielem wielkiego koncernu, niech podniesie reke? cisza? [/QUOTE]
    Cisze sam sobie dopisałeś dość szybko. Ja bym nie chciał i co? Kłamie, jestem obłudny ,bo nie marzy mi się siedzenie za stołkiem i wielka kasa? ;]

    Manipulacja, dobre sobie. A z czego on korzysta, jak nie z najwiekszych zrodel manipulacj: net, tv, facebook,youtube ... hipokryzja pelna gemba.
    Tv, net, facebook to nie źródła manipulacji ,a środki przekazu, manipulować możesz co najwyżej za ich pomocą bądź nie. Gdzie tu hipokryzja?

    Cytat Napisał grochos Zobacz post
    Jest jeszcze druga strona medalu. Proba auto promocji, ktora wg. mnie jest odwrotnie prawdopodobna co twoje slowa kowalx ze nigdy nie zrobilbys niczego wbrew sobie. bo te slowa smierdza egoizmem.
    Ja wbrew sobie zyje bardzo czesto, kiedy poswiecam treningi aby pojsc na pieprzona komedie romantyczna, czy usmiecham sie do osob ktore chetnie wbil bym w ziemie. A co do cytatow, jesli mozesz to przeslij temu biednemu chlopcu z yt, niech beda odpowiedzia na jego codzienne frustracje...
    Jeśli śmierdzący egoizm to może od Ciebie czuć go za bardzo ;) Jasne ,że trenowałem jak nie miałem ochoty i rezygnowałem z przyjemności, jasne ,że coś robiłem rezygnując z czegoś innego czy robią na przekór sobie,ale chyba nie zrozumiałeś moich słów. Odnoszę się do swoich wartości, swoich przekonań, jeśli nie skumałeś to właśnie w odniesieniu do tematu. Nigdy bym nie zrobił nic wbrew sobie , nie zrobiłbym nikomu choojostwa, czy wbijał igieł w plecy dla mamony. Tobie przewie i za panowania ruskich by było dobrze ,bo podejście iście kładące na wszystko.
    A jeśli chcesz mnie nazywać egoistą proszę bardzo i tak nic o mnie nie wiesz, ale pewnie forumowo pomagając robię to dla siebie. O tak autopromocja osoby anonimowej ,zaraz przez neta diety na pw będę sprzedawał, żenua.
    A jego frustrację rozumiem w końcu to w jego kraju proponują wprowadzenie chodników szybkiego ruchu gdzie zbyt wolno idący dostaną mandat gdyż reszta goni do biurowców.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 19-12-10 o 01:20
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik KowalX otrzymał za ten post 5 SOGi(-ów) od użytkowników:

    flutebox (19-12-10), Gangsta Latino (19-12-10), seras666 (19-12-10), Sosna91 (19-12-10), Tomi! (19-12-10)

  12. #9
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Grochos mam pytanie, lubisz być kontrolowany ? wierzysz we wszystko co mówią w mediach ? Podoba Ci się to co dodają do żywności ? ;)

    ps. Nie trzeba od razu każdego karcić, tylko dla tego, że postanowił powalczyć dla idei, każdy potrafi narzekać tylko nie każdy potrafi coś z tym zrobić.

    Pozdrawiam
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  13. #10
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Polecam obejrzeć sobie na youtube filmik " Wezwanie do przebudzenia " jest w miare długi, ale naprawdę warto. Nawet jeśli nie wierzy się w teorie spiskowe o NWO to można się dowiedzieć kilkunastu ciekawych informacji;)

    A co do filmiku to w USA też jest taka grupa, która robi coś podobnego, ale zapomniałem jak się nazywa:PP ( jak sie nie myle to na tym filmie też jest)
    Dziwi mnie tylko, że ludzie tak łatwo dają się manipulować, a jak sie dowiedzą, że wciskało im sie kit to i tak nic z tym nie robią ( np. zamachy z 11 września - też jest film na youtube o tym)
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •